Doplnky

Možno si na ne nespomeniete. Možno často ani nevnímate, že ich máte. Keď zrazu nie sú po ruke, dosť to pocítite. Mami, kde máme čistú osušku? Presne tak to v mnohých domácnostiach prebieha. Bytové doplnky, to sú praktické, užitočné alebo jednoducho pekné nevyhnutnosti, ktoré robia domov domovom v očiach dospelých i detí.

Zobrazenie:
Skladom

Detský cestovný kufor Futbal 45l

51,0€

Originálny detský cestovný kufor s futbalovým motívom, ktorý je perfektným spoločníkom pre malých futbalových nadšencov a dobrodruhov.Tento kufor v živej zelenej farbe je ozdobený obrázkom futbalovej lopty a bránky, čo evokuje atmosféru futbalového ihriska. Svieži a športový dizajn prináša radosť a energiu do každej cesty a zaisťuje, že kufor bude ..

Skladom

Detský cestovný kufor Minecraft Pixel 29l

48,3€

Detský cestovný kufor s motívom Minecraft, je perfektným spoločníkom pre malých cestovateľov, ktorí milujú túto populárnu hru. Tento kufor vyniká svojim jedinečným dizajnom, ktorý zobrazuje zelenohnedé hranaté kocky typické pre Minecraft, s vykreslenou tvárou pre ešte väčší efekt. Vďaka tomuto štýlovému a magickému motívu nadchne deti a podnieti ic..

Skladom

Detský cestovný kufor Futbalová lopta 29l

44,4€

Detský cestovný kufor s motívom futbalu je perfektným darčekom pre malých športovcov, ktorí milujú futbal a dobrodružstvo.Tento kufor vyniká svojim dynamickým a hravým dizajnom, ktorý zobrazuje futbalovú loptu a bránu na zelenom pozadí s modrými detailmi. Vďaka tomuto športovému motívu nadchne deti a povzbudí ich nadšenie pre cestovanie. Kufor je i..

Skladom

Machový obraz Dva machy a ružový Achát 42x32cm

86,4€

Táto ekologická dekorácia okamžite oživí každý interiér a stane sa jeho dominantou. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Dizajn živého machu napĺňa priestor krásou a kľudom prírody. Kombinácia machov a achátového plátku je harmonická a originálna. Achát je kameň fantázie a rozvíja kreativitu. Je to s..

Skladom

Machový obraz Kopčekový mach 15x21cm

31,4€

Tento obraz z machu sa stane krásnym nepostrádateľným elementom Vášho interiéru. Vyniká predovšetkým svojím prírodným charakterom, ktorý priaznivo pôsobí na ľudskú myseľ a zdravie. Táto ekologická dekorácia je nádherným doplnkom, ktorý rozžiari každý priestor a dodá mu atmosféru pokoja a mieru. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny Stálofareb..

Skladom

Machový obraz Kopčekový mach 16x22cm

35,3€

Tento obraz z machu sa stane krásnym nepostrádateľným elementom vášho interiéru. Okamžite rozžiari priestor a stane sa jedinečným prvkom v priestore, ktorý zaujme na prvý pohľad. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Ekologický dizajn machu podporuje pozitívny prístup a kľud a vytvára rovnováhu v spoje..

Skladom

Machový obraz Mach s kapradím 10x15cm

29,8€

Tento jedinečný machový obraz zaujme na prvý pohľad v každom priestore. Krásna kombinácia machov a papradia v nadčasovom tvarovanom ráme, pôsobí harmonicky a originálne. Obraz rozžiari interiér a jeho ekologický dizajn Vám prinesie kľud a pozitívny prístup. Prírodný prvok v interiéri vytvára rovnováhu v spojení medzi človekom a prírodou. Vlastnost..

Skladom

Machový obraz Tri machy a Achát 42x32cm

86,4€

Táto ekologická dekorácia okamžite oživí každý interiér a stane sa jeho dominantou. Rozžiari priestor a stane sa jeho jedinečným prvkom. Zaujme na prvý pohľad. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Ekologický dizajn machu podporuje pozitívny prístup a kľud a vytvára rovnováhu v spojení človeka s prírod..

