Detské kufre

Vítame vás v našej kategórii detských cestovných kufrov, kde nájdete nielen praktické a funkčné cestovné doplnky pre vašich malých dobrodruhov, ale aj štýlové a zábavné kufre, ktoré ich budú inšpirovať k objavovaniu sveta s nadšením. Naše detské cestovné kufre sú dostupné v rôznych zábavných dizajnoch a vzoroch, ktoré oslovia detskú fantáziu. Každý kufor je jedinečný a prináša do cestovania radosť a zábavu. Nezabúdame na dôležité aspekty, ako je bezpečnosť a praktickosť. Každý kufor má bezpečnú uzávierku a ergonomickú rukoväť, ktorá je vhodná pre detské ručičky. Deti si môžu samy nosiť svoje kufre vďaka ľahkej konštrukcii a kolieskam. To podporuje ich nezávislosť a samostatnosť pri cestovaní. Vnútri kufrov nájdete dostatok priestoru na uloženie oblečenia, hračiek a ďalších dôležitých vecí. Väčšina modelov má aj praktické vrecká a oddiely pre ľahké usporiadanie vecí. Ponúknite svojim deťom cestovné spoločníka, ktorý bude nielen praktický, ale aj inšpirujúce a zábavný. S našimi detskými cestovnými kuframi budú vaše malé dobrodruhov pripravené na cestovanie a objavovanie sveta so štýlom a radosťou.

Zobrazenie:
Skladom

Detský cestovný kufor Futbal 45l

51,0€

Originálny detský cestovný kufor s futbalovým motívom, ktorý je perfektným spoločníkom pre malých futbalových nadšencov a dobrodruhov.Tento kufor v živej zelenej farbe je ozdobený obrázkom futbalovej lopty a bránky, čo evokuje atmosféru futbalového ihriska. Svieži a športový dizajn prináša radosť a energiu do každej cesty a zaisťuje, že kufor bude ..

Skladom

Detský cestovný kufor Minecraft Pixel 29l

48,3€

Detský cestovný kufor s motívom Minecraft, je perfektným spoločníkom pre malých cestovateľov, ktorí milujú túto populárnu hru. Tento kufor vyniká svojim jedinečným dizajnom, ktorý zobrazuje zelenohnedé hranaté kocky typické pre Minecraft, s vykreslenou tvárou pre ešte väčší efekt. Vďaka tomuto štýlovému a magickému motívu nadchne deti a podnieti ic..

Skladom

Detský cestovný kufor Futbalová lopta 29l

44,4€

Detský cestovný kufor s motívom futbalu je perfektným darčekom pre malých športovcov, ktorí milujú futbal a dobrodružstvo.Tento kufor vyniká svojim dynamickým a hravým dizajnom, ktorý zobrazuje futbalovú loptu a bránu na zelenom pozadí s modrými detailmi. Vďaka tomuto športovému motívu nadchne deti a povzbudí ich nadšenie pre cestovanie. Kufor je i..

Skladom

Detský cestovný kufor Jednorožec 29l

44,4€

Detský cestovný kufor s motívom jednorožca je perfektným darčekom pre malých cestovateľov, ktorí milujú kúzlo a fantáziu.Tento kufor vyniká svojim rozkošným a hravým dizajnom, ktorý zobrazuje detsky štylizovaného jednorožca s dúhovou hrivou a chvostom, sediaceho na obláčiku s dúhou v pozadí. Motív je doplnený srdiečkom a farebným pozadím, kombinujú..

Skladom

Detský cestovný kufor Motýliky 29l

44,4€

Detský cestovný kufor s motívom krásneho veľkého motýlika je ideálnym spoločníkom pre malých cestovateľov s láskou ku kvetom a motýlikom.Tento kufor vyniká svojim pôvabným a farebným dizajnom, ktorý zobrazuje veľkého motýlika na pozadí plnom kvetov v ružových odtieňoch. Vďaka tomuto očarujúcemu motívu nadchne deti a podnieti ich radosť z cestovania..

Skladom

Detský cestovný kufor Unicorn s hviezdami 45l

52,2€

Dievčenský cestovný kufor s motívom jednorožca je perfektným spoločníkom pre malé princezné, ktoré milujú kúzlo a fantáziu.Tento kufor sa vyznačuje svojim čiernym pozadím posiatym farebnými hviezdičkami, na ktorom je vyobrazený pôvabný jednorožec s dúhovou hrivou a chvostom. Dizajn je nielen atraktívny, ale aj inšpirujúci, prináša radosť a kúzlo do..

