Dekorácie

Zobrazenie:
Skladom

Samolepka na stenu králiček - ružový

31,2€

Roztomilý zajačik z kolekcie tajomná záhrada, obľúbená samolepka s motívom lesných zvieratiek. Veľmi obľúbená a jednoduchá dekorácie.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitný fóliu chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail. Jednoduchá aplikácia - fólia je hrubšia a ľahšie sa nanáša na stenu.P..

Skladom

Samolepka na stenu Princezná - ružová

31,2€

Byť princeznou v ružových šatách je snom každej dievčatká. Plesové šaty, korunka sa neraz objavili v snoch našich detí. Naše samolepka princezná pomôže realizovať sny a zmení interier detskej izby.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitný fóliu chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail.POZOR ..

Skladom

Samolepka na stenu sovička - ružová

31,2€

Hľadáte originálny dekoráciu do detskej izby? Samolepka na stenu sovička v ružovom prevedení s kvetinovými motívmi ozdobí každú detskú izbičku.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitný fóliu chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail. Jednoduchá aplikácia - fólia je hrubšia a ľahšie sa nanáša ..

Skladom

Samolepka na stenu srnka - ružová

31,2€

Veľmi obľúbený motív so zvieratkami z kolekcie Tajomná záhrada s kvetinovým motívom v obľúbenej ružovej. Krásna, jednoduchá dekorácia do detskej izby.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitné fóliu vysokej akosti, chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail. Jednoduchá aplikácia - fólia je hrub..

Vypredané

Meter na stenu srnka - ružová

23,4€

Pôvabná srnka s ružovými kvetmi z kolekcie Tajomná záhrada, nádherný doplnok do detskej izby. Unikátna mierka vzrastu vo forme samolepky Vzdialenosť môže prilepiť kdekoľvek.Meradlá sú navrhnuté tak, aby dokonale zosúladila s ostatnými produktmi tejto kolekcie. Spojením rôznych produktov vytvoríte jedinečné miesto pre vaše dieťa.Originálny produkt, ..

Vypredané

Samolepka na stenu Baletka - ružová

31,2€

Samolepka na stenu Baletka v krásnej ružovej tylovej sukienke, pre každú dievčatko, ktorá sníva o kariére baletky.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitný fóliu chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail. Jednoduchá aplikácia - fólia je hrubšia a ľahšie sa nanáša na stenu.POZOR - Samolepky mô..

Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)