Paplóny

Milujete ten pocit, keď sa môžete schúliť do hrejivé náručia vašej prikrývky? Lenže je moc krátka a na vás ťahá. Vlastne je vám príliš horúco. Alebo v spálni drkotáte zuby a trpíte zimou. Je vám podobný scenár povedomý? Výber prikrývky by sme nemali podceniť.

Zobrazenie:
Vypredané

Komplet prikrývka a vankúš 135x100 cm

16,8€

Kvalitný set prikrývky a vankúše, ktorá je vyrobená zo zdravotne nezávadných materiálov. Vďaka špeciálnej výplni holofild, sa prikrývka a vankúš perfektne prispôsobí a teda nedochádza k ich deformácii. Prekvapí Vás svojou mäkkosťou a nadýchanosťou.odporúčaná pracia teplota 60°CMateriál100% polyester 100% mikrovlákno Rozmery135x100 cm40x60 cm..

Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)

Trh je veľmi rozsiahly a vyznať sa v jednotlivých produktoch môže byť pomerne náročné. Predovšetkým by sme si mali uvážiť svoje "spacie" zvyklosti. Máme chladnejšie spálni a nijako nám to nevadí? Alebo skôr patríme medzi typmi, ktorým sa páči zaspávanie v teple?

Na prikrývke samotné je najdôležitejšia jej materiál. Ten rozhoduje o tom, či nám pod ňou bude teplo či zima. Všeobecne si môžeme rozdeliť materiály na prírodné a umelé. Tie prírodné zastupuje napríklad známe peria. Do skupiny materiálov umelých patrí duté vlákno. Rad ľudí svoj výber rieši tak, že má dve prikrývky - na letnú i zimnú sezónu inú. Údržby sa báť nemusíte, dokonca aj perie možno štandardne vyprať.