Machové obrazy

Moderné prírodné bezúdržbové obrazy. Jedinečné kompozície machov, drevin, rastlin a kameňov, doplnia interiér o prírodný prvok, ktorý rozžiari Vašu domácnosť alebo pracovné prostredie.

Rámy obrazov dizajnovo ladia s machovou výplňou a doplnky v podobe drahých kameňov naviac podporujú životnú silu a energiu, podľa svojho charakteru. Mach pôsobí pozitívne na ľudskú psychiku i zdravie a je úplne hypoalergenný. Obrazy nnemusíte zalievať ani rosiť a nepotrebujú žiadne svetlo.

Zobrazenie:
Skladom

Machový obraz Dva machy a ružový Achát 42x32cm

86,4€

Táto ekologická dekorácia okamžite oživí každý interiér a stane sa jeho dominantou. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Dizajn živého machu napĺňa priestor krásou a kľudom prírody. Kombinácia machov a achátového plátku je harmonická a originálna. Achát je kameň fantázie a rozvíja kreativitu. Je to s..

Skladom

Machový obraz Kopčekový mach 15x21cm

31,4€

Tento obraz z machu sa stane krásnym nepostrádateľným elementom Vášho interiéru. Vyniká predovšetkým svojím prírodným charakterom, ktorý priaznivo pôsobí na ľudskú myseľ a zdravie. Táto ekologická dekorácia je nádherným doplnkom, ktorý rozžiari každý priestor a dodá mu atmosféru pokoja a mieru. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny Stálofareb..

Skladom

Machový obraz Kopčekový mach 16x22cm

35,3€

Tento obraz z machu sa stane krásnym nepostrádateľným elementom vášho interiéru. Okamžite rozžiari priestor a stane sa jedinečným prvkom v priestore, ktorý zaujme na prvý pohľad. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Ekologický dizajn machu podporuje pozitívny prístup a kľud a vytvára rovnováhu v spoje..

Skladom

Machový obraz Mach s kapradím 10x15cm

29,8€

Tento jedinečný machový obraz zaujme na prvý pohľad v každom priestore. Krásna kombinácia machov a papradia v nadčasovom tvarovanom ráme, pôsobí harmonicky a originálne. Obraz rozžiari interiér a jeho ekologický dizajn Vám prinesie kľud a pozitívny prístup. Prírodný prvok v interiéri vytvára rovnováhu v spojení medzi človekom a prírodou. Vlastnost..

Skladom

Machový obraz Tri machy a Achát 42x32cm

86,4€

Táto ekologická dekorácia okamžite oživí každý interiér a stane sa jeho dominantou. Rozžiari priestor a stane sa jeho jedinečným prvkom. Zaujme na prvý pohľad. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Ekologický dizajn machu podporuje pozitívny prístup a kľud a vytvára rovnováhu v spojení človeka s prírod..

Skladom

Machový obraz Dva machy a Obsidián 15x20cm

31,4€

Machový obrázok je ideálnou bio dekoráciou, ktorá upúta pozornosť na prvý pohľad. Jeho nádherný ekologický design vo Vás prebudí atmosféru kľudu a mieru. Je originálny předovšetkým prírodným charakterom, ktorý vplýva pozitívne na ľudskú myseľ aj zdravie. Nádherná kombinácia prírodného machu a drahého kameňa vytvára harmóniu v spojitosti s prír..

Skladom

Machový obraz Tri machy a drevený rám 17x22cm

35,3€

Krásny štýlový obraz s prírodným charakterom machu sa stane neodolateľným doplnkom každého interiéru. Dizajn živého machu rozžiari miestnosť na prvý pohľad. Kombinácia machu a dreveného rámu s kovovým stojanom je harmonická a originálna.Eekologický obraz v priestore pôsobí dominantne a napĺňa miestnosť krásou a kľudom prírody. Vďaka svojmu bio char..

Skladom

Machový obraz Tri machy a Fluorit 15x20cm

35,3€

Tento harmonický machový obraz je úžasným doplnkom každého interiéru. Dekorácia vyniká predovšetkým svojím prírodným charakterom, ktorý pozitívne pôsobí na ľudskú myseľ a zdravie. Jedinečná kombinácia machov a drahých kameňov prináša pokoj a rovnováhu v spojení s prírodou. Fluorit je kameň, ktorý zlepšuje koncentráciu, pozornosť a obratnosť. Podpo..

Skladom

Machový obraz Tri machy čierny rám 42x32cm

86,4€

Táto krásna prírodná dekorácia vynikne v každom interiéri a stane sa jeho dominantou. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Dizajn živého machu napĺňa priestor krásou a kľudom prírody. Originálny vzhľad obrazu upúta pozornosť a rozžiari celý priestor. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny Stálofa..

