Batohy

V tejto kategórii sme spojili praktickosť, štýl a zábavu, aby sme vám priniesli široký výber produktov, ktoré uľahčia každodenný život vašim deťom aj vám samým.

Pre najmenších školákov ponúkame batôžky do škôlky, ktoré sú vhodné na ich potreby. Niektoré z nich majú vyberajúceho plyšového spoločníka, ktorý zvýši radosť z cestovania a dobrodružstva.

Staršie deti a študenti si zamilujú naše školské aktovky a tašky. Sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie, ergonómiu a štýl. V ponuke nájdete rôzne designy a farby, aby každý našiel tú pravú tašku pre seba. Naše produkty nielenže spĺňajú vaše potreby pre organizáciu a pohodlie, ale taktiež prinášajú radosť a inšpiráciu každý deň. S našimi batohmi a taškami budú vaše deti a vy sami pripravení na všetky výzvy každého dňa a každého dobrodružstva.

Zobrazenie:
Skladom

Detský batoh Macko červený

13,7€

Veselý detský batoh v červenom prevedení s motívom Macka. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.  Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má mierne spevnený chrbát a jednu priehradku uzatvárateľnú na zips a menšiu prepážku vo vnútri batohu. Na..

Skladom

Detský batoh Paw Patrol s 3D efektom

13,7€

Veselý detský batoh s 3D efektom v modrom prevedení s motívom Tlapkovej Patroly.. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokov Vlastnostipolstrované ramenné popruhyľahké čistenieuško na pohodlné prenášanie alebo zaves..

Skladom

Detský batoh Králik Bing a hračky

16,9€

Veselý detský modrý batoh Králika Binga a hračky.  Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokovVlastnostipolstrované ramenné popruhyľahké čistenieuško na pohodlné prenášanie alebo zavesenieMateriál100% polyesterRozmeryvýšk..

Skladom

Detský batoh Dino Príšera

9,0€

Veselý detský batoh v modrom prevedení s motívom Dinosaura. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má dve priehradky na zips a spevnený chrbát. Na boku po oboch stranách obsahuje sieťované vreck..

Skladom

Detský batoh Tlapková Patrola záchranárovi s 3D efektom

12,9€

Veselý detský batoh s 3D efektom v modrom prevedení s motivom Tlapkovej Patroly. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokovVlastnostipolstrované ramenné popruhyľahké čistenieuško na pohodlné prenášanie alebo zavesen..

Skladom

Detský batoh s plyšákom Králik

14,1€

Veselý detský batoh v ružovom prevedení s odnímateľnou plyšovou hračkou. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.  Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má mierne spevnený chrbát a jednu priehradku uzatvárateľnú na zips.Vlastnostiuško na ..

Skladom

Detský batoh s plyšákom Méďa ružový

15,7€

Veselý detský batoh s odnímateľnou plyšovou hračkou. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.  Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má mierne spevnený chrbát a jednu priehradku uzatvárateľnú na zips.Vlastnostiuško na pohodlné prenáš..

Skladom

Dětský batoh Zajačijk čierny

14,5€

Nádherný detský batoh s plyšovým zajačikom. Pestré farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky. Veľká priehradka uzatvárateľná na zips je vybavená vnútorným organizérom. Po bokoch sú vrecká na drobnosti alebo flašku s pitím av prednej časti je menšie vrecko na m..

Skladom

Detský batoh Dino žltý

12,9€

Veselý detský batoh v žltom prevedení s motívom Dinosaura. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má spevnený chrbát. Na boku po oboch stranách obsahuje vrecká na fľašu s pitím.Vlastnostipo..

Skladom

Detský batoh Tlapkovej Patroly ruzova s 3D efektom

14,5€

Veselý detský batoh s 3D efektom v ruzovom prevedení s motívom Tlapkovej Patroly. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Na boku batohu je sieťované vrecko na fľašu s pitím. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokovVlastnostinastaviteľné ramenné popruhyľahké čist..

