Sady balónikov a girlandy

Objavte naše krásne sady balónikov a girlandy pre nezabudnuteľné oslavy! V našej širokej ponuke nájdete balónové zostavy pre každú príležitosť, od narodenín a svadieb až po firemné akcie a iné významné udalosti. Vyberte si z rôznych farieb, tvarov a veľkostí balónikov a vytvorte si vlastnú kúzelnú atmosféru. Naše girlandy a dekoračné prvky vám pomôžu pridať do vašich udalostí tú správnu dávku elegancie a radosti. Užite si jednoduchosť plánovania a krásu našich sád balónikov a girland, ktoré urobia z vašej udalosti nezabudnuteľný zážitok.

Zobrazenie:
Skladom

Veľká sada balónikov na girlande ružovo-zlatá 117 ks

17,4€

Táto moderná párty balónová girlanda v zeleno-zlatých farbách, vytvorí originálnu dekoráciu. Poslúži výborne ako výzdoba pre detské narodeniny, oslavy, výročia, na príležitosť narodenia dieťatka a mnohým iným udalostiam.Balóny aj celé girlandy je možné spájať, balóniky nafukovať héliom alebo vzduchom. Na dekoráciu môžete pridať aj ďalšie prvky ako ..

Skladom

Ručná pumpička na balóniky 28cm

8,1€

Táto ručná pumpička na balóniky je ideálna pre všetkých, ktorí chcú rýchlo a ľahko nafúknuť svoje balóniky a balónové girlandy. S dĺžkou 28 cm a výraznými veselými farbami prináša zábavný a praktický spôsob, ako pripraviť dekorácie na párty alebo oslavu. Jednoduché použitie a kompaktný dizajn umožňujú pohodlné uchopenie a ľahké skladovanie.Nie je u..

Skladom

Veľká sada balónikov na girlande béžovo-hnedá 112 ks

17,4€

Táto moderná párty balónová girlanda v béžovo-hnedých farbách s pumpičkou, vytvorí originálnu dekoráciu. Poslúži výborne ako výzdoba pre detské narodeniny, oslavy, výročia, na príležitosť narodenia dieťatka a mnohým iným udalostiam.Balóny aj celé girlandy je možné spájať, balóniky nafukovať héliom alebo vzduchom. Na dekoráciu môžete prida..

Skladom

Veľká sada balónikov na girlande s pumpičkou fialovo-čierno-biela 120 ks

18,6€

Táto moderná párty balónová girlanda vo fialovo-čierno-bielych farbách, vytvorí originálnu dekoráciu. Poslúži výborne ako výzdoba pre detské narodeniny, oslavy, výročia, na príležitosť narodenia dieťatka a mnohým iným udalostiam.Balóny aj celé girlandy je možné spájať, balóniky nafukovať héliom alebo vzduchom. Nafukovanie skráti a uľahčí ručná..

Skladom

Veľká sada balónikov na girlandu s pumpičkou fialovo-zlatá 120 ks

17,8€

Táto moderná párty balónová girlanda vo fialovo-zlatých farbách, vytvorí originálnu dekoráciu. Poslúži výborne ako výzdoba pre detské narodeniny, oslavy, výročia, na príležitosť narodenia dieťatka a mnohým iným udalostiam.Balóny aj celé girlandy je možné spájať, balóniky nafukovať héliom alebo vzduchom. Nafukovanie skráti a uľahčí ručná pumpička, k..

Skladom

Veľká sada balónikov na girlande fialovo-čierno-biela 120 ks

16,2€

Táto moderná párty balónová girlanda vo fialovo-čierno-bielych farbách, vytvorí originálnu dekoráciu. Poslúži výborne ako výzdoba pre detské narodeniny, oslavy, výročia, na príležitosť narodenia dieťatka a mnohým iným udalostiam.Balóny aj celé girlandy je možné spájať, balóniky nafukovať héliom alebo vzduchom. Na dekoráciu môžete pridať aj ďal..

Skladom

Veľká sada balónikov na girlande s pumpičkou zeleno-zlatá 113 ks

18,2€

Táto moderná párty balónová girlanda v zeleno-zlatých farbách s pumpičkou, vytvorí originálnu dekoráciu. Poslúži výborne ako výzdoba pre detské narodeniny, oslavy, výročia, na príležitosť narodenia dieťatka a mnohým iným udalostiam.Balóny aj celé girlandy je možné spájať, balóniky nafukovať héliom alebo vzduchom. Nafukovanie skráti a uľahčí ru..

Skladom

Veľká sada balónikov na girlande zeleno-zlatá 113 ks

16,2€

Táto moderná párty balónová girlanda v zeleno-zlatých farbách, vytvorí originálnu dekoráciu. Poslúži výborne ako výzdoba pre detské narodeniny, oslavy, výročia, na príležitosť narodenia dieťatka a mnohým iným udalostiam.Balóny aj celé girlandy je možné spájať, balóniky nafukovať héliom alebo vzduchom. Na dekoráciu môžete pridať aj ďalšie prvky ako ..

Skladom

Veľká sada balónikov na girlande s pumpičkou béžovo-hnedá 112 ks

19,8€

Táto moderná párty balónová girlanda v béžovo-hnedých farbách, vytvorí originálnu dekoráciu. Poslúži výborne ako výzdoba pre detské narodeniny, oslavy, výročia, na príležitosť narodenia dieťatka a mnohým iným udalostiam.Balóny aj celé girlandy je možné spájať, balóniky nafukovať héliom alebo vzduchom. Nafukovanie skráti a uľahčí ručná pumpička..

Skladom

Veľká sada balónikov na girlandu fialovo-zlatá 120 ks

16,2€

Táto moderná párty balónová girlanda vo fialovo-zlatých farbách, vytvorí originálnu dekoráciu. Poslúži výborne ako výzdoba pre detské narodeniny, oslavy, výročia, na príležitosť narodenia dieťatka a mnohým iným udalostiam.Balóny aj celé girlandy je možné spájať, balóniky nafukovať héliom alebo vzduchom. Na dekoráciu môžete pridať aj ďalšie prvky ak..

Skladom

Veľká sada balónikov na girlande hnedo-biela 94 ks

16,2€

Táto štýlová balónová girlanda v hnedých a bielych odtieňoch poskytuje jedinečnú dekoráciu. Ideálne je na zdobenie detských osláv, narodenín, výročí, na privítanie nového člena rodiny a mnohých ďalších príležitostí.Girlandy sa dajú prepájať a balóniky naplniť buď vzduchom, alebo héliom. Pre ešte osobitejší vzhľad môžete pridať fotografie, hračky al..

Vypredané

Veľká sada balónikov na girlande s pumpičkou ružovo-zlatá 117 ks

17,8€

Táto moderná párty balónová girlanda v zeleno-zlatých farbách, vytvorí originálnu dekoráciu. Poslúži výborne ako výzdoba pre detské narodeniny, oslavy, výročia, na príležitosť narodenia dieťatka a mnohým iným udalostiam.Balóny aj celé girlandy je možné spájať, balóniky nafukovať héliom alebo vzduchom. Nafukovanie skráti a uľahčí ručná pumpička, kto..

Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)