Bublifuky

Vitajte v našej jedinečnej kategórii Bublifuky. Sme nadšení, že vám môžeme predstaviť širokú škálu výrobkov a príslušenstva, ktoré vám umožnia preskúmať magický svet bublín a priniesť do vášho života radosť, zábavu a nespočet nezabudnuteľných okamihov. Bubliny sú symbolom radosti a bezstarostnej zábavy pre ľudí všetkých vekových kategórií. Naša kolekcia ponúka nielen tradičné bublifuky pre deti, ale aj inovatívne a kreatívne produkty, ktoré ocenia aj dospelí. Nenechajte sa obmedzovať a vyberajte z našej rozmanitej ponuky.

Naše bublinové pištole sú ideálne pre rýchlu a efektnú tvorbu mnohých bublín naraz. Vyskúšajte rôzne veľkosti a tvary bublín a ukážte svoj um vytváraniu neuveriteľných bublinových show. Kvalitné bublifukové roztoky sú základom pre krásne a dlhotrvajúce bubliny. Naša ponuka obsahuje rôzne vonné a farebné varianty, ktoré poskytnú vašim bublinám ten pravý šmrnc. Chcete vytvoriť gigantické bubliny, ktoré pohltia celý priestor? Pozrite sa na naše špeciálne bublinové mixy, ktoré vám umožnia vytvoriť ohromné bubliny, ktoré budú fascinovať každého. Nezáleží na tom, či chcete vykonávať bublinové predstavenia na detských oslavách, relaxovať na záhrade s rodinou a priateľmi, alebo si jednoducho len užiť chvíle radosti, naše produkty vám poskytnú nespočet možností.

Bublifuky sú skvelým spôsobom, ako uniknúť každodenným starostiam a na chvíľu sa vrátiť do sveta, kde sa každý úsmev a každá bublina počítajú. Dajte svojej kreativite voľný priebeh a objavte krásu a kúzlo bublinového sveta s našimi produktmi. Ďakujeme vám, že ste si vybrali našich bublifukov a tešíme sa na to, ako spoločne vytvoríme spomienky plné radosti a zábavy.

Zobrazenie:
Skladom

Automatická pištoľ na bubliny modrá s náplňou

16,9€

Objavte nový rozmer zábavy s našou fantastickou modro-žltou bublifukovou pištoľou. Táto inovatívna pištoľ je presne tým, čo potrebujete pre neobmedzenú radosť pri tvorbe bublín a neustálu zábavu.Pištoľ má ergonomický dizajn, ktorý umožňuje pohodlné držanie aj pre najmenšie ruky, a spúšť reaguje na jemné stlačenie, takže je ľahké ju ovládať.Jednou z..

Skladom

Automatická pištoľ na bubliny Dinosaurs s náplňou

19,6€

Prineste do sveta bubliny nový rozmer zábavy s našou automatickou bublifukovou pištoľou so zásobníkom v nádherných ružovo-bielych farbách. Táto inovatívna pištoľ je navrhnutá tak, aby vám poskytla maximálnu radosť z tvorby bublín a prinášala vám neobmedzenú zábavu.Jednou z najväčších výhod tejto Bublifukovej pištole je zásobník na roztok. Už sa nem..

Skladom

Automatická pištoľ na bubliny Kačička s náplňou

14,1€

Prineste do sveta bubliny nový rozmer zábavy s našou automatickou bublifukovou pištoľou so zásobníkom v nádherných ružovo-bielych farbách. Táto inovatívna pištoľ je navrhnutá tak, aby vám poskytla maximálnu radosť z tvorby bublín a prinášala vám neobmedzenú zábavu.Jednou z najväčších výhod tejto Bublifukovej pištole je zásobník na roztok. Už sa nem..

Skladom

Maxi pištoľ na bublinky - 132 bublín

21,2€

Vytvorte svet bublinovej zábavy a naplňte ho vzrušením s Maxi Bublifukovou Pištoľou. Táto impozantná modro-žltá pištoľ je pripravená na úžasnú bublinovú show. Vďaka neuveriteľným 132 otvorom pre bubliny vytvoríte explóziu radosti a zábavy pre všetkých okolo seba.Táto bublifuková nielenže ohromuje svojim vzhľadom, ale je taktiež ľahko ovládateľná. S..

Skladom

Automatická pištoľ na bubliny Jednorožec s náplňou

14,5€

Prineste do sveta bubliny nový rozmer zábavy s našou automatickou bublifukovou pištoľou so zásobníkom v nádhernom dizajne jednorožca. Táto inovatívna pištoľ je navrhnutá tak, aby vám poskytla maximálnu radosť z tvorby bublín a prinášala vám neobmedzenú zábavu.Pištoľka je tvarovaná tak, aby ju dieťa mohlo pohodlne držať a stláčať spúšť, ktorá funguj..

Skladom

Automatická palička na bubliny Dinosaurus

14,1€

Ponorte sa do kúzla bublín s našou automatickou bublifukovou tyčinkou Dinosaurus. Unikátny a roztomilý dizajn dinosaura urobí radosť každému dieťaťu.Kvalitné materiály zaisťujú bezpečnosť a odolnosť. Táto bublinková hračka rozvíja detskú fantáziu a taktiež poskytuje hodiny zábavy a radosti. Nechajte deti rozvinúť svoju kreativitu a fantáziu, ktoré ..

Skladom

Výrobník na bubliny automatický a prenosný

13,7€

Prežite nekonečnú radosť a kúzlo s naším zábavným prenosným automatickým Výrobníkom bublín. Tento úžasný prístroj vám umožní vytvárať nezabudnuteľné okamihy plné dúhových bublín, kdekoľvek sa ocitnete.Stačí naliať bublifuk do stroja, zapnúť ho a okamžite sa ponorte do sveta nádherných bublinových tvorov.Svoj vlastný veselý festival môžete mať kedyk..

Vypredané

Automatická palička na bubliny Jednorožec

14,1€

Ponorte sa do kúzla bublín s našou automatickou bublifukovou tyčinkou Jednorožec. Unikátny a roztomilý dizajn jednorožca urobí radosť každému dievčatku, ktoré bublinová hračka, prenesie do kúzelného sveta fantázie.Kvalitné materiály zaisťujú bezpečnosť a odolnosť. Táto bublinková hračka rozvíja detskú fantáziu a taktiež poskytuje hodiny zábavy a ra..

Vypredané

Mega pištoľ na bubliny Bazooka

19,6€

Oživte svet bublín zábavou a vzrušením vďaka Mega bublifukovou pištoľou Bazooka. Táto obrovská modro-žltá kráska je pripravená na extra bublinovú akciu ako žiadna iná. S neuveriteľnými 69 otvormi pre bubliny vytvoríte explóziu radosti a zábavy pre všetkých vo vašom okolí.Táto bublifuková pištoľ je nielen efektná, ale aj ľahko ovládateľná. Stačí pou..

Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)