Veľkoobchod detský nábytok, obliečky, detský tovar

Získajte veľkoobchodné ceny!

Ako na to?

1. Založte si užívateľský účet

2. Napíšte nám na info@bhome.sk, nech Vám nastavíme veľkoobchodné ceny 

Založiť účet

Ste špecialisti v odbore, živnostníci, obchodníci? Ak plánujete pravidelné odbery tovaru, potom máme pre vás pripravený veľkoobchodný účet spojený s odberateľskými výhodami. Taktiež sme schopní ponúknuť XML feed s našim sortimentom. Založenie veľkoobchodného účtu je naozaj ľahké, stačí sa zaregistrovať do nášho eshopu a napísať nám email.

Na základe Vašich nákupov Vám nastavíme zvýhodnené ceny, ktoré uvidíte po prihlásení sa k svojmu používateľskému účtu. Čím väčšie odbery, tým lepšie ceny sme Vám schopní ponúknuť.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a sme schopní pripraviť a zabezpečiť podmienky šité na mieru. Presvedčte sa sami, napíšte nám a my vám pomôžeme nastaviť všetko presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek. Tešíme sa na Váš kontakt.


Ako expedujeme VO objednávky?

Pripravili sme pre Vás diagram, ktorý Vám pomôže zvoliť ideálnu kombináciu dopravy a platby.


XML feed

Ak chcete využiť import produktov do Vášho e-shopu, môžeme Vám poskytnúť XML feed. V tomto strojovom formáte nájdete ako Vaše veľkoobchodné ceny, tak všetky informácie o produktoch (popisky, obrázky, skladovej dostupnosti atp.) Kompletné špecifikáciu nájdete nižšie.


Adresa XML feedu

Ak chcete využívať XML feed, najprv musíte mať registrovaný účet. Následne nás prosím kontaktuje so žiadosťou emailom.


Špecifikácia XML feedu

Struktura XML feedu vychádza zo špecifikácie feedu Heureka verzia 2.0. Pre potreby veľkoobchodu boli pridané niektoré elementy. Feed je aktualizovaný priebežne, môžete ho sťahovať niekoľkokrát denne. Uvedieme si príklad konkrétneho produktu s vysvetlivkami.

Testovaciu verziu feedu nájdete tu.


<ITEM_ID>STAR0004</ITEM_ID> - STAR0004 je naše unikátne číslo produktu (použijete ho pri dotazu na produkt, pri objednávke atp.)
<PRODUCTNAME><![CDATA[Detský stôl so stoličkami Tlapková Patrola]]></PRODUCTNAME> - názov produktu
<PRODUCT><![CDATA[Detský stôl so stoličkami Tlapková Patrola]]></PRODUCT> - názov produktu (rovnaký ako vyššie)
<DESCRIPTION><![CDATA[<p>Detský stôl so stoličkami s motívom Tlapkové Patroly. Skvelý set do detskej izby, poteší všetkých milovníkov tejto rozprávky.</p><p>Perfektné miesto pre hranie a relaxáciu<br></p><p><br></p><p>vlastnosti</p><p>- rýchla a jednoduchá montáž</p><p>- doporučené pre deti od 3 rokov</p><p>- spĺňa bezpečnostné normy JPMA</p><p><br></p><p>materiál</p><p>- vysoko kvalitné MDF</p><p><br></p><p>Rozmery</p><p>stôl 50 x 50 x 44 cm</p><p>stoličky 50 x 26,5 x 26,5 cm</p>]]></DESCRIPTION> - popis produktu vo formátu HTML
<WEIGHT>10</WEIGHT> - váha produktu v kg (nemusí byť uvedená vždy)
<MANUFACTURER>Arditex</MANUFACTURER> - výrobca
<EAN>8430957128922</EAN> - EAN produktu (nemusí byť uvedený vždy)
<URL>https://www.bhome.sk/sk-detsky-stol-so-stolickami-tlapkova-patrola-star0006.html</URL> - adresa produktu na našom eshope
<IMGURL>https://www.bhome.sk/image/catalog/produkty/detsky-nabytek/stoly-a-zidle/arditex/STAR0006A-detsky-stul-se-zidlemi-tlapkova-patrola.jpg</IMGURL> - hlavný obrázok produktu v maximálnom rozlišení, bez vodoznaku
<IMGURL_ALTERNATIVE>https://www.bhome.sk/image/catalog/produkty/detsky-nabytek/stoly-a-zidle/arditex/STAR0006B-detsky-stul-se-zidlemi-tlapkova-patrola.jpg</IMGURL_ALTERNATIVE> - ďalšie obrázky produktu (tento element môže byť uvedený viackrát)
<VIDEO_URL>https://www.youtube.com/?watch=aaaaaaaa</VIDEO_URL> - odkaz na video na youtube.com
<VAT>21%</VAT> - sazba DPH
<PRICE_VAT>72.3</PRICE_VAT> - odporúčaná maloobchodná cena s DPH
<MSRPRICE_VAT>72.3</MSRPRICE_VAT> - odporúčaná maloobchodná cena s DPH
<PRICE_VO>45.9</PRICE_VO> - Vaša veľkoobchodná cena bez DPH
<PRICE_VOVAT>55.6</PRICE_VOVAT> - Vaša veľkoobchodná cena s DPH
<INSTOCK>6</INSTOCK> - aktuálny počet ks, ktorý máme okamžite skladom
<DELIVERY_DATE>21</DELIVERY_DATE> - pravdepodobná doba dodania, ak výrobok momentálne nie je skladom (tu 21dní). Hodnota 99 znamená, že není znám termín naskladnění nebo produkt již nikdy nebude dostupný.
<CATEGORYTEXT><![CDATA[Detský nábytok | Detské stoly a stoličky]]></CATEGORYTEXT> - cesta kategórie produktu na našom eshope (tu hlavná kat. Detský nábytok, podkategória Detské stoly a stoličky)<PARAM>
<PARAM_NAME>Motív</PARAM_NAME> - názov parametru produktu
<VAL>Labková patrola</VAL> - hodnota parametru
</PARAM>
<PARAM>
<PARAM_NAME>Materiál</PARAM_NAME> - názov parametru produktu
<VAL>MDF</VAL> - hodnota parametru
</PARAM>

Kompatibilita feedu

Feed je kompatibilný s hlavnými poskytovateľmi eshopových riešenie. Pre viac informácií prosím kontaktujte Vášho poskytovateľa eshopu alebo Vášho programátora. V prípade konkrétnych požiadaviek sme Vám schopní pripraviť aj feed na mieru.

shoptet.cz - https://podpora.shoptet.cz/hc/cs/articles/360003159991-Automatické-importy-produktů

eshop-rychle.cz - https://helpdesk.eshop-rychle.cz/docs/export-import/autoimport-automaticky-import/