Skladom

Dievčenský cestovný kufor Motýliky 45l

55,0€

Dievčenský cestovný kufor s motívom motýlikov je ideálnou voľbou pre malé dievčatá, ktoré milujú krásu, štýl a eleganciu.Tento kufor sa vyznačuje svojim elegantným dizajnom s objemom 45 litrov, ktorý zobrazuje nádherného motýľa s farebnými krídlami na bielom pozadí s jemnými ornamentmi. Tento krásny a elegantný motív upúta pozornosť a dodá cestovan..

Skladom

Detský cestovný kufor a batôžtek City 29l

49,1€

Súprava kufra a batôžku s motívom rôznych autíčok je perfektnou voľbou pre malých cestovateľov, ktorí sú nadšení do autíčok a dobrodružstiev.Tento set vyniká svojim veselým a farebným dizajnom, ktorý zobrazuje rôzne autíčka v niekoľkých radoch. Vďaka tomuto atraktívnemu motívu sa stáva nielen praktickým pomocníkom, ale aj štýlovým a zábavným doplnk..

Skladom

Detský cestovný kufor Cars 29l

51,0€

Detský cestovný kufor s motívom Cars je skvelým darčekom pre malých fanúšikov tohto obľúbeného filmu, ktorí milujú rýchlosť a dobrodružstvo.Tento kufor vyniká svojim dynamickým a hravým dizajnom, ktorý zobrazuje obľúbené červené auto Blesk McQueen na modrom pozadí. Vďaka tomuto energickému motívu nadchne deti a povzbudí ich radosť z cestovania. Kuf..

Skladom

Detský cestovný kufor Unicorn dreams 45l

51,0€

Dievčenský ružový cestovný kufor s motívom jednorožca je ideálnym spoločníkom pre malé princezné, ktoré milujú kúzlo a fantáziu.Tento kufor sa vyznačuje svojim nádherným dizajnom na ružovom pozadí, kde je vyobrazený usmievajúci sa jednorožec s dúhovou hrivou a korunou. Dizajn prináša radosť a inšpiráciu do každej cesty, či už ide o prázdninové výle..

Skladom

Detský cestovný kufor a batôžik Tigrík 29l

44,4€

Súprava kufra a batôžku s motívom usmievavého tigríka.Tento set vyniká svojim roztomilým a veselým dizajnom, ktorý zobrazuje usmievavého tigríka v žiarivých farbách a je dokonalým spoločníkom pre malých dobrodruhov a cestovateľov. Vďaka svojmu hravému motívu tigrika deti nadchne a podnieti ich radosť z cestovania, či už sa jedná o školské alebo pre..

Skladom

Detský cestovný 3D kufor Žirafa 29l

44,4€

Detský kufor na kolieskach s dizajnom žirafy je perfektným spoločníkom pre malých cestovateľov a ich dobrodružstvo.Tento kufor sa pýši realistickým a atraktívnym dizajnom, ktorý zobrazuje žirafu na celej ploche, ako na prednej, tak aj na zadnej strane. Vďaka svojmu hravému motívu žirafy deti zaujme a podnieti ich zvedavosť, čím sa stane ich verným ..

Skladom

Detský cestovný kufor a batôžik Včielka 29l

44,4€

Táto krásna súprava kufra a batôžku s motívom usmievavej včielky je dokonalým spoločníkom pre malých dobrodruhov na cestovanie.Set vyniká svojim roztomilým a veselým dizajnom, ktorý zobrazuje usmievavú včielku v žltej a čiernej farbe. Vďaka svojmu hravému motívu včielky deti nadchne a podnieti ich radosť z cestovania, či už sa jedná o prázdniny, šk..

Skladom

Detský cestovný kufor Minecraft 45l

62,8€

Detský cestovný kufor s motívom Minecraft je perfektným spoločníkom pre mladých hráčov a fanúšikov tejto populárnej hry, ktorí milujú objavovanie a dobrodružstvo.Tento kufor s objemom 45 litrov vyniká svojim jedinečným dizajnom inšpirovaným svetom Minecraftu. Na kufri je vyobrazená ikonická pixelovaná tvár v zeleno-hnedých odtieňoch, ktorá okamžite..

Skladom

Detský cestovný kufor a batôžik Lienka 29l

44,4€

Súprava kufra a batôžku s motívom lienky je dokonalým spoločníkom pre malých cestovateľov.Tento set vyniká svojim roztomilým a veselým dizajnom, ktorý zobrazuje lienku v žiarivých farbách. Vďaka svojmu hravému motívu lienky deti nadchne a podnieti ich radosť z cestovania, či už sa jedná o prázdniny, školské alebo predškolské výlety. Súprava je niel..

