Vodné pištole

Naša ponuka obsahuje širokú škálu pištolí od klasických ručných vodných pištolí až po inovatívne automatické modely a batohy s pištoľou. Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre maximálnu letnú zábavu plnú osvieženia. Nechajte sa uniesť šumením vody a vyberte si z nášho rozmanitého sortimentu vodných zbraní, ktorý obsahuje rôzne veľkosti, tvary a funkcie. S našimi vodnými pištoľami a batohmi s pištoľou sa stanete neporaziteľnými bojovníkmi vo vodnej bitke každého leta. Pripravte sa na nekonečný prúd zábavy a ochladenia a vyberte si svoju ideálnu vodnú zbraň práve tu.

Zobrazenie:
Skladom

Automatická vodná pištoľ Spray so zásobníkmi ružová

19,0€

Vstúpte do nového sveta vodných bitiek plných radosti a vzrušenia s automatickou vodnou pištoľou Spray so zásobníkmi, ktorá vás nadchne svojimi krásnymi ružovo-bielymi farbami. S touto pištoľou sa stanete nepremožiteľnými v každom vodnom súboji. Jej automatický mechanizmus a silná striekacia sila vám zaručia bezchybný výkon a nekonečnú zábavu. A vď..

Skladom

Automatická vodná puška Storm turbo 50cm

33,6€

Vstúpte do sveta vodných bitiek s našou automatickou vodnou puškou StormTurbo s dĺžkou 50 cm a zabudnite na ručné pumpovanie. Tento inovatívny a výkonný model vám zaistí, že sa stanete neporaziteľným kráľom vodných súbojov. S automatickým mechanizmom a silným prúdom vody táto pištoľ poskytuje maximálny výkon a nekonečnú zábavu. Ergonomický dizajn a..

Skladom

Automatická vodná pištoľ Spray so zásobníkmi modrá

19,0€

Zažite nový rozmer vodných bitiek s modrou automatickou vodnou pištoľou Spray, ktorá vás uchváti svojim elegantným dizajnom a výkonom.S touto pištoľou, vyrobenou v pútavej modrej farbe, sa stanete neporaziteľným vo všetkých vodných súbojoch. Jej automatický mechanizmus a silný prúd vody vám zaistí neustály prísun zábavy a dokonalý výkon v každom bo..

Skladom

Automatická vodná puška Shark turbo

37,7€

Zabudnite na ručné pumpovanie a vstúpte do novej éry vodných bitiek s našou automatickou vodnou puškou Shark Turbo. S týmto inovatívnym a výkonným modelom sa stanete kráľom vodných bitiek. Vďaka automatickému mechanizmu a výkonnej striekacej sile vám pištoľ zaistí nekompromisný výkon a zábavu. Navyše jeho ergonomický dizajn a jednoduché ovládanie z..

Skladom

Automatická vodná striekačka s batohom Žralok

21,4€

Užite si neobmedzenú zábavu a osvieženie s automatickou vodnou striekačkou v dizajne žraloka umiestneného na ruke.Umiestnite si na ruku žraloka so spúšťačom striekanie vody a zábava môže začať. Zásobu vody na striekanie Vám zaistí pevný pohodlný okrúhly batoh s popruhmi, zdobený obrázkom oceánu s farebnými rybičkami.Pohon zaisťuje dobíjacia batéria..

Skladom

Vodná pumpa s batohom Sloník

10,5€

Užite si neobmedzenú zábavu a osvieženie s vodnou pumpou s batohom Sloník v modrej farbe.Vďaka zásobníku v batôžku a priloženej prívodnej hadičke, si môžete užiť neprerušovanú zábavu bez obmedzenia pohybu pri zábave. Na použitie stačí ručne napumpovať vodu do pištoľky.Batoh je navrhnutý tak, aby bol pohodlný pri nosení aj pri naplnení celého objemu..

Skladom

Automatická vodná pištoľ s vakom

23,9€

Vstúpte do nového sveta vodných bitiek plných radosti a vzrušenia s automatickou vodnou pištoľou so zásobníkom vo forme vaku na chrbte. Táto vodná pištoľ nie je len ďalším obyčajným hračkou, ale zárukou nekonečnej zábavy a osvieženia pre celú rodinu.S jej ergonomickým dizajnom a jednoduchou ovládateľnosťou sa každý môže stať majstrom vodných bitiek..

Skladom

Vodná pištoľ Mašinka ružová

11,3€

Vychutnajte si nekonečné letné dobrodružstvo s vodnou pištoľou Mašinka v nádhernom ružovom prevedení. Táto vodná pištoľ nie je len ďalším obyčajným hračkou, ale skôr zárukou nekonečnej zábavy a osvieženia pre celú rodinu.S jej ergonomickým dizajnom a jednoduchou ovládateľnosťou sa každý môže stať majstrom vodných bitiek. Stačí len naplniť nádržku v..

Skladom

Vodná pištoľ Mašinka modrá

11,3€

Vychutnajte si nekonečné letné dobrodružstvo s vodnou pištoľou Mašinka v nádhernom modrom prevedení. Táto vodná pištoľ nie je len ďalším obyčajným hračkou, ale skôr zárukou nekonečnej zábavy a osvieženia pre celú rodinu.S jej ergonomickým dizajnom a jednoduchou ovládateľnosťou sa každý môže stať majstrom vodných bitiek. Stačí len naplniť nádrž..

Vypredané

Automatická vodná puška Žralok maxi

22,3€

Zabudnite na namáhavé ručné pumpovanie a vstúpte do éry vodných bitiek plných vzrušenia s automatickou vodnou puškou Žralok Maxi. Tento inovatívny a výkonný model vám prinesie korunu kráľov vo svete vodných súbojov. Vďaka svojmu automatickému mechanizmu a silnej striekacej sile vám táto pištoľ zaistí bezchybný výkon a nekonečnú zábavu. Navyše ergon..

Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)