Dětské postele

Kvalitný spánok je pre dieťa ešte dôležitejšie než pre dospelého. Pokiaľ si nemôžeme dobre oddýchnuť, nie sme výkonní, čo sa prejavuje aj na deťoch. Tým síce nehrozí stres v pracovnom živote, zlé spanie im však kazia sústredenie v škole.

Zobrazenie:
Vypredané

Detská posteľ Cars

108,1€

Detská posteľ s obľúbeným Bleskom McQueenom, ktorého milujú všetci chlapci, je krásny doplnkom do detskej izbičky. Posteľ je nízka, dostupná pre všetky deti. Zároveň pomáha malým deťom urobiť prvý krok od postieľky k väčšej posteli.vlastnostisilný oceľový rám zaručuje bezpečnosť detíbočné kryty predchádzajú pádom s postelenosnosť do 25 kilogramovvh..

Vypredané

Detská posteľ Frozen

108,1€

Ako uľahčiť deťom prechod z postieľky do väčšej postele? Ideálnym riešim je detská posteľ Frozen z radu obľúbeného detského Disney nábytku. Postieľka je veľmi pohodlná, má príjemnú výšku, je vybavená postrannými zábranami, ktoré zabráni pádu z postieľky.vlastnostisilný oceľový rám zaručuje bezpečnosť detíbočné kryty predchádzajú pádom s postelenosn..

Vypredané

Detská posteľ Myška Minnie

108,1€

Detská posteľ s motive obľúbené Myšky Minnie v krásnom farebnom dizajne, uľahčí prechod z postieľky do väčšej postele. Postieľka je veľmi pohodlná, má príjemnú výšku, je vybavená postrannými zábranami, ktoré zabráni pádu z postieľky.vlastnostisilný oceľový rám zaručuje bezpečnosť detíbočné kryty predchádzajú pádom s postelenosnosť do 25 kilogramovv..

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)

Súčasne mu ale voľbou postele zásadne ovplyvňujeme aj jeho rast. Vyvíjajúci sa organizmus má značné nároky na odpočinok. Dbať by sme tak mali na niektoré podstatné pravidlá ergonómie a zdravého spánku. Zásadne by sme tak malým deťom mali zaobstarať oddelene vhodný matrac a zároveň rám postele.

Detské postieľky mávajú klasické rozmery 120 x 60 cm alebo 140 x 70 cm. Posteľ vydrží deťom od narodenia do približne 3 alebo 6 rokov, pokiaľ ju možno rozložiť na váľandu. Podstatná je stabilná konštrukcia, striktne zdravotne nezávadné materiály a absencia akýchkoľvek ostrých hrán či medzier, kam by mohlo dieťa strčiť prsty. Klasická posteľ potom má veľkosť 90 x 200 cm. Riešením do malých izbičiek môžu byť aj poschodové postele.