Detské stoly a stoličky

Ešte než nastúpi do prvej triedy, budete so svojím dieťaťom riešiť otázku detského stola a stoličky. Spočiatku si možno bude pri stolčeku viac hrať, časom však na každého školáka čaká písanie domácich úloh. Mať svoj kútik, kde môže pracovať, je pre školopovinné deti nevyhnutnosťou, kuchynský stôl určite toto zázemie nenahradí.

Zobrazenie:
Skladom

Detský stôl so stoličkami Mačička

76,2€

Nádherný detský stôl v bielom prevedení so stoličkami s motívom mačičiek. Stolček je ideálnym miestom pre hranie, maľovanie, občerstvenie alebo pre posedenie s kamarátmi. Originálny doplnok do detskej izby, praktický, prispôsobený detským potrebám. Nábytok je stabilný, ľahko sa čistí.Vhodný pre deti od 2 rokov.Vlastnostiveľmi silná a stabilná konšt..

Skladom

Detský stôl so stoličkami Macko

78,2€

Nádherný detský stôl v bielom prevedení so stoličkami s motívom medvedíkov. Stolček je ideálnym miestom pre hranie, maľovanie, občerstvenie alebo pre posedenie s kamarátmi. Originálny doplnok do detskej izby, praktický, prispôsobený detským potrebám. Nábytok je stabilný, ľahko sa čistí.Vhodný pre deti od 2 rokov.Vlastnostiveľmi silná a stabilná kon..

Skladom

Detský stôl s stoličkami Tlapková Patrola - záchranári

89,2€

Krásny detský stôl s stoličkami motivovaný obľúbenými postavičkami zo seriálu Tlapková Patrola urobí radosť všetkým priaznivcom tohto seriálu. Stôl je veľmi kvalitne spracovaný, pevný a stabilný. Stôl dopĺňajú dve stoličky. Deti tak budú mať svoje vyhradené miesto na hranie a maľovanie.Vhodný pre deti od 3 rokov.Vlastnostiveľmi silná a stabiln..

Skladom

Detský stôl s stoličkami Scandi

64,8€

Elegantný detský stôl so stoličkami v prevedení bielej a prírodnej farbe od nemeckého výrobcu. Stolček je ideálnym miestom pre hranie, maľovanie, občerstvenie alebo pre posedenie s kamarátmi. Originálny doplnok do detskej izby v jednoduchom čistom dizajne. Nábytok je robustný a stabilný, ľahko sa čistí.Vhodný pre deti od 2 rokov.Vlastnostiveľmi sil..

Skladom

Detský stôl so stoličkami Zajačik

79,0€

Nádherný detský stôl v bielom prevedení so stoličkami s motívom zajačika. Stolček je ideálnym miestom pre hranie, maľovanie, občerstvenie alebo pre posedenie s kamarátmi. Originálny doplnok do detskej izby, praktický, prispôsobený detským potrebám. Nábytok je stabilný, ľahko sa čistí.Vhodný pre deti od 2 rokov.Vlastnostiveľmi silná a stabilná konšt..

Skladom

Detský kresliaci stôl Tlapková Patrola

70,9€

Nádherný detský kresliaci stolček, ktorý poteší všetkých fanúšikov tejto obľúbenej rozprávky. Stolček kombinuje krásny dizajn a praktickosť - dieťa má všetko po ruke. Priestor pod sedačkou slúži aj ako úložný priestor pre hračky, knihy a iné poklady. Stôl je veľmi kvalitne spracovaný, pevný a stabilný. Deti tak budú mať svoje vyhradené miesto na hr..

Skladom

Detský stôl s stoličkami Lama

60,8€

Neodolateľný detský stolček s stoličkami v šedom prevedení s nádherným motívom roztomilé lamy od nemeckého výrobcu. Stolček je ideálnym miestom pre hranie, maľovanie, občerstvenie alebo pre posedenie s kamarátmi. Originálny doplnok do detskej izby, praktický, prispôsobený detským potrebám. Nábytok je robustný a stabilný, ľahko sa čistí.Vhodný pre d..

Skladom

Detský stôl s stoličkami T-Rex

74,2€

Detský stôl so stoličkami s motívom T-Rex v zaujímavej farebnej kombinácii. Stolček je ideálnym miestom pre hranie, maľovanie, občerstvenie alebo pre posedenie s kamarátmi. Originálny doplnok do detskej izby, praktický, prispôsobený detským potrebám. Nábytok je robustný a stabilný, ľahko sa čistí.Vhodný pre deti od 2 rokov.Vlastnostiúložný priestor..