Skladom

Machový obraz Tri machy a drevený rám 17x22cm

35,3€

Krásny štýlový obraz s prírodným charakterom machu sa stane neodolateľným doplnkom každého interiéru. Dizajn živého machu rozžiari miestnosť na prvý pohľad. Kombinácia machu a dreveného rámu s kovovým stojanom je harmonická a originálna.Eekologický obraz v priestore pôsobí dominantne a napĺňa miestnosť krásou a kľudom prírody. Vďaka svojmu bio char..

Skladom

Machový obraz Tri machy a Fluorit 15x20cm

35,3€

Tento harmonický machový obraz je úžasným doplnkom každého interiéru. Dekorácia vyniká predovšetkým svojím prírodným charakterom, ktorý pozitívne pôsobí na ľudskú myseľ a zdravie. Jedinečná kombinácia machov a drahých kameňov prináša pokoj a rovnováhu v spojení s prírodou. Fluorit je kameň, ktorý zlepšuje koncentráciu, pozornosť a obratnosť. Podpo..

Skladom

Machový obraz Tri machy čierny rám 42x32cm

86,4€

Táto krásna prírodná dekorácia vynikne v každom interiéri a stane sa jeho dominantou. Vďaka svojmu bio prírodnému charakteru má pozitívny vplyv na ľudskú myseľ a zdravie. Dizajn živého machu napĺňa priestor krásou a kľudom prírody. Originálny vzhľad obrazu upúta pozornosť a rozžiari celý priestor. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny Stálofa..

Skladom

Detský cestovný kufor Jednorožec 29l

44,4€

Detský cestovný kufor s motívom jednorožca je perfektným darčekom pre malých cestovateľov, ktorí milujú kúzlo a fantáziu.Tento kufor vyniká svojim rozkošným a hravým dizajnom, ktorý zobrazuje detsky štylizovaného jednorožca s dúhovou hrivou a chvostom, sediaceho na obláčiku s dúhou v pozadí. Motív je doplnený srdiečkom a farebným pozadím, kombinujú..

Skladom

Machový obraz Dva machy a Obsidián 15x20cm

31,4€

Machový obrázok je ideálnou bio dekoráciou, ktorá upúta pozornosť na prvý pohľad. Jeho nádherný ekologický design vo Vás prebudí atmosféru kľudu a mieru. Je originálny předovšetkým prírodným charakterom, ktorý vplýva pozitívne na ľudskú myseľ aj zdravie. Nádherná kombinácia prírodného machu a drahého kameňa vytvára harmóniu v spojitosti s prír..

Skladom

Machový obraz Tri machy 42x32cm

78,5€

Táto ekologická dekorácia okamžite oživí každý interiér a stane sa jeho dominantou. Vyniká predovšetkým svojím prírodným charakterom, ktorý priaznivo pôsobí na ľudskú myseľ a zdravie. Živý machový obraz rozžiari každý priestor a dodá mu atmosféru kľudu a mieru. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergénny Stálofarebný až 10 rokov Nepotrebuje svet..

Skladom

Detský cestovný kufor Motýliky 29l

44,4€

Detský cestovný kufor s motívom krásneho veľkého motýlika je ideálnym spoločníkom pre malých cestovateľov s láskou ku kvetom a motýlikom.Tento kufor vyniká svojim pôvabným a farebným dizajnom, ktorý zobrazuje veľkého motýlika na pozadí plnom kvetov v ružových odtieňoch. Vďaka tomuto očarujúcemu motívu nadchne deti a podnieti ich radosť z cestovania..

Skladom

Detský cestovný kufor Unicorn s hviezdami 45l

52,2€

Dievčenský cestovný kufor s motívom jednorožca je perfektným spoločníkom pre malé princezné, ktoré milujú kúzlo a fantáziu.Tento kufor sa vyznačuje svojim čiernym pozadím posiatym farebnými hviezdičkami, na ktorom je vyobrazený pôvabný jednorožec s dúhovou hrivou a chvostom. Dizajn je nielen atraktívny, ale aj inšpirujúci, prináša radosť a kúzlo do..

Skladom

Dievčenský cestovný kufor Motýliky 45l

55,0€

Dievčenský cestovný kufor s motívom motýlikov je ideálnou voľbou pre malé dievčatá, ktoré milujú krásu, štýl a eleganciu.Tento kufor sa vyznačuje svojim elegantným dizajnom s objemom 45 litrov, ktorý zobrazuje nádherného motýľa s farebnými krídlami na bielom pozadí s jemnými ornamentmi. Tento krásny a elegantný motív upúta pozornosť a dodá cestovan..