Skladom

Detský cestovný kufor a batôžtek Dino 29l

44,4€

Detský cestovný kufor a batôžtek Dino je ideálnym spoločníkom pre malých cestovateľov, ktorí milujú dinosaurami a dobrodružstvo.Tento set vyniká svojim veselým a farebným designom, ktorý zobrazuje priateľského dinosaura v žiarivých zelených farbách. Vďaka svojmu atraktívnemu motívu je praktickým pomocníkom aj štýlovým a zábavným doplnkom pre každéh..

Skladom

Detský cestovný kufor Mačka 29l

44,4€

Detský cestovný kufor s motívom mačičky s jahodami je skvelý darček pre deti, ktoré rady cestujú a zažívajú nové dobrodružstvá.Je to veselý a praktický spoločník pre malých cestovateľov. Tento kufor vyniká svojim roztomilým a hravým dizajnom, ktorý zobrazuje rozkošnú mačičku s jahodami v ružových farbách. Vďaka tomuto pôvabnému motívu mačičky nadch..

Skladom

Detský cestovný kufor Butterfly 45l

51,0€

Tento detský cestovný kufor zaujme svojim očarujúcim dizajnom, ktorý je ideálny pre malých cestovateľov.Kufor má biele pozadie, na ktorom sa vyníma farebný motív motýľov. V centre dizajnu je ružový kruh s nápisom, okolo ktorého sa rozprestierajú motýle v pastelových odtieňoch modrej, ružovej, žltej a fialovej. Celý motív je doplnený drobnými farebn..

Skladom

Detský cestovný kufor a batôžik Tučniak 29 l

44,4€

Táto krásna súprava kufra a batôžku s motívom roztomilého tučniaka je dokonalým spoločníkom pre malých dobrodruhov na cestovanie. Tento set vyniká svojim roztomilým a veselým dizajnom, ktorý zobrazuje tučniaka v typickej čiernobielej kombinácii. Vďaka svojmu hravému motívu tučniaka deti nadchne a podnieti ich radosť z cestovania, či už sa jedná o p..

Skladom

Detský cestovný 3D kufor Tiger 29l

44,4€

Detský kufor na kolieskach s motívom tigra v 3D prevedení je ideálnym spoločníkom pre malých cestovateľov, ktorí milujú dobrodružstvo.Tento kufor vyniká svojim realistickým a pútavým dizajnom, ktorý verne zobrazuje tigra v trojrozmernom prevedení. Vďaka tomu sa stáva nielen praktickým pomocníkom, ale aj zábavným a atraktívnym doplnkom každého maléh..

Skladom

Detský cestovný kufor Mráčik čierny 45l

49,1€

Detský cestovný kufor s motívom roztomilého mráčika je ideálnym spoločníkom pre malých cestovateľov, ktorí milujú dobrodružstvo a majú radosť z cestovania.Tento kufor zaujme svojim veselým dizajnom na čiernom pozadí, doplneným srdiečkami, kvetmi a usmievavým mráčikom s korunkou. Kombinácia čiernej farby s hravými motívmi prináša nielen radosť do ka..

Skladom

Detský cestovný kufor Jednorožec dúhový 29l

44,4€

Detský cestovný kufor na kolieskach pre najmenších cestovateľov. Perfektný pre všetky typy výletov, prázdninové výlety, školské alebo predškolské výlety. Ideálne do lietadla - ako príručná batožina. Kufor je vyrobený z ABS plastu, polykarbonátu odolného proti poškodeniu a má ochrannú fóliu, ktorú je potrebné pred použi..

Skladom

Detský cestovný kufor s kolobežkou 2v1

36,5€

Dokonalý parťák pre dobrodružstvo. Tento set kolobežky a kufra je vytvorený s ohľadom na potreby každého malého dobrodruha, ktorý tak má dostatok priestoru na uloženie všetkých potrebných vecí a je pripravený vyraziť na cestu. Nech už sa vydá kamkoľvek, kolobežka ho tam bezpečne dostane a bude mať so sebou všetko potrebné na svoju spokojnosť.Kufor ..

