Dekorácie

Zobrazenie:
Skladom

Machový obraz Tri machy 42x32cm

80,6€

Táto ekologická dekorácia okamžite oživí každý interiér a stane sa jeho dominantou. Vyniká predovšetkým svojím prírodným charakterom, ktorý priaznivo pôsobí na ľudskú myseľ a zdravie. Živý machový obraz rozžiari každý priestor a dodá mu atmosféru kľudu a mieru. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny Stálofarebný až 10 rokov Nepotrebuje svet..

Skladom

Machový obraz Tri machy a Fluorit 15x20cm

36,2€

Tento harmonický machový obraz je úžasným doplnkom každého interiéru. Dekorácia vyniká predovšetkým svojím prírodným charakterom, ktorý pozitívne pôsobí na ľudskú myseľ a zdravie. Jedinečná kombinácia machov a drahých kameňov prináša pokoj a rovnováhu v spojení s prírodou. Fluorit je kameň, ktorý zlepšuje koncentráciu, pozornosť a obratnosť. Podpo..

Skladom

Machový obraz Tri machy čierny rám 42x32cm

88,7€

Táto krásna prírodná dekorácia vynikne v každom interiéri a stane sa jeho dominantou. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Dizajn živého machu napĺňa priestor krásou a kľudom prírody. Originálny vzhľad obrazu upúta pozornosť a rozžiari celý priestor. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny Stálofa..

Skladom

Machový obraz Dva machy a Obsidián 15x20cm

32,2€

Machový obrázok je ideálnou bio dekoráciou, ktorá upúta pozornosť na prvý pohľad. Jeho nádherný ekologický design vo Vás prebudí atmosféru kľudu a mieru. Je originálny předovšetkým prírodným charakterom, ktorý vplýva pozitívne na ľudskú myseľ aj zdravie. Nádherná kombinácia prírodného machu a drahého kameňa vytvára harmóniu v spojitosti s prír..

Skladom

Machový obraz Kopčekový mach 15x21cm

32,2€

Tento obraz z machu sa stane krásnym nepostrádateľným elementom Vášho interiéru. Vyniká predovšetkým svojím prírodným charakterom, ktorý priaznivo pôsobí na ľudskú myseľ a zdravie. Táto ekologická dekorácia je nádherným doplnkom, ktorý rozžiari každý priestor a dodá mu atmosféru pokoja a mieru. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny Stálofareb..

Skladom

Machový obraz Kopčekový mach 16x22cm

36,2€

Tento obraz z machu sa stane krásnym nepostrádateľným elementom vášho interiéru. Okamžite rozžiari priestor a stane sa jedinečným prvkom v priestore, ktorý zaujme na prvý pohľad. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Ekologický dizajn machu podporuje pozitívny prístup a kľud a vytvára rovnováhu v spoje..

Skladom

Machový obraz Kopčekový mach 17x12cm

28,2€

Tento obraz z machu sa stane krásnym nepostrádateľným elementom Vášho interiéru. Dizajn živého machu naplní priestor krásou a Kľudom prírody. Originálny vzhľad obrazu zaujme na prvý pohľad a rozjasní celý priestor. Vyniká svojím prírodným charakterom, ktorý má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Obraz vytvára atmosféru pokoja a mieru a posil..

Skladom

Machový obraz Mach s kapradím 10x15cm

30,6€

Tento jedinečný machový obraz zaujme na prvý pohľad v každom priestore. Krásna kombinácia machov a papradia v nadčasovom tvarovanom ráme, pôsobí harmonicky a originálne. Obraz rozžiari interiér a jeho ekologický dizajn Vám prinesie kľud a pozitívny prístup. Prírodný prvok v interiéri vytvára rovnováhu v spojení medzi človekom a prírodou. Vlastnost..

Skladom

Machový obraz Sobí mach 13x18cm

32,2€

Machový obraz sa stane krásnym nepostrádateľným doplnkom vášho interiéru. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Dizajn živého machu napĺňa priestor krásou a pokojom prírody. Táto organická dekorácia okamžite rozžiari každý interiér a stane sa jeho dominantou. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny ..

Skladom

Machový obraz Sobí mach a dreviny 15x20cm

32,2€

Machový obraz je ideálnou bio dekoráciou, ktorá zaujme na prvý pohľad. Jeho krásny ekologický dizajn vo vás prebudí atmosféru pokoja a mieru. Vyniká svojím prírodným charakterom, ktorý má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Harmonická kombinácia machu a dreva nádherne doplní a rozjasní každý interiér. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialerg..

Skladom

Machový obraz Tri machy a drevený rám 17x22cm

36,2€

Krásny štýlový obraz s prírodným charakterom machu sa stane neodolateľným doplnkom každého interiéru. Dizajn živého machu rozžiari miestnosť na prvý pohľad. Kombinácia machu a dreveného rámu s kovovým stojanom je harmonická a originálna.Eekologický obraz v priestore pôsobí dominantne a napĺňa miestnosť krásou a kľudom prírody. Vďaka svojmu bio char..

Skladom

Machový obraz Tri machy Citrín 32x42cm

88,7€

Harmonický machový obraz rozžiari každý priestor a dodá mu atmosféru mieru a pokoja. Táto výnimočná bio dekorácia sa stane dominantou interiéru. Vyniká predovšetkým svojím prírodným charakterom, ktorý priaznivo pôsobí na ľudskú myseľ a zdravie. Kombinácia jednoduchého rámu, machu a drahého kameňa pôsobí vyváženým a originálnym dojmom. Citrín je v ..

Skladom

Machový obraz Tri machy Fluorit 15x20cm

32,2€

Tento harmonický mechový obraz je úžasným doplnkom každého interiéru. Obraz ekologickej kompozície má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Jedinečná kombinácia machu a drahých kameňov prinesie pokoj a rovnováhu v spojení s prírodou.Fluorit je kameň, ktorý zlepšuje koncentráciu, pozornosť a obratnosť. Podporuje sebadôveru a pomáha pri učení. J..