Skladom

Detský kresliaci stôl Princezné

72,9€

Nádherný detský stôl kresliaci, ktorý poteší dievčatká, ktoré snívajú o rozprávkových princeznách. Stolček kombinuje krásny dizajn v bielo-ružových farbách a praktickosť - dieťa má všetko po ruke. Priestor pod sedačkou slúži aj ako úložný priestor pre hračky, knihy a iné poklady. Stôl je veľmi kvalitne spracovaný, pevný a stabilný. D..

Skladom

Detský kresliaci stôl Jednorožec

70,1€

Kresliaci stôl Jednorožec pre deti je kúzelným a praktickým doplnkom pre malých umelcov. Tento stôl nielenže poskytuje skvelé miesto na kreatívne vyjadrenie, ale tiež prináša do detskej izby rozprávkový prvok v podobe jednorožca.Stôl je navrhnutý s ohľadom na potreby detí, s bezpečnosťou na prvom mieste. Jeho rozmery sú ideálne pre malých maliarov ..

Skladom

Detská stolička Scandi

16,2€

Štýlová detská stolička Scandi je ideálnou voľbou pre každú detskú izbičku alebo herný kútik.S moderným a čistým dizajnom, stolička okamžite zaujme a stane sa obľúbeným miestom na hranie, čítanie alebo kreslenie. Jej rozmery sú starostlivo navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám detí a poskytovali pohodlie a ergonómiu pre malých užívateľov.Vyrobená ..

Skladom

Detský kresliaci stôl Myška Minnie

77,0€

Nádherný detský stôl kresliaci, ktorý poteší všetkých fanúšikov tejto obľúbenej rozprávky. Stolček kombinuje krásny dizajn a praktickosť - dieťa má všetko po ruke. Priestor pod sedačkou slúži aj ako úložný priestor pre hračky, knihy a iné poklady. Stôl je veľmi kvalitne spracovaný, pevný a stabilný. Deti tak budú mať svoje vyhradené ..

Skladom

Detský stôl s tromi stoličkami Wood Frozen

109,4€

Detský drevený stôl so stoličkami s krásnymi obrázkami z filmu Frozen je ideálnym doplnkom pre každú detskú izbu, herňu alebo obývací priestor.Na stole sú vyobrazení obľúbení hrdinovia z filmu Ľadové kráľovstvo - Elsa, Anna, Kristoff, Olaf a Sven, čo okamžite upúta pozornosť každého malého fanúšika tejto rozprávky. Set je rozprávkovými motívmi niel..

Skladom

Detský stôl s tromi stoličkami Wood Mickey a Minnie

109,4€

Detský drevený stôl so stoličkami s motívom Mickeyho a jeho kamarátov Minnie a psa Goofyho z obľúbenej rozprávky.Zostava je dokonalým doplnkom do každej detskej izbičky, herničky aj obývacej izby. Vďaka univerzálnemu prírodnému dizajnu sa hodí do každého interiéru a skvele ladí so všetkými doplnkami.Na stole sa nachádza farebný obrázok Myšiaka Mick..

Skladom

Detský stôl s tromi stoličkami Wood Mimoni

109,4€

Detský drevený stôl so stoličkami s motívmi Mimoňov z obľúbeného rozprávkového filmu.Táto súprava je ideálna pre malých fanúšikov Mimoňov, ktorí si chcú užiť svoje obľúbené postavičky aj pri hraní, maľovaní alebo pri jedle. Je ideálnym doplnkom do detskej izby, herne alebo obývačky. Vďaka univerzálnemu prírodnému dizajnu sa hodí do akéhokoľvek inte..

Skladom

Detský stôl s tromi stoličkami Wood

105,4€

Detský drevený stôl s tromi stoličkami je vyrobený z kvalitného borovicového dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť a prírodný vzhľad.Toto detské pracovné miesto poskytuje dostatok priestoru na kreslenie, maľovanie alebo hranie. Deti môžu stôl využiť aj na učenie a plnenie úloh, čím si vytvárajú svoj vlastný malý pracovný priestor. Dve stoličky s opi..