Skladom

Detský cestovný kufor a batôžtek City 29l

49,1€

Súprava kufra a batôžku s motívom rôznych autíčok je perfektnou voľbou pre malých cestovateľov, ktorí sú nadšení do autíčok a dobrodružstiev.Tento set vyniká svojim veselým a farebným dizajnom, ktorý zobrazuje rôzne autíčka v niekoľkých radoch. Vďaka tomuto atraktívnemu motívu sa stáva nielen praktickým pomocníkom, ale aj štýlovým a zábavným doplnk..

Skladom

Detský cestovný kufor Cars 29l

51,0€

Detský cestovný kufor s motívom Cars je skvelým darčekom pre malých fanúšikov tohto obľúbeného filmu, ktorí milujú rýchlosť a dobrodružstvo.Tento kufor vyniká svojim dynamickým a hravým dizajnom, ktorý zobrazuje obľúbené červené auto Blesk McQueen na modrom pozadí. Vďaka tomuto energickému motívu nadchne deti a povzbudí ich radosť z cestovania. Kuf..

Skladom

Detský cestovný kufor Unicorn dreams 45l

51,0€

Dievčenský ružový cestovný kufor s motívom jednorožca je ideálnym spoločníkom pre malé princezné, ktoré milujú kúzlo a fantáziu.Tento kufor sa vyznačuje svojim nádherným dizajnom na ružovom pozadí, kde je vyobrazený usmievajúci sa jednorožec s dúhovou hrivou a korunou. Dizajn prináša radosť a inšpiráciu do každej cesty, či už ide o prázdninové výle..

Skladom

Detský cestovný kufor a batôžik Tigrík 29l

44,4€

Súprava kufra a batôžku s motívom usmievavého tigríka.Tento set vyniká svojim roztomilým a veselým dizajnom, ktorý zobrazuje usmievavého tigríka v žiarivých farbách a je dokonalým spoločníkom pre malých dobrodruhov a cestovateľov. Vďaka svojmu hravému motívu tigrika deti nadchne a podnieti ich radosť z cestovania, či už sa jedná o školské alebo pre..

Skladom

Detský cestovný kufor Minecraft 45l

62,8€

Detský cestovný kufor s motívom Minecraft je perfektným spoločníkom pre mladých hráčov a fanúšikov tejto populárnej hry, ktorí milujú objavovanie a dobrodružstvo.Tento kufor s objemom 45 litrov vyniká svojim jedinečným dizajnom inšpirovaným svetom Minecraftu. Na kufri je vyobrazená ikonická pixelovaná tvár v zeleno-hnedých odtieňoch, ktorá okamžite..

Skladom

Detský cestovný 3D kufor Žirafa 29l

44,4€

Detský kufor na kolieskach s dizajnom žirafy je perfektným spoločníkom pre malých cestovateľov a ich dobrodružstvo.Tento kufor sa pýši realistickým a atraktívnym dizajnom, ktorý zobrazuje žirafu na celej ploche, ako na prednej, tak aj na zadnej strane. Vďaka svojmu hravému motívu žirafy deti zaujme a podnieti ich zvedavosť, čím sa stane ich verným ..

Skladom

Detský cestovný kufor a batôžik Včielka 29l

44,4€

Táto krásna súprava kufra a batôžku s motívom usmievavej včielky je dokonalým spoločníkom pre malých dobrodruhov na cestovanie.Set vyniká svojim roztomilým a veselým dizajnom, ktorý zobrazuje usmievavú včielku v žltej a čiernej farbe. Vďaka svojmu hravému motívu včielky deti nadchne a podnieti ich radosť z cestovania, či už sa jedná o prázdniny, šk..

Skladom

Detský cestovný kufor a batôžik Lienka 29l

44,4€

Súprava kufra a batôžku s motívom lienky je dokonalým spoločníkom pre malých cestovateľov.Tento set vyniká svojim roztomilým a veselým dizajnom, ktorý zobrazuje lienku v žiarivých farbách. Vďaka svojmu hravému motívu lienky deti nadchne a podnieti ich radosť z cestovania, či už sa jedná o prázdniny, školské alebo predškolské výlety. Súprava je niel..

