Detská taštičková matrac Latex - Baby - 140x70cm

Detská taštičková matrac Latex - Baby - 140x70cm

92,7€
Bez DPH: 20%: 77,3€
Kód produktu: DMFS0280
Rozmer matrace 140x70 cm
Dostupnosť: Vypredané
Produkt je dočasně vyprodán.

Popis produktu

Exkluzívná detská taštičkový matrac Latex Prestige Baby, patrí medzi veľmi kvalitné detské matrace. Vďaka svojmu zloženiu latexu, pur peny a taštičkových pružín vytvára komfortné miesto pre spanie Vašich detí. Vďaka prírodnemu latexu je príjemne mäkka, pružiny zaisťujú priedušnosť matraca, vďaka svojmu zloženiu môžete matrac používať dlhú dobu. Je navrhnutá tak aby poskytli správnu podporu chrbtice.

Matrac je vyrobená z najkvalitnejšej matracové peny, ktorá umožňuje telu dostať sa do správnej polohy počas spánku. Taštičkové pružiny zaisťujú pružnosť matraca, to nám zaručuje lepšie prispôsobí matraca tvaru tela. Matrac je vybavená špeciálne vyvinutým systémom, ktorá chráni dieťa pred nechceným nárazom do rámu postieľky. Vďaka použitému systému, je tu zaistená dostatočná cirkulácia vzduchu vo vnútri matraca, čo zabraňuje usadzovaniu prachu a rozmnožovanie roztočov. Jemné polstrovanie matraca je vhodné najmä pre rozvíjajúce sa chrbticu dieťaťa.Druhá strana matraca je vyrobená z latexovej peny, ktorá je rozdelená do troch zón tvrdosti. Optimálne tvrdosť je v miestach, kde je tlak vyvinutý telom dieťaťa.Latex zabraňuje hromadeniu prachu a rozmnožovanie roztočov, baktériu a húb, je skvelý pre alergikov. Špeciálne otvory v konštrukcii peny zabezpečujú prívod vzduchu a odvádzajú prebytočnú vlhkosť.

Detský matrac Latex Clasic - baby je obojstranná, stredných tvrdá, vzdušná so snímateľným poťahom na zips. Priedušný poťah z pleteniny je jemný a príjemný k pokožke vášho dieťaťa. Možno ho vyprať, a tak vaše dieťa bude spať v hygienicky čistom prostredí.

Matrac má Certifikát Oeko-Tex Standard 100


vlastnosti

- zdravotne nezávadná

- nosnosť 60 Kg

- tuhosť stredne mäkká 2/5


materiál

- Latex, PUR pena, taštičkové pružiny

- poťah snímateľný 62% bavlna, 38% polyester, prateľný na 40 ° C


Rozmery

- výška matraca 16,5 cm

- rozmer matraca 140 x 70 cm