Skateboardy

Vitajte v našej kategórii skateboardov. Skateboarding je nielen zábavným športom, ale aj spôsobom sa vyjadriť a rozvíjať svoju zručnosť a kreativitu. Naše skateboardy sú vyrobené z kvalitných materiálov a ponúkajú optimálnu kombináciu stability, odpruženia a manévrovateľnosti, čo je dôležité pre bezpečnú a zábavnú jazdu. V našej ponuke nájdete skateboardy v rôznych veľkostiach, tvaroch a štýloch, aby si každý mohol vybrať ten pravý. Skateboardy majú rôzne designy a grafiky, takže si môžete vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje a ktorý vás bude reprezentovať. Skateboarding je viac ako len šport, je to spôsob života. Ponúknite svojim deťom skateboard, ktorý je nielen zábavným nástrojom pre fyzickú aktivitu, ale aj prostriedkom na sebavyjadrenie a kreativitu. S našimi skateboardmi sa môžete vydať na skateboardovú dráhu a zažiť vzrušenie jazdy na štyroch kolieskach.

Zobrazenie:
Skladom

Detský skateboard Avengers 70 cm

35,6€

Detský skateboard Avengers je určený pre všetky začínajúce aj pokročilé skateboardistky. Je ideálny pre rekreačnú jazdu v meste alebo v parkoch. Tento skateboard je vybavený kvalitnými ložiskami 608Z a kolieskami s rozmermi 50 × 30 mm, ktoré zaručujú bezpečnú a pohodlnú jazdu. Doska je vyrobená z javorového dreva. Horná strana dosky má protišmykový..

Skladom

Detský skateboard Army 61 cm

37,7€

Detský skateboard Army je určený pre všetky začínajúce aj pokročilé skateboardistky. Je ideálny pre rekreačnú jazdu v meste alebo v parkoch. Široké a mäkké kolieska potláčajú vibrácie zaisťujúce pohodlie pri jazde. Vysoko kvalitné, presné a ľahké ložiská ABEC-7 zaručujú plynulosť a rýchlosť pri jazde. Doska je vyrobená z vysoko pevného PP (polyprop..

Skladom

Detský skateboard Cars 70 cm

38,5€

Detský skateboard Cars je určený pre všetky začínajúce aj pokročilé skateboardistky. Je ideálny pre rekreačnú jazdu v meste alebo v parkoch. Tento skateboard je vybavený kvalitnými ložiskami 608Z a kolieskami s rozmermi 50 × 30 mm, ktoré zaručujú bezpečnú a pohodlnú jazdu. Doska je vyrobená z javorového dreva. Horná strana dosky má protišmykový gri..

Skladom

Detský skateboard Trolovia 43 cm

17,4€

Detský skateboard Trolovia, v krásnych živých moderných farbách.Tento skateboard predstavuje najnovšiu a najmódnejšiu verziu klasického skateboardu, ktorý je ideálny na každodenné použitie na chodníkoch, námestiach a v mestských uličkách. Vďaka širokým a mäkkým polyuretánovým kolesám, ktoré tlmia odpor, poskytuje skateboard komfortnú a hladkú jazdu..

Vypredané

Detský skateboard Spiderman 70 cm

30,4€

Detský skateboard Spiderman je určený pre všetky začínajúce aj pokročilé skateboardistky. Je ideálny pre rekreačnú jazdu v meste alebo v parkoch. Tento skateboard je vybavený kvalitnými ložiskami 608Z a kolieskami s rozmermi 50 × 30 mm, ktoré zaručujú bezpečnú a pohodlnú jazdu. Doska je vyrobená z javorového dreva. Horná strana dosky má protišmykov..

Vypredané

Detský skateboard Žralok 72 cm

22,3€

Detský skateboard je určený pre všetky začínajúce aj pokročilé skateboardistky. Je ideálny pre rekreačnú jazdu v meste alebo v parkoch. Tento skateboard je vybavený kvalitnými ložiskami 608Z a kolieskami s rozmermi 50 × 30 mm, ktoré zaručujú bezpečnú a pohodlnú jazdu. Doska je vyrobená z javorového dreva. Horná strana dosky má protišmykov..

Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)