Kreatívne sety

Zobrazenie:
Skladom

Veľká sada na kreslenie 168 ks

15,8€

Veľká sada na kreslenie obsahuje 168 ks. Nájdete tu všetko, čo potrebuje malý umelec pre svoju prácu. Sada je balená v praktickom kufríku. S kufríkom deti zažijú veľa zábavy.Pre deti od 3+UPOZORNENIE:  Nikdy nenechávajte dieťa bez dozoru!Obsah balenia 48 olejových pasteliek48 voskových pasteliek 24 kried24 fixiek12 vodových farieb1 š..

Skladom

Veľká sada na kreslenie v kufríku 145 ks

35,5€

Veľká sada na kreslenie obsahuje 145 ks. Nájdete tu všetko, čo potrebuje malý umelec pre svoju prácu. Sada je balená v praktickom kufríku s motívom jednorožca. S kufríkom deti zažijú veľa zábavy.Pre deti od 3+UPOZORNENIE:  Nikdy nenechávajte dieťa bez dozoru!Obsah balenia kufrík 33 fixiek28 pasteliek24 temper24 voskoviek24 akvarelový..

Vypredané

Veľká korálková súprava

18,8€

Veľká sada na výrobu náramku obsahuje plastové korálky a všetko príslušenstvo. Náramky si môžete vytvoriť v rôzne farebných kombináciách podľa svojej fantázie. Môžete ho vyrobiť sebe, alebo ho darujte kamarátovi a kamarátke. So sadou deti zažijú veľa zábavy. Súprava je zabalená v praktickom organizéri. Dieťa rozvíja jemné motorické schopnosti, získ..

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)