Skladom

Detský stôl s tromi stoličkami Wood Cars

109,4€

Detský drevený stôl s tromi stoličkami s potlačou obľúbených postáv z filmu Cars je perfektným doplnkom pre každú detskú izbu, herňu alebo obývací priestor.Tento set, navrhnutý pre deti vo veku od 1,5 do 5 rokov, je nielen funkčný, ale aj vizuálne atraktívny. Na stole je veľký obrázok červeného závodného auta Blesk McQueen, ktorý okamžite upúta poz..

Skladom

Detský stôl s tromi stoličkami Wood Tlapková Patrola

109,4€

Detský stôl a tri stoličky s motívmi Tlapkovej patroly z populárneho animovaného seriálu.Táto detská nábytková sada je perfektným doplnkom do detskej izby, hracieho kútika alebo obývacieho priestoru. Vďaka svojmu univerzálnemu prírodnému dizajnu sa skvele hodí do akéhokoľvek interiéru a ľahko sa zladí s ostatným nábytkom. Na stole sú vyobrazené obľ..

Skladom

Detská stolička Macko

16,2€

Roztomilá detská stolička s motívom medvedíka je ideálnou voľbou pre všetky detské izbičky alebo herné kútiky.S veselým a priateľským vzhľadom operadla v tvare medvedíka, stolička okamžite zaujme pozornosť a stane sa obľúbeným miestom na hranie, čítanie alebo kreslenie. Rozmery stoličky sú starostlivo navrhnuté pre detské potreby a zaisťuje pohodli..

Skladom

Detský stôl s tromi stoličkami Wood Krtko

109,4€

Detský drevený stôl so stoličkami s motívom Krtka a jeho kamarátov z obľúbenej rozprávky je dokonalým doplnkom do každej detskej izbičky, herničky aj obývacej izby.Na stolčeku je veselý obrázok Krtka, zajaca a ježka, ktorí si spoločne čítajú rozprávku, zatiaľ čo okolo nich poletujú farební motýlikovia. Taký rozprávkový motív dodá všetkým milovníkom..

Skladom

Detský stôl so stoličkami Méďa

81,1€

Nádherný okrúhly detský stôl v prírodnom hnedom prevedení so stoličkami s motívom medvedíkov. Stolček je ideálnym miestom pre hranie, maľovanie, občerstvenie alebo pre posedenie s kamarátmi. Originálny doplnok do detskej izby, praktický, prispôsobený detským potrebám. Nábytok je stabilný, ľahko sa čistí.Vhodný pre deti od 2 rokov.Vlastnostiveľmi si..

Vypredané

Detský kresliaci stôl Biely

73,0€

Nádherný detský kresliaci stolček v univerzálnej bielej farbe. Stoleček kombinuje krásný design a praktičnost - dítě má vše po ruce. Prostor pod sedačkou slouží také jako úložný prostor pro hračky, knihy a jiné poklady. Stůl je velice kvalitně zpracovaný, pevný a stabilní. Děti tak budou mít své vyhrazené místo na hraní a malování.Vhodný ..

Vypredané

Detský kresliaci stôl Šedý

73,0€

Praktický detský kresliaci stolček v univerzálnej šedej. Stoleček kombinuje krásný design a praktičnost - dítě má vše po ruce. Prostor pod sedačkou slouží také jako úložný prostor pro hračky, knihy a jiné poklady. Stůl je velice kvalitně zpracovaný, pevný a stabilní. Děti tak budou mít své vyhrazené místo na hraní a malování.Vhodný pre de..

Vypredané

Detský stôl s stoličkami Dino

60,8€

Detský stôl so stoličkami s motívom dinosaurov v zaujímavej farebnej kombinácii modrej a bielej od nemeckého výrobcu. Stolček je ideálnym miestom pre hranie, maľovanie, občerstvenie alebo pre posedenie s kamarátmi. Originálny doplnok do detskej izby, praktický, prispôsobený detským potrebám. Nábytok je robustný a stabilný, ľahko sa čistí.Vhodný pre..

Vypredané

Detský stôl s stoličkami Mickey Mouse

81,1€

Čarovný detský stôl so stoličkami z kolekcie Mickey Mouse, vhodný do izbičky každého fanúšika malého myšiaka. Detský stôl s stoličkami je nevyhnutnou súčasťou detskej izbičky. Známa kreslená postavička rozžiari každý izbičku a zároveň vytvorí miesto na hranie, kreslenie, relaxáciu.Vhodný pre deti od 3 rokov.Vlastnostiveľmi silná a stabilná konštruk..