Skladom

Machový obraz Tri machy Fluorit 42x32cm

88,7€

Tento harmonický machový obraz  je úžasným doplnkom každého interiéru. Jedinečná kombinácia machov a drahých kameňov prinesie pokoj a rovnováhu v spojení s prírodou. Ekologická dekorácia sa stane dominantou v miestnosti na prvý pohľad, prejasní priestor a podporí pozitívny prístup.Fluorit je kameň, ktorý zlepšuje koncentráciu, pozornosť a obra..

Vypredané

Machový obraz Dva machy a ružový Achát 42x32cm

88,7€

Táto ekologická dekorácia okamžite oživí každý interiér a stane sa jeho dominantou. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Dizajn živého machu napĺňa priestor krásou a kľudom prírody. Kombinácia machov a achátového plátku je harmonická a originálna. Achát je kameň fantázie a rozvíja kreativitu. Je to s..

Vypredané

Machový obraz Dva machy a strieborný rám 15x20cm

28,2€

Prírodný machový obraz je ideálnym doplnkom moderného interiéru. Okamžite rozžiari priestor a stane sa jeho jedinečným prvkom, ktorý zaujme na prvý pohľad. Ekologický dizajn machu podporuje pozitívny prístup a kľud a vytvára rovnováhu v spojení človeka s prírodou. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny Stálofarebný až 10 rokov Nepotrebuje sve..

Vypredané

Machový obraz Tri machy a Achát 42x32cm

88,7€

Táto ekologická dekorácia okamžite oživí každý interiér a stane sa jeho dominantou. Rozžiari priestor a stane sa jeho jedinečným prvkom. Zaujme na prvý pohľad. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Ekologický dizajn machu podporuje pozitívny prístup a kľud a vytvára rovnováhu v spojení človeka s prírod..

Vypredané

Machový obraz Tri machy a dreviny 15x20cm

32,2€

Tento machový obraz sa stane krásnym nepostrádateľným elementom Vášho interiéru. Vyniká predovšetkým svojím prírodným charakterom, ktorý priaznivo pôsobí na ľudskú myseľ a zdravie. Táto ekologická dekorácia je nádherným doplnkom, ktorý rozžiari každý priestor a dodá mu atmosféru pokoja a mieru. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny Stálofareb..

Vypredané

Machový obraz Tri machy Achát 17x12cm

32,2€

Tento krásny machový obraz okamžite rozžiari Váš interiér a stane sa jedinečným prvkom v priestore, ktorý zaujme na prvý pohľad. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Ekologický dizajn machu podporuje pozitívny prístup a pokoj a vytvára rovnováhu v spojení človeka s prírodou. Achát je kameňom fantázie..

Vypredané

Machový obraz Tri machy Ametyst 42x32cm

88,7€

Táto krásna prírodná dekorácia vynikne v každom interiéri a stane sa jeho dominantou. Kompozícia v ekologickej kombinácii machu a kameňa má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Dizajn živého machu napĺňa priestor krásou a kľudom prírody. Kameň Ametyst je jedinečný svojimi fialovými odtieňmi. Neošetrený prírodný kameň podporuje koncentráciu a..

Vypredané

Meter na stenu srnka - ružová

24,2€

Pôvabná srnka s ružovými kvetmi z kolekcie Tajomná záhrada, nádherný doplnok do detskej izby. Unikátna mierka vzrastu vo forme samolepky Vzdialenosť môže prilepiť kdekoľvek.Meradlá sú navrhnuté tak, aby dokonale zosúladila s ostatnými produktmi tejto kolekcie. Spojením rôznych produktov vytvoríte jedinečné miesto pre vaše dieťa.Originálny produkt, ..

Vypredané

Samolepka na stenu Baletka - ružová

32,2€

Samolepka na stenu Baletka v krásnej ružovej tylovej sukienke, pre každú dievčatko, ktorá sníva o kariére baletky.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitný fóliu chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail. Jednoduchá aplikácia - fólia je hrubšia a ľahšie sa nanáša na stenu.POZOR - Samolepky mô..

Vypredané

Samolepka na stenu králiček - ružový

32,2€

Roztomilý zajačik z kolekcie tajomná záhrada, obľúbená samolepka s motívom lesných zvieratiek. Veľmi obľúbená a jednoduchá dekorácie.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitný fóliu chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail. Jednoduchá aplikácia - fólia je hrubšia a ľahšie sa nanáša na stenu.P..

Vypredané

Samolepka na stenu Princezná - ružová

32,2€

Byť princeznou v ružových šatách je snom každej dievčatká. Plesové šaty, korunka sa neraz objavili v snoch našich detí. Naše samolepka princezná pomôže realizovať sny a zmení interier detskej izby.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitný fóliu chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail.POZOR ..

Vypredané

Samolepka na stenu sovička - ružová

32,2€

Hľadáte originálny dekoráciu do detskej izby? Samolepka na stenu sovička v ružovom prevedení s kvetinovými motívmi ozdobí každú detskú izbičku.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitný fóliu chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail. Jednoduchá aplikácia - fólia je hrubšia a ľahšie sa nanáša ..

Vypredané

Samolepka na stenu srnka - ružová

32,2€

Veľmi obľúbený motív so zvieratkami z kolekcie Tajomná záhrada s kvetinovým motívom v obľúbenej ružovej. Krásna, jednoduchá dekorácia do detskej izby.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitné fóliu vysokej akosti, chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail. Jednoduchá aplikácia - fólia je hrub..

Zobrazené 1 až 26 z 26 (1 stránok)