Mantinely do postieľok

Mantinely do postieľok sú nevyhnutným doplnkom pre každú detskú postieľku, ktoré zaisťujú bezpečný a pokojný spánok vášho dieťaťa. Tieto ochranné prvky chránia vaše dieťa pred nárazmi do priečok postieľky a zabraňujú prestirkovaniu rúk a nôh medzi nimi, čo prispieva k celkovému pohodliu a bezpečiu. Vďaka mantinelom sa dieťa cíti v postieľke príjemne a útulne. Väčšina mantinelov je vybavená poťahmi, ktoré je možné ľahko sňať a vyprať v práčke, čo zaisťuje hygienu a dlhú životnosť. Naša široká ponuka je zložená z rôznych dizajnov, vzorov a typov mantinelov, a tým ponúka aj možnosť dotvoriť dizajn detskej izbičky o originálny a funkčný doplnok. Mantinely prispôsobené rôznym veľkostiam postieľok, ktoré spĺňajú špecifické potreby vášho dieťaťa. Možno ich použiť ako celok alebo prepliesť medzi priečkami postieľky, čo umožňuje flexibilitu a jednoduché prispôsobenie. V našej ponuke nájdete mantinely do postieľok, ktoré spájajú bezpečnosť, pohodlie a štýl. Vyberte si ten pravý pre vaše dieťa a doprajte mu pokojný a bezpečný spánok.

Zobrazenie:
Skladom

Mantinel do postieľky biely pletený Ruže

40,5€

Ochranný mantinel do postieľky s elegantným dizajnom na bielom podklade, zdobený jemnou potlačou červených ružičiek, prináša do detskej izby krásu a bezpečie. Jemné a harmonické tóny dodávajú postieľke svieži a romantický vzhľad, ktorý pôsobí veľmi útulne a príjemne. Motív ružičiek pridáva mantinelu jedinečný a nežný šarm, ktorý poteší ako deti, ta..

Skladom

Mantinel do postieľky hnedo-biely pletený Ruže

40,5€

Tento ochranný mantinel do postieľky v elegantnej hnedo-bielej kombinácii s jemnou potlačou malých červených ružičiek prináša do detskej izby krásu a bezpečie.Harmonické tóny hnedej a bielej farby vytvárajú pokojný a útulný vzhľad, ktorý dokonale dopĺňa jemný a romantický motív ružičiek. Tento design dodáva postieľke jedinečnosť a originalitu, ktor..

Skladom

Mantinel do postieľky hnedý pletený

40,5€

Tento ochranný mantinel do postieľky v krásnej hnedej farbe zaistí bezpečný a pokojný spánok vášho dieťaťa.Hnedá farba je univerzálna a ľahko sa hodí k akémukoľvek interiéru detskej izby, pričom pridáva útulný a teplý dojem. Mantinel je vyrobený z prepletených vzdušných mäkkých pásov, ktoré sú ľahké a ľahko prenosné. Vďaka tomu je možné mantinel vy..

Skladom

Mantinel do postieľky modro-bielo-sivý pletený

40,5€

Tento ochranný mantinel do postieľky v modro-bielo-sivej kombinácii ponúka nielen bezpečie, ale aj krásny dizajn.Jemné tóny modrej, bielej a šedej farby sú skvele zladené a vytvárajú harmonický a upokojujúci vzhľad, ktorý sa hodí do každej detskej izby. Mantinel je pletený a zdobený roztomilou potlačou sloníkov, čo pridáva hravý a nežný prvok do pr..

Skladom

Mantinel do postieľky ružovo-šedo-biely pletený

40,5€

Tento dizajnový ochranný mantinel do postieľky v krásnej kombinácii ružovej, šedej a bielej farby s jemnou potlačou lístkov zaručí bezpečie a pokoj pre vaše dieťa.Mantinel je elegantne vyrobený prepletením mäkkých vzdušných pásov. Je ľahký a ľahko sa prenáša, preto ho môžete použiť v postieľke, ale aj v iných detských priestoroch, hracích kútikoch ..

Skladom

Mantinel do postieľky ružový pletený

40,5€

Tento ochranný mantinel do postieľky v krásnej ružovej farbe zaistí bezpečný a pohodlný spánok vášho dieťaťa.Mantinel je vyrobený prepletením vzdušných mäkkých pásov, čo zaisťuje ľahkosť a jednoduchú prenosnosť. Môžete ho ľahko použiť nielen v postieľke, ale aj v iných detských priestoroch, ako sú hracie kútiky alebo cestovné postieľky. Mantinel je..

Skladom

Mantinel do postieľky tyrkysový pletený

40,5€

Tento ochranný mantinel do postieľky v krásnej tyrkysovej farbe zaručí bezpečie a pokoj pre vaše dieťa.Mantinel je vyrobený prepletením vzdušných mäkkých pásov. Je ľahký a ľahko prenosný, čo umožňuje ich použitie nielen v postieľke, ale aj v iných detských priestoroch, ako sú hracie kútiky alebo cestovné postieľky. Mantinel je možné použiť aj v nie..

Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)