Skladom

Machový obraz Tri machy 42x32cm

78,5€

Táto ekologická dekorácia okamžite oživí každý interiér a stane sa jeho dominantou. Vyniká predovšetkým svojím prírodným charakterom, ktorý priaznivo pôsobí na ľudskú myseľ a zdravie. Živý machový obraz rozžiari každý priestor a dodá mu atmosféru kľudu a mieru. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny Stálofarebný až 10 rokov Nepotrebuje svet..

Vypredané

Machový obraz Dva machy a strieborný rám 15x20cm

27,5€

Prírodný machový obraz je ideálnym doplnkom moderného interiéru. Okamžite rozžiari priestor a stane sa jeho jedinečným prvkom, ktorý zaujme na prvý pohľad. Ekologický dizajn machu podporuje pozitívny prístup a kľud a vytvára rovnováhu v spojení človeka s prírodou. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny Stálofarebný až 10 rokov Nepotrebuje sve..

Vypredané

Machový obraz Kopčekový mach 17x12cm

27,5€

Tento obraz z machu sa stane krásnym nepostrádateľným elementom Vášho interiéru. Dizajn živého machu naplní priestor krásou a Kľudom prírody. Originálny vzhľad obrazu zaujme na prvý pohľad a rozjasní celý priestor. Vyniká svojím prírodným charakterom, ktorý má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Obraz vytvára atmosféru pokoja a mieru a posil..

Vypredané

Machový obraz Sobí mach 13x18cm

31,4€

Machový obraz sa stane krásnym nepostrádateľným doplnkom vášho interiéru. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Dizajn živého machu napĺňa priestor krásou a pokojom prírody. Táto organická dekorácia okamžite rozžiari každý interiér a stane sa jeho dominantou. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny ..

Vypredané

Machový obraz Sobí mach a dreviny 15x20cm

31,4€

Machový obraz je ideálnou bio dekoráciou, ktorá zaujme na prvý pohľad. Jeho krásny ekologický dizajn vo vás prebudí atmosféru pokoja a mieru. Vyniká svojím prírodným charakterom, ktorý má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Harmonická kombinácia machu a dreva nádherne doplní a rozjasní každý interiér. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialerg..

Vypredané

Machový obraz Tri machy a dreviny 15x20cm

31,4€

Tento machový obraz sa stane krásnym nepostrádateľným elementom Vášho interiéru. Vyniká predovšetkým svojím prírodným charakterom, ktorý priaznivo pôsobí na ľudskú myseľ a zdravie. Táto ekologická dekorácia je nádherným doplnkom, ktorý rozžiari každý priestor a dodá mu atmosféru pokoja a mieru. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny Stálofareb..

Vypredané

Machový obraz Tri machy Achát 17x12cm

31,4€

Tento krásny machový obraz okamžite rozžiari Váš interiér a stane sa jedinečným prvkom v priestore, ktorý zaujme na prvý pohľad. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Ekologický dizajn machu podporuje pozitívny prístup a pokoj a vytvára rovnováhu v spojení človeka s prírodou. Achát je kameňom fantázie..

Vypredané

Machový obraz Tri machy Ametyst 42x32cm

86,4€

Táto krásna prírodná dekorácia vynikne v každom interiéri a stane sa jeho dominantou. Kompozícia v ekologickej kombinácii machu a kameňa má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Dizajn živého machu napĺňa priestor krásou a kľudom prírody. Kameň Ametyst je jedinečný svojimi fialovými odtieňmi. Neošetrený prírodný kameň podporuje koncentráciu a..

Vypredané

Machový obraz Tri machy Citrín 32x42cm

86,4€

Harmonický machový obraz rozžiari každý priestor a dodá mu atmosféru mieru a pokoja. Táto výnimočná bio dekorácia sa stane dominantou interiéru. Vyniká predovšetkým svojím prírodným charakterom, ktorý priaznivo pôsobí na ľudskú myseľ a zdravie. Kombinácia jednoduchého rámu, machu a drahého kameňa pôsobí vyváženým a originálnym dojmom. Citrín je v ..

Vypredané

Machový obraz Tri machy Fluorit 15x20cm

31,4€

Tento harmonický mechový obraz je úžasným doplnkom každého interiéru. Obraz ekologickej kompozície má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Jedinečná kombinácia machu a drahých kameňov prinesie pokoj a rovnováhu v spojení s prírodou.Fluorit je kameň, ktorý zlepšuje koncentráciu, pozornosť a obratnosť. Podporuje sebadôveru a pomáha pri učení. J..

Vypredané

Machový obraz Tri machy Fluorit 42x32cm

86,4€

Tento harmonický machový obraz  je úžasným doplnkom každého interiéru. Jedinečná kombinácia machov a drahých kameňov prinesie pokoj a rovnováhu v spojení s prírodou. Ekologická dekorácia sa stane dominantou v miestnosti na prvý pohľad, prejasní priestor a podporí pozitívny prístup.Fluorit je kameň, ktorý zlepšuje koncentráciu, pozornosť a obra..

Zobrazené 1 až 20 z 20 (1 stránok)