Vypredané

Detský stôl s stoličkami Minnie

81,1€

Detský stôl so stoličkami s roztomilou animovanou postavičkou Myškou Minnie z dielne Walt Disney poteší všetky deti. Farebný stôl so stoličkami je nevyhnutnou súčasťou detskej izbičky. Známa kreslená postavička rozžiari každý izbičku a zároveň vytvorí miesto na hranie, kreslenie, relaxáciu.Vhodný pre deti od 3 rokov.Vlastnostiveľmi silná a stabilná..

Vypredané

Detský stôl s stoličkami Minnie Mouse

81,1€

Nádherný detský stôl so stoličkami s roztomilou animovanou postavičkou myškou Minnie z dielne Walt Disney poteší všetky deti. Farebný stôl so stoličkami je nevyhnutnou súčasťou detskej izbičky. Známa kreslená postavička rozžiari každý izbičku a zároveň vytvorí miesto na hranie, kreslenie, relaxáciu.Vhodný pre deti od 3 rokov.Vlastnostiveľmi silná a..

Vypredané

Detský stôl s stoličkami Myška Minnie

81,1€

Detský stôl so stoličkami s roztomilou animovanou postavičkou Myškou Minnie z dielne Walt Disney poteší všetky deti. Farebný stôl so stoličkami je nevyhnutnou súčasťou detskej izbičky. Známa kreslená postavička rozžiari každý izbičku a zároveň vytvorí miesto na hranie, kreslenie, relaxáciu.Vhodný pre deti od 3 rokov.Vlastnostiveľmi silná a stabilná..

Vypredané

Detský stôl s stoličkami ružový

52,7€

Všetky dievčatká poteší stolček so srdiečkami v kombinácii ružovej a bielej farby od nemeckého výrobcu. Stolček je ideálnym miestom pre hranie, maľovanie, občerstvenie alebo pre posedenie s kamarátmi. Originálny doplnok do detskej izby, praktický, prispôsobený detským potrebám. Nábytok je robustný a stabilný, ľahko sa čistí.Vhodný pre deti od 2 rok..

Vypredané

Detský stôl so stoličkami Alpaka

64,8€

Veselý motív detského stolčeka so stoličkami pre všetkých chlapcov aj dievčatá. Stolček je ideálnym miestom pre hranie, maľovanie, občerstvenie alebo pre posedenie s kamarátmi. Originálny doplnok do detskej izby, praktický, prispôsobený detským potrebám. Nábytok je stabilný, ľahko sa čistí.Vhodný pre deti od 2 rokov.Vlastnostiveľmi silná a sta..

Vypredané

Detský stôl so stoličkami Bielo-ružový

81,1€

Krásny detský biely stolček s tajným úložným priestorom a ružovými stoličkami. Perfektné miesto na hranie, kreslenie a relaxáciu. Stôl je veľmi kvalitne spracovaný, pevný a stabilný. Stôl dopĺňajú dve stoličky. Deti tak budú mať svoje vyhradené miesto na hranie.Vhodný pre deti od 3 rokov.Vlastnostiveľmi silná a stabilná konštrukciaľahko zostav..

Vypredané

Detský stôl so stoličkami Jednorožec

64,8€

Originálny dizajn detského stola so stoličkami v bielom prevedení s motívom jednorožca. Stolček je ideálnym miestom pre hranie, maľovanie, občerstvenie alebo pre posedenie s kamarátmi. Originálny doplnok do detskej izby, praktický, prispôsobený detským potrebám. Nábytok je stabilný, ľahko sa čistí.Vhodný pre deti od 2 rokov.Vlastnostiveľmi sil..

Zobrazené 1 až 32 z 35 (2 stránok)

Zmieriť sa musíme s tým, že nároky detí sa s pribúdajúcim vekom zvyšujú a že potomkovia rastú. Pre rodičov to znamená, že aj stôl a stoličky to musí akceptovať. Rastúce stôl môže napomôcť vyriešiť finančné dilemu.

Inak totiž musíte počítať s tým, že vzhľadom na parametre možno dieťatko z pôvodného nábytku odrastie veľmi rýchlo. Ako má detský stôl a stoličky vyzerať? Na vhodné stoličke sedí dieťa tak, aby malo chodidlá na podlahe. Stôl je potrebná tiež kúpiť podľa toho, aby rešpektoval telesnú výšku dieťaťa. To sa u neho nesmie všelijako hrbiť či krútiť, dieťa má mať rovný chrbát a predlaktie na doske stola v prirodzenej, nijako "Nezlomený" pozíciu.