Detské kusové koberce

Kusové koberce majú celý rad výhod a pre tých detské to platí obzvlášť. Nový koberec dokáže ľahko a rýchlo ozvláštniť interiér. Detský vkus je pritom pomerne premenlivý, dnes vášho synčeka baví pretekárske autá a zajtra sa nadchne napríklad pre dinosaurami. Kusový koberec ľahko vymeníte za iný s požadovaným motívom.

Zobrazenie:
Skladom

Detský koberec Starwalk - ružová 120x180cm

96,7€

Dizajnový koberec nemeckej firmy Livone v ružovej s kombináciou malých aj veľkých hviezdičiek náherně ozdobia detskú izbičku.Koberec je príjemný na dotyk, praktický, ľahko sa udržuje. Vytvára útulné miesto na hranie i leňošenie.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamateriál-100% polypro..

Vypredané

Detský koberec bodkami 120x180cm

90,7€

Nádherný detský koberec nemeckej firmy Livone v kombinácii šedej, ružovej s bielymi bodkami patrí medzi veľmi populárne koberce tejto značky. Koberec je veľmi príjemný na dotyk, ľahko sa udržiava a skvele sa kombinuje s ostatným detským nábytkom.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamat..

Vypredané

Detský koberec hviezda - ružová/biela 160cm

100,8€

Ako zútulniť detskú izbičku a zároveň vytvoriť príjemné miesto na hranie a relaxáciu? Riešenie ponúka detský koberec nemeckej firmy Livone. Praktický doplnok interiéru detskej izby je príjemný, ľahko sa udržiava. Zmäkčí inak tvrdú podlahu, zateplí ju, ale aj tlmí hluk. VKoberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vyk..

Vypredané

Detský koberec hviezda - sivá/ružova 160cm

98,7€

Šedý guľatý koberec nemeckej firmy linové s veľkou ružovou hviezdou dokonale ladí k modernému interiéru nielen detskej izby.Je príjemný, ľahko sa udržiava. Zmäkčí inak tvrdú podlahu, zateplí ju, ale aj tlmí hluk.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamateriálvlákna -100% polypropylénová ..

Vypredané

Detský koberec hviezdy - růžová-biela 100x160cm

64,5€

Jeden z najobľúbenejších kobercov nemeckej firmy Livone s motívom hviezd. Skvele harmonizuje s moderným interiérom detskej izby.Je príjemný na dotyk, praktický, ľahko sa udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamateriálvlákna -100% polypropylénová velúrová priadzespodná strana - 70..

Vypredané

Detský koberec hviezdy - sivá-biela 100x160cm

72,5€

Očarujúce, veľmi obľúbený koberec nemeckej firmy Livone s hviezdičkami, ktoré podčiarkujú dizajn tohto koberca. V kombinácii so šedou harmonizuje s moderným interiérom, praktický, príjemný na dotyk, ľahko sa udržiava.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamateriálvlákna -100% polypropylé..

Vypredané

Detský koberec milujeme hviezdy - ružový 140x190cm

106,8€

Moderný koberec nemeckej firmy Livone. Navrhnutý tak, aby zodpovedal módnym trendom, príjemný na dotyk, ľahko sa udržiava, praktický. Ideálna na hranie a leňošenie na podlahe.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržba- tkaný- protišmykovýmateriál100% polyesterRozmery- hmotnosť 1,450 g / m2-..

Vypredané

Detský koberec milujeme mesiac - ružový 100x160cm

64,5€

Luxusné koberec nemeckej firmy Livone s textom, zaistí našim deťom teplý a mäkký podklad, zároveň zútulnia, oživia každý izbičku. Koberec je príjemný na dotyk, praktický, ľahko sa udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržba- tkaný- protišmykovýmateriál100% polyesterRozmery- hmotnosť ..

Vypredané

Dětský koberec milujeme mesiac - sivý 10x160cm

70,5€

Všetky deti sa radi hrajú alebo len tak leňoší na podlahe.Luxusné koberec nemeckej firmy Livone v modne šedej s textom zaistí našim deťom pri hre teplý a mäkký podklad zároveň zútulnia, oživia každý izbičku. Príjemný na dotyk, praktický, ľahko sa udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- možné pro podlahové vytápění- snadná údr..

Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)

Deti zároveň získajú vymedzené miesto na hranie, kde sa môžu v pokoji batoliť, bez toho aby im bolo od zeme chladno. Súčasne je chráni od smeknutí na klzkej podlahe pri divokejších hrách.

Inak platia rovnaké zásady ako pre úspešnú kúpu celoplošného koberca. S kvalitou sa spája cena a veľmi sa bude vaša spokojnosť odvíjať od materiálu. Do detskej izbičky je určite na mieste vybrať materiály umelé, napríklad polyamid. Sú veľmi odolné a na rozdiel od prírodných vlákien, ako je vlna, sa ľahšie čistia. Myslite na to, že deti len veľmi ťažko ustrážite, aby na koberec občas nerozliala čaj alebo doň nezašlapaly plastelínu. Údržbu nepodceňujte, hoci koberce s vysokým vlasom sú krásne a príjemne mäkké, starostlivosť o ne stojí viac úsilia.