Skladom

Sada pre školákov Futbal 4v1

18,4€

Sada pre školákov obsahujúci batoh, peňaženku, puzdro a batoh v štýle vaku, je ideálnou voľbou pre každého školáka, ktorý má rád futbal. Na batohu je atraktívny futbalový motív, ktorý zaujme a dodá štýl. Batoh je vhodný na bežné nosenie školských potrieb ako sú knihy, zošity a písacie potreby i na športové využitie na krúžky a rôzne výlety. Puzdro ..

Skladom

Školský batoh Spiderman 3D muscle

9,0€

Detský detský batoh s motívom Spiderman v prevedení 3D. Funkčný pohodlný batoh obsahuje jednu vnútornú priehradku uzatvárateľnú na zips. Na boku je sieťované vrecko na fľašu s pitím. Vďaka nastaviteľným ramenným popruhom je nosenie batohu veľmi pohodlné. Batoh má zpevnenú prednú lesklú stranu a je vyrobený s odolným tvarovaným materiálom. Vlas..

Skladom

Detský batoh Dino modrý

14,5€

Veselý detský batoh v žltom prevedení s motívom Dinosaura. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má spevnený chrbát. Na boku po oboch stranách obsahuje vrecká na fľašu s pitím.Vlastnostipo..

Skladom

Detský batoh Sonic

13,7€

Veselý detský batoh v žltom prevedení s motívom Sonic. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má spevnený chrbát. Na boku po oboch stranách obsahuje vrecká na fľašu s pitím.Vlastnostipolstr..

Skladom

Detský batoh Roztomilý jednorožec

14,5€

Veselý detský plecniak vo pestrofarebnom prevedení s motívom jednorožca. Krásne sýte farby, solídne a kvalitné spracovanie, jednoduché zapínanie - toto budú rodičia aj deti oceňovať. Vhodný ako na výlety, tak na návštevu škôlky. Batoh je vybavený jednou veľkou priehradkou s vnútorným organizérom uzatvárateľnou na zips. V prednej časti je menšia pri..

Skladom

Detský batoh Lienka

23,5€

Veselý detský batoh vo sviežom červenom prevedení s motívom Lienky, iste zaujme každé dieťa. Batoh je vyrobený z pevných a kvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť a dlhodobú trvanlivosť. Jeho živé farby a atraktívny dizajn s obľúbenou postavičkou pritiahnu pozornosť okolia. Jednoduché zapínanie na zips umožňuje deťom jednoduché otváranie a z..

Skladom

Detský batoh Myška Minnie LED svietiaca

18,0€

Veselý detský batoh s LED svetelným efektom v ružovom prevedení s usmievavou Myškou Minnie. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky. Sieťované vrecko na fľašu na pitie je umiestená na bočnej strane batohu.Vhodný pre deti od 2 rokovVlastnostipolstrov..

Skladom

Detský batoh Plyšový Králiček

14,9€

Veselý plyšový detský batoh v ružovom prevedení s motívom Králička. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.  Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má jednu veľkú a jednu menšiu priehradku na zips. Ramenné popruhy sú taktiež potiahnuté plyšom.Vlast..

Skladom

Detský batoh s plyšákom Méďa

14,1€

Veselý detský batoh s odnímateľnou plyšovou hračkou. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.  Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má mierne spevnený chrbát a jednu priehradku uzatvárateľnú na zips. Vlastnostiuško na pohodlné prená..

Skladom

Školský batoh Ušiak čierny

23,5€

Školský detský batoh v modernom čiernom prevedení s motívom zajačika. Pohodlný, funkčný batoh v kvalitnom prevedení s kľúčenkou v tvare zajačika. Školský batoh sa skladá z troch rôzne veľkých uzatvárateľných vreciek, ktoré umožnia lepšiu organizáciu priestoru. V zadnej časti batohu je skryté vrecko na zips a popruh na nasadenie batohu na cestovný k..

Skladom

Detský batoh Dino Princ

12,9€

Veselý detský batoh v modrom prevedení s motívom Dinosaura. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má dve priehradky na zips a mirný spevnený chrbát. Na boku po oboch stranách obsahuje vrecká na fľaš..

Skladom

Detský batoh Dinosauri

15,7€

Detský batôžtek s motívom dinosaurov s farebnými ozdobnými prvkami. Funkčný pohodlný plecniak obsahuje priehradku s vnútorným organizérom na zips a po bokoch má umiestnené dve sieťované vrecká na fľašu s pitím. Vďaka vystuženému, profilovanému chrbtu a polstrovaným nastaviteľným ramenným popruhom je nosenie batohu veľmi pohodlné. V prednej časti je..

Skladom

Detský batoh Prasiatko Peppa s 3D efektom

13,7€

Veselý detský batoh s 3D efektom v ružovom prevedení s motivom Prasiatka Peppy. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokovVlastnostipolstrované ramenné popruhyľahké čistenieuško na pohodlné prenášanie alebo zavesenieMateriál1..

Skladom

Detský batoh Žmurkajúca Myška Minnie

12,9€

Veselý detský batoh s motívom Myšky Minnie s veľkou mašľou v ružovom prevedení. Krásne bohaté farby, spoľahlivá a kvalitná konštrukcia, jednoduché priestranné vrecko, jednoduché uzatváranie na zips – toto rodičia aj ich potomkovia ocenia. Ideálny na výlety alebo na návštevu škôlky.Vhodný pre deti od 3 rokovVlastnostipolstrované ramenné popruhyľahké..

Skladom

Školský batoh Minecraft

39,3€

Školský detský batoh Minecraft. Funkčný pohodlný plecniak obsahuje dve vrecká na zips. Na bokoch je jedno sieťované vrecko na fľašu s pitím. Vďaka vystuženému chrbtu a polstrovaným nastaviteľným ramenným popruhom je nosenie batohu veľmi pohodlné. Batoh je vyrobený z odolného materiálu.Vlastnostipolstrované ramenné popruhypolstrovaný chrbát&nbs..

Skladom

Detský batoh Bábika

11,7€

Veselý detský batoh v ružovom prevedení. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.  Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má mierne spevnený chrbát a jednu priehradku uzatvárateľnú na zips. Tvár a nožičky sú z plyšu.Vlastnostiuško na pohod..

Skladom

Detský batoh Dino Princezná

10,2€

Veselý detský batoh v ružovom prevedení s motívom Dinosaura. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má spevnený chrbát. Na boku po oboch stranách obsahuje vrecká na fľašu s pitím.Vlastnostipolst..

Skladom

Detský batoh Rainbow High s 3D efektom

14,9€

Veselý detský batoh s 3D efektom v ružovom prevedení s motivom Rainbow High. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokovVlastnostinastaviteľné ramenné popruhyľahké čistenieuško na pohodlné prenášanie alebo zavesenieM..

Skladom

Detský batoh Tlapková Patrola

11,7€

Veselý detský batoh v modrom prevedení s motivom Tlapkovej Patroly . Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokovVlastnostipolstrované ramenné popruhyľahké čistenieuško na pohodlné prenášanie alebo zavesenieMateriál10..

Skladom

Detský batoh Elsa

13,3€

Nežný detský batoh v pastelovom prevedení s motívom Elsy z Ľadového Kráľovstva. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky. Predná strana je spevnená, takže chráni obsah batôžka a je ľahko umývateľná.Vhodný pre deti od 2 rokovVlastnostinastaviteľn..

Skladom

Detský batoh Plyšový jednorožec

12,9€

Mäkučký plyšový detský batoh vo farebnom prevedení s ružovými odtieňmi s motívom jednorožca. Nádherné farby, ľahučké a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky. Batôžtek má ozdobnú dekoráciu na jazdcovi zipsu a celý pôsobí ako plyšák. Jednorožec na prednej strane ..

Skladom

Školská aktovka Jednorožec ružovy

23,5€

Školská detská aktovka s motívom Jednorožca. Vhodná pre prvý stupeň Základnej školy. Funkčná pohodlná aktovka disponuje veľkým vnútorným vreckom na zips, ktorého súčasťou je organizér, takže sa zošity a knihy skvele zmestia. Z vonkajšej strany je menšie vrecko na suchý zips, po bokoch dve vrecká na fľašu s pitím a na hornej strane aktovky malé vrec..

Zobrazené 1 až 32 z 157 (5 stránok)