Koberce

Holá podlaha je z pohľadu mnohých ľudí studená a neútulná. Riešením je koberec. Koberce sú veľmi príjemné, mäkké na došľap a dokážu každému interiéru vtlačiť punc skutočného domova, kde sa cítime dobre. Ak nechcete z dôvodu údržby koberec do celého priestoru, vyberte aspoň kusový.

Zobrazenie:
Skladom

Detský koberec Starwalk - ružová 120x180cm

96,7€

Dizajnový koberec nemeckej firmy Livone v ružovej s kombináciou malých aj veľkých hviezdičiek náherně ozdobia detskú izbičku.Koberec je príjemný na dotyk, praktický, ľahko sa udržuje. Vytvára útulné miesto na hranie i leňošenie.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamateriál-100% polypro..

Vypredané

Detský koberec bodkami 120x180cm

90,7€

Nádherný detský koberec nemeckej firmy Livone v kombinácii šedej, ružovej s bielymi bodkami patrí medzi veľmi populárne koberce tejto značky. Koberec je veľmi príjemný na dotyk, ľahko sa udržiava a skvele sa kombinuje s ostatným detským nábytkom.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamat..

Vypredané

Detský koberec hviezda - ružová/biela 160cm

100,8€

Ako zútulniť detskú izbičku a zároveň vytvoriť príjemné miesto na hranie a relaxáciu? Riešenie ponúka detský koberec nemeckej firmy Livone. Praktický doplnok interiéru detskej izby je príjemný, ľahko sa udržiava. Zmäkčí inak tvrdú podlahu, zateplí ju, ale aj tlmí hluk. VKoberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vyk..

Vypredané

Detský koberec hviezda - sivá/ružova 160cm

98,7€

Šedý guľatý koberec nemeckej firmy linové s veľkou ružovou hviezdou dokonale ladí k modernému interiéru nielen detskej izby.Je príjemný, ľahko sa udržiava. Zmäkčí inak tvrdú podlahu, zateplí ju, ale aj tlmí hluk.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamateriálvlákna -100% polypropylénová ..

Vypredané

Detský koberec hviezdy - růžová-biela 100x160cm

64,5€

Jeden z najobľúbenejších kobercov nemeckej firmy Livone s motívom hviezd. Skvele harmonizuje s moderným interiérom detskej izby.Je príjemný na dotyk, praktický, ľahko sa udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamateriálvlákna -100% polypropylénová velúrová priadzespodná strana - 70..

Vypredané

Detský koberec hviezdy - sivá-biela 100x160cm

72,5€

Očarujúce, veľmi obľúbený koberec nemeckej firmy Livone s hviezdičkami, ktoré podčiarkujú dizajn tohto koberca. V kombinácii so šedou harmonizuje s moderným interiérom, praktický, príjemný na dotyk, ľahko sa udržiava.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržbamateriálvlákna -100% polypropylé..

Vypredané

Detský koberec milujeme hviezdy - ružový 140x190cm

106,8€

Moderný koberec nemeckej firmy Livone. Navrhnutý tak, aby zodpovedal módnym trendom, príjemný na dotyk, ľahko sa udržiava, praktický. Ideálna na hranie a leňošenie na podlahe.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržba- tkaný- protišmykovýmateriál100% polyesterRozmery- hmotnosť 1,450 g / m2-..

Vypredané

Detský koberec milujeme mesiac - ružový 100x160cm

64,5€

Luxusné koberec nemeckej firmy Livone s textom, zaistí našim deťom teplý a mäkký podklad, zároveň zútulnia, oživia každý izbičku. Koberec je príjemný na dotyk, praktický, ľahko sa udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- vhodný pre podlahové vykurovanie- ľahká údržba- tkaný- protišmykovýmateriál100% polyesterRozmery- hmotnosť ..

Vypredané

Dětský koberec milujeme mesiac - sivý 10x160cm

70,5€

Všetky deti sa radi hrajú alebo len tak leňoší na podlahe.Luxusné koberec nemeckej firmy Livone v modne šedej s textom zaistí našim deťom pri hre teplý a mäkký podklad zároveň zútulnia, oživia každý izbičku. Príjemný na dotyk, praktický, ľahko sa udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100vlastnosti- možné pro podlahové vytápění- snadná údr..

Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)

Svoje opodstatnenie majú tieto doplnky najmä v domácnosti s malými deťmi. Tie sú totiž prakticky neustále na zemi, či už sa tí najmenší začínajú plaziť alebo si na podlahe v izbičke sústredene hrajú. Ak bývate v panelákovom byte, veľmi vďační vám zvlášť za kúpu koberce do izbičky budú aj susedia. Akákoľvek mäkká podlahová krytina totiž dokáže účinne tlmiť hluk.

Aj do detskej izby to má podstatnú výhodu. Až odrastajúce dieťa omrzí motív bábik a autíčok, koberec ľahko zbalíte a ponecháte pôvodnú podlahu. Nemusíte pritom zložito vystěhovávat celú izbu so všetkým nábytkom. Samozrejme môžete detský koberec nahradiť aj za minimalistickejší kus, ktorý si staršie dieťa samo vyberie.