Skladom

Detský cestovný kufor Mráčik veľký 45l

47,1€

Detský cestovný kufor s motívom roztomilého mráčika je perfektným spoločníkom pre malých cestovateľov, ktorí milujú radosť a dobrodružstvo.Tento kufor zaujme svojim veselým dizajnom s ružovým pozadím, srdiečkami, kvetmi a usmievavým mráčikom s korunkou. Jasné farby a hravé motívy prinášajú radosť a nadšenie do každej cesty. Kufor je ideálny pre prá..

Skladom

Detský cestovný kufor Anjelik 29l

44,4€

Detský cestovný kufor s motívom anjelika je ideálnym spoločníkom pre malé princezné, ktoré milujú rozprávkové príbehy a kúzlo fantázie.Tento kufor vyniká svojim nádherným a roztomilým dizajnom. Na ružovom pozadí sa nachádza obrázok anjelika s kúzelnou paličkou, zlatou hviezdou as krídlami, ktorý dodáva kufra kúzelný a snový nádych. Motív je doplnen..

Skladom

Detský cestovný kufor Sloník 29l

44,4€

Detský cestovný kufor Sloník na nebesky modrom pozadí je perfektným spoločníkom pre malých cestovateľov, ktorí milujú zábavu a dobrodružstvo. Tento kufor zaujme svojim krásnym a hravým dizajnom, ktorý zobrazuje ružového sloníka na nebesky modrom pozadí s mrakmi. Vďaka tomuto roztomilému motívu sloníka batožina deti nadchne a povzbudí ich radosť z c..

Skladom

Detský cestovný kufor Sloník ružový 29l

44,4€

Detský cestovný kufor Ružový sloník je ideálnym spoločníkom pre malých cestovateľov, ktorí milujú zábavu a dobrodružstvo. Tento kufor sa vyznačuje svojim očarujúcim a hravým dizajnom, ktorý zobrazuje ružového sloníka, ktorý je v ružových farbách. Tento roztomilý motív deti nadchne a podnieti ich radosť z cestovania, či už ide o prázdninové dobrodru..

Vypredané

Detský cestovný kufor a batôžtek Dinosaurus 29l

47,1€

Detský cestovný kufor a batôžtek Dinosaurus je skvelým spoločníkom pre malých dobrodruhov, ktorí majú radi dinosaurov a cestovanie. Tento set vyniká svojim veselým a farebným dizajnom, ktorý zobrazuje dinosaura aj na kufri aj na batôžku. Vďaka svojmu atraktívnemu motívu je praktickým pomocníkom aj štýlovým a zábavným doplnkom pre každého malého ces..

Vypredané

Detský cestovný kufor Autá 29l

51,0€

Detský cestovný kufor s motívom Cars je ideálnou voľbou pre malých fanúšikov tohto populárneho filmu, ktorí milujú rýchle autá a vzrušujúce dobrodružstvo.Tento kufor sa vyznačuje živým a atraktívnym dizajnom, ktorý zobrazuje obľúbených aktérov z filmu Cars. Na modrom pozadí s pruhmi je vyobrazený Blesk McQueen spoločne s ďalšími autami, ako je Mate..

Vypredané

Detský cestovný kufor Baletka 29l

44,4€

Detský cestovný kufor s motívom baletky je ideálnym darčekom pre malé slečny, ktoré milujú tanec a balet.Tento kufor s pôvabným dizajnom určite očarí každú malú baletku a povzbudí jej nadšenie pre cestovanie. Kufor vyniká svojim krásnym a elegantným vzhľadom. Na ružovom pozadí sa nachádza obrázok baletky v jemných pastelových farbách, ktorý dodáva ..

Vypredané

Detský cestovný kufor Graffiti 45l

47,1€

Detský cestovný kufor s graffiti motívom je ideálnou voľbou pre malých cestovateľov, ktorí milujú farebné a originálne designy.Tento kufor zaujme svojim výrazným a pestrým vzhľadom, ktorý kombinuje rôzne farby a čierne línie v graffiti štýle. Tento kreatívny a dynamický dizajn prináša radosť a štýl do každej cesty a zaisťuje, že kufor bude ľahko ro..

Vypredané

Detský cestovný kufor Jednorožec ružový 29l

44,4€

Detský cestovný kufor na kolieskach pre najmenších cestovateľov. Perfektný pre všetky typy výletov, prázdninové výlety, školské alebo predškolské výlety. Ideálne do lietadla - ako príručná batožina. Kufor je vyrobený z ABS plastu, polykarbonátu odolného proti poškodeniu a má ochrannú fóliu, ktorú je potrebné pred použi..

Zobrazené 1 až 32 z 45 (2 stránok)