Skladom

Detský cestovný kufor a batôžtek Dino 29l

44,4€

Detský cestovný kufor a batôžtek Dino je ideálnym spoločníkom pre malých cestovateľov, ktorí milujú dinosaurami a dobrodružstvo.Tento set vyniká svojim veselým a farebným designom, ktorý zobrazuje priateľského dinosaura v žiarivých zelených farbách. Vďaka svojmu atraktívnemu motívu je praktickým pomocníkom aj štýlovým a zábavným doplnkom pre každéh..

Skladom

Detský cestovný kufor Mačka 29l

44,4€

Detský cestovný kufor s motívom mačičky s jahodami je skvelý darček pre deti, ktoré rady cestujú a zažívajú nové dobrodružstvá.Je to veselý a praktický spoločník pre malých cestovateľov. Tento kufor vyniká svojim roztomilým a hravým dizajnom, ktorý zobrazuje rozkošnú mačičku s jahodami v ružových farbách. Vďaka tomuto pôvabnému motívu mačičky nadch..

Skladom

Cestovný vankúšik a maska na oči Delfínik

14,5€

Užite si pohodlný spánok a relaxáciu aj počas cestovania s títmo skvelým cestovným vankúšom a maskou na oči v dizajne modrého delfína. S touto sadou si môžete dopriať maximálne pohodlie a odpočinok, či už ste v lietadle, vlaku, aute alebo autobuse. Cestovný vankúš je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu podporu pre vašu hlavu a krk, zatiaľ čo ma..

Skladom

Cestovný vankúšik a maska na oči Dinosarus

14,5€

Užite si pohodlný spánok a relaxáciu aj počas cestovania s títmo skvelým cestovným vankúšom a maskou na oči v dizajne dinosaura. S touto sadou si môžete dopriať maximálne pohodlie a odpočinok, či už ste v lietadle, vlaku, aute alebo autobuse. Cestovný vankúš je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu podporu pre vašu hlavu a krk, zatiaľ čo maska na..

Skladom

Cestovný vankúšik a maska na oči Levík

14,5€

Užite si pohodlný spánok a relaxáciu aj počas cestovania s títmo skvelým cestovným vankúšom a maskou na oči v dizajne Levíka. S touto sadou si môžete dopriať maximálne pohodlie a odpočinok, či už ste v lietadle, vlaku, aute alebo autobuse. Cestovný vankúš je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu podporu pre vašu hlavu a krk, zatiaľ čo maska na oč..

Skladom

Cestovný vankúšik a maska na oči Príšerka Monstarz

14,5€

Užite si pohodlný spánok a relaxáciu aj počas cestovania s títmo skvelým cestovným vankúšom a maskou na oči v dizajne roztomilej zelenej príšerky. S touto sadou si môžete dopriať maximálne pohodlie a odpočinok, či už ste v lietadle, vlaku, aute alebo autobuse. Cestovný vankúš je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu podporu pre vašu hlavu a krk, ..

Skladom

Cestovný vankúšik a maska na oči Psík Mopsík

14,5€

Užite si pohodlný spánok a relaxáciu aj počas cestovania s títmo skvelým cestovným vankúšom a maskou na oči v dizajne psíka Mopsíka. S touto sadou si môžete dopriať maximálne pohodlie a odpočinok, či už ste v lietadle, vlaku, aute alebo autobuse. Cestovný vankúš je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu podporu pre vašu hlavu a krk, zatiaľ čo mask..

Zobrazené 1 až 32 z 76 (3 stránok)

Navyše zakaždým trochu iným domovom. Ako to? Predstavte si, ako náročné by bolo realizovať komplexnú rekonštrukciu bývania, kedykoľvek zatúžite po zmene. Našťastie nemusíte. Namiesto toho stačí nakúpiť pár doplnkov vyladených do vašej obľúbenej farby a razom to treba v kúpeľni vyzerá úplne inak.

V prípade bytových doplnkov si navyše môžete dovoliť byť odvážnejší a vyskúšať si bez rizika, ako by to vyzeralo, keby sa váš domov zahalil do žiarivých a pestrých odtieňov. Keď vás nápadná farba omrzí, jednoducho nakúpite niekoľko nových drobností a doslova za pár korún máte bývania "oblečené" v úplne inom šate. V tomto prípade môžete popustiť uzdu svojej fantázii a dať prostredie okolo seba presne takú tvár, akú si prajete.