Samolepky na stenu

Zobrazenie:
Vypredané

Samolepka na stenu Baletka - ružová

32,2€

Samolepka na stenu Baletka v krásnej ružovej tylovej sukienke, pre každú dievčatko, ktorá sníva o kariére baletky.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitný fóliu chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail. Jednoduchá aplikácia - fólia je hrubšia a ľahšie sa nanáša na stenu.POZOR - Samolepky mô..

Vypredané

Samolepka na stenu králiček - ružový

32,2€

Roztomilý zajačik z kolekcie tajomná záhrada, obľúbená samolepka s motívom lesných zvieratiek. Veľmi obľúbená a jednoduchá dekorácie.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitný fóliu chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail. Jednoduchá aplikácia - fólia je hrubšia a ľahšie sa nanáša na stenu.P..

Vypredané

Samolepka na stenu Princezná - ružová

32,2€

Byť princeznou v ružových šatách je snom každej dievčatká. Plesové šaty, korunka sa neraz objavili v snoch našich detí. Naše samolepka princezná pomôže realizovať sny a zmení interier detskej izby.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitný fóliu chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail.POZOR ..

Vypredané

Samolepka na stenu sovička - ružová

32,2€

Hľadáte originálny dekoráciu do detskej izby? Samolepka na stenu sovička v ružovom prevedení s kvetinovými motívmi ozdobí každú detskú izbičku.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitný fóliu chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail. Jednoduchá aplikácia - fólia je hrubšia a ľahšie sa nanáša ..

Vypredané

Samolepka na stenu srnka - ružová

32,2€

Veľmi obľúbený motív so zvieratkami z kolekcie Tajomná záhrada s kvetinovým motívom v obľúbenej ružovej. Krásna, jednoduchá dekorácia do detskej izby.Originálny produkt, ktorý je natlačený na kvalitné fóliu vysokej akosti, chránenú matný laminátom, ktorý chráni pred poškriabaním, vyrobený so zameraním na detail. Jednoduchá aplikácia - fólia je hrub..

Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)