Batohy

Zobrazenie