Magnetické stavebnice

Vitajte v našej exkluzívnej kategórii Magnetickej stavebnice, kde sa otvára bránou do sveta nekonečnej kreativity a vzrušenia. Naše magnetické stavebnice sú viac než len hračky – sú to nástroje, ktoré poháňajú fantáziu a poskytujú deťom aj dospelým priestor na neobmedzené stavanie, vytváranie a objavovanie.
Každá stavebnica spája inovatívnu technológiu s tradičným zážitkom stavania, ponúkajúci tak optimálnu kombináciu kreativity a vzdelávania. Magnetické spoje umožňujú jednoduché zostavovanie a prestavovanie konštrukcií, čo poskytuje neobmedzený priestor na experimentovanie a dizajn.
Naše magnetické stavebnice sú navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a kvalitu materiálov, čo zaručuje bezstarostný a edukatívny zážitok pre všetky vekové kategórie. Každá stavebnica prináša nielen radosť z vytvárania, ale taktiež podporuje rozvoj jemnej motoriky, priestorového myslenia a kreatívneho myslenia.
Získajte svoju magnetickú stavebnicu ešte dnes a prenesiete seba a svoje deti do sveta nekonečných možností. Staňte sa architektom svojho sveta, kde sa iba vaša predstavivosť stanovíme medze. Vydajte sa na dobrodružstvo stavania s našimi Magnetickými stavebnicami, kde sa každá konštrukcia stáva jedinečným umeleckým dielom.

Zobrazenie:
Skladom

Magnetická stavebnica Geomag 52ks

27,9€

Bloky Geomag predstavujú fascinujúci svet magnetických stavebných blokov, ktoré prinášajú nekonečné možnosti tvorenia a konštrukcií. Hra s týmito blokmi nielenže podnecuje detskú fantáziu a kreativitu, ale taktiež rozvíja intelekt a precvičuje manuálne zručnosti a koncentráciu.Táto sada Geomag obsahuje magnetické tyčinky a kovové guličky, ktoré je ..

Skladom

Magnetická stavebnica Geomag Rainbow 36ks

19,4€

Doprajte svojim malým aj veľkým konštruktérom jedinečný zážitok z tvorby s GEOMAG RAINBOW a nechajte ich objaviť tajomstvo geometrických konštrukcií.Sada GEOMAG RAINBOW obsahuje 36 magnetických prvkov a špeciálne farebné dlaždice, ktoré môžu slúžiť na vypĺňanie konštrukcií. Táto edícia je zábavnou a vzdelávacou hračkou, ktorá nielen poskytne hodiny..

Skladom

Magnetická stavebnica Geomag trblietavá 35ks

25,9€

Geomag Magnetické bloky Glitter Recycled, v sade 35tich prvkov, predstavujú fascinujúci svet kreativity a konštrukcií. Táto skvelá sada, pripravená značkou Geomag, umožňuje deťom vytvárať fantastické 2D a 3D postavy pomocou magnetických blokov skladajúcich sa z guličiek a kovových tyčí.Čo túto sadu odlišuje, je použitie polopriehľadného recyklované..

Skladom

Magnetická stavebnica Geomag svietiaca 60ks

32,4€

Geomag Glow prináša do sveta stavebníc nový rozmer zábavy a tvorby. Táto nekonečne zábavná sada magnetických tyčiniek a kovových guličiek umožňuje deťom prepadnúť kreativite a fantázii pri vytváraní najrôznejších štruktúr a stavieb. Hra s Geomagom nie je len zábavná, ale aj prospešná pre rozvoj detských zručností.Geomag Glow je revolučná séria, kto..

Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)