Koberce

Holá podlaha je z pohľadu mnohých ľudí studená a neútulná. Riešením je koberec. Koberce sú veľmi príjemné, mäkké na došľap a dokážu každému interiéru vtlačiť punc skutočného domova, kde sa cítime dobre. Ak nechcete z dôvodu údržby koberec do celého priestoru, vyberte aspoň kusový.

Zobrazenie:
Skladom

Detský koberec bodkami 120x180cm

88,4€

Nádherný detský koberec nemeckej firmy Livone v kombinácii šedej, ružovej s bielymi bodkami patrí medzi veľmi populárne koberce tejto značky. Koberec je veľmi príjemný na dotyk, ľahko sa udržiava a skvele sa kombinuje s ostatným detským nábytkom.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamat..

Skladom

Detský koberec doprava 90x130cm

37,3€

Koberec nemeckej firmy Livone, si zamilujú všetky deti. Krásny doplnok do detskej izby a zároveň miesto na hranie a odpočinok.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržba- protišmykovýmateriál100% polyesterRozmery- hmotnosť 1,500 g / m2- výška vlasu 4 mm- celková výška 5 mm- 90 x 130 cm..

Skladom

Detský koberec hviezda - ružová/biela 160cm

98,2€

Ako zútulniť detskú izbičku a zároveň vytvoriť príjemné miesto na hranie a relaxáciu? Riešenie ponúka detský koberec nemeckej firmy Livone. Praktický doplnok interiéru detskej izby je príjemný, ľahko sa udržiava. Zmäkčí inak tvrdú podlahu, zateplí ju, ale aj tlmí hluk. VKoberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vyk..

Skladom

Detský koberec hviezda - sivá/ružova 160cm

96,2€

Šedý guľatý koberec nemeckej firmy linové s veľkou ružovou hviezdou dokonale ladí k modernému interiéru nielen detskej izby.Je príjemný, ľahko sa udržiava. Zmäkčí inak tvrdú podlahu, zateplí ju, ale aj tlmí hluk.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamateriálvlákna -100% polypropylénová ..

Skladom

Detský koberec hviezdy - růžová-biela 100x160cm

62,8€

Jeden z najobľúbenejších kobercov nemeckej firmy Livone s motívom hviezd. Skvele harmonizuje s moderným interiérom detskej izby.Je príjemný na dotyk, praktický, ľahko sa udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamateriálvlákna -100% polypropylénová velúrová priadzespodná strana - 70..

Skladom

Detský koberec hviezdy - sivá-biela 100x160cm

70,7€

Očarujúce, veľmi obľúbený koberec nemeckej firmy Livone s hviezdičkami, ktoré podčiarkujú dizajn tohto koberca. V kombinácii so šedou harmonizuje s moderným interiérom, praktický, príjemný na dotyk, ľahko sa udržiava.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamateriálvlákna -100% polypropylé..

Skladom

Detský koberec milujeme hviezdy - ružový 140x190cm

104,1€

Moderný koberec nemeckej firmy Livone. Navrhnutý tak, aby zodpovedal módnym trendom, príjemný na dotyk, ľahko sa udržiava, praktický. Ideálna na hranie a leňošenie na podlahe.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržba- tkaný- protišmykovýmateriál100% polyesterRozmery- hmotnosť 1,450 g / m2-..

Skladom

Detský koberec milujeme mesiac - ružový 100x160cm

62,8€

Luxusné koberec nemeckej firmy Livone s textom, zaistí našim deťom teplý a mäkký podklad, zároveň zútulnia, oživia každý izbičku. Koberec je príjemný na dotyk, praktický, ľahko sa udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržba- tkaný- protišmykovýmateriál100% polyesterRozmery- hmotnosť ..

Skladom

Dětský koberec milujeme mesiac - sivý 10x160cm

68,7€

Všetky deti sa radi hrajú alebo len tak leňoší na podlahe.Luxusné koberec nemeckej firmy Livone v modne šedej s textom zaistí našim deťom pri hre teplý a mäkký podklad zároveň zútulnia, oživia každý izbičku. Príjemný na dotyk, praktický, ľahko sa udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- možné pro podlahové vytápění- snadná údr..

Skladom

Detský koberec Starwalk - ružová 120x180cm

94,3€

Dizajnový koberec nemeckej firmy Livone v ružovej s kombináciou malých aj veľkých hviezdičiek náherně ozdobia detskú izbičku.Koberec je príjemný na dotyk, praktický, ľahko sa udržuje. Vytvára útulné miesto na hranie i leňošenie.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamateriál-100% polypro..

Vypredané

Detský koberec hviezda - sivá / biela 133cm

78,5€

Okrúhly koberec od nemeckej firmy linové s veľkou bielou hviezdou na šedom podklade, skvelý doplnok nielen do detskej izby.Je príjemný, ľahko sa udržiava. Zmäkčí inak tvrdú podlahu, zateplí ju, ale aj tlmí hluk.Vytváří príjemné miesto na hranie a relaxáciu.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahk..

Vypredané

Detský koberec hviezda - sivá / biela 160cm

90,3€

Decentná, elegantná, nadčasová šedá farba koberca nemeckej firmy Livone, ktorá sa veľmi dobre sa kombinuje s inými odtieňmi. Koberec je skvelý doplnok nielen do detskej izby.Je príjemný, ľahko sa udržiava. Zmäkčí inak tvrdú podlahu, zateplí ju, ale aj tlmí hluk.Vytváří príjemné miesto na hranie a relaxáciu.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 10..

Vypredané

Detský koberec hviezdy - sivá-biela 120x180cm

98,2€

Očarujúci, veľmi obľúbený koberec nemeckej firmy Livone s hviezdičkami, ktoré podčiarkujú dizajn tohto koberca. V kombinácii so šedou harmonizuje s moderným interiérom, praktický, príjemný na dotyk, ľahko sa udržiava.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamateriálvlákna -100% polypropylé..

Vypredané

Detský koberec Lapač snov 120x180cm

98,2€

Nádherný motív lapače snov v jemnej kombinácii farieb detského koberca nemeckej firmy Livone ozdobí nielen detskú izbičku. Netradičný motív, ktorý je veľmi obľúbený krásne harmonizuje s moderným interiérom.Koberec je príjemný na dotyk, praktický, ľahko sa udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovani..

Vypredané

Detský koberec mráčky - ružová-biela 120x180cm

88,4€

Skvelé miesto pre hranie a odpočinok pre všetky deti, ponúka koberec nemeckej firmy Livone. V kombinácii ružovej s bielymi mráčky ideálny do izby pre dievčatá. Praktický, prijemný na dotyk, ľahko sa udržiava. Obľúbené miesto na hranie a relaxáciu.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbama..

Vypredané

Detský koberec Stella - krémová/ružová 120x180cm

96,2€

Nádherný koberec nemeckej firmy Livone je skutočnou pastvou pre oko at už sa jedná o detská izba alebo obývacia izba. Vďaka modernému vzhľadu, kombináciu farieb skvelé ladí s interiérom.Koberec je príjemný na dotyk, praktický, ľahko sa udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamater..

Zobrazené 1 až 16 z 16 (1 stránok)

Svoje opodstatnenie majú tieto doplnky najmä v domácnosti s malými deťmi. Tie sú totiž prakticky neustále na zemi, či už sa tí najmenší začínajú plaziť alebo si na podlahe v izbičke sústredene hrajú. Ak bývate v panelákovom byte, veľmi vďační vám zvlášť za kúpu koberce do izbičky budú aj susedia. Akákoľvek mäkká podlahová krytina totiž dokáže účinne tlmiť hluk.

Aj do detskej izby to má podstatnú výhodu. Až odrastajúce dieťa omrzí motív bábik a autíčok, koberec ľahko zbalíte a ponecháte pôvodnú podlahu. Nemusíte pritom zložito vystěhovávat celú izbu so všetkým nábytkom. Samozrejme môžete detský koberec nahradiť aj za minimalistickejší kus, ktorý si staršie dieťa samo vyberie.