Povlaky

Obliečky na vankúše môžete kúpiť v nepreberné kombináciu rôznych farieb, vzorov i materiálov. Vankúšikom vtlačte podobu podľa aktuálnej nálady. Stačí si zvoliť správny rozmer. Prípadne sa samozrejme nebáť ihly a nožníc a väčší povlak si doupraviť k obrazu svojmu.

Zobrazenie:
Vypredané

Detský povlak na vankúš Bob Staviteľ 40x40 cm

2,5€

Povlak na detský vankúšik s obľúbeným rozprávkovým motívom. Povlak je vyrobený z kvalitnej bavlny, príjemný na dotyk, s kvalitnou obojstrannou potlačou, ktorý je z každej strany iný, v sýtych farbách so zapínaním na zips.pred prvým použitím raz vyperteodporúčaná pracia teplota do 40 °Materiál100% bavlnaRozmery40x40 cm..

Vypredané

Detský povlak na vankúš Cars 40x40 cm

2,5€

Detský povlak na vankúšik s motívom Cars poteší všetkých chlapcov. Povlak je vyrobený z kvalitnej bavlny, príjemný na dotyk, s kvalitnou obojstrannou potlačou, ktorý je z každej strany iný, v sýtych farbách so zapínaním na zips.pred prvým použitím raz vyperteodporúčaná pracia teplota do 40 °Materiál100% bavlnaRozmery40x40 cm..

Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)

Ak majú deti svoje plyšové hračky, nám dospelým zostáva láska k niečomu mäkkému a hebkému v podobe vankúšikov. Roztomilý bytový doplnok nemôže chýbať v mnohých domácnostiach, či už na posteli, kresle či na pohovke. Sú farebné, vzorované, elegantné, romantické alebo odvážne farebné. Všetky sú bezpochyby krásne a skvele oživí napríklad okukanú pohovku. Zrazu sa nám ale už nepáči alebo nehodí do celkového štýlu bývania. Čo teraz? Jednoducho je povlékněte do nového. Za pár korún dostane váš domov nový štýl.

Pre ľahké prezlečení sú poťahy dnes už opatrené väčšinou všitým zipsom. To má výhodu aj vtedy, keď sa vám či vašim deťom podarí vankúšik treba poliať. Poťah ľahko zložíte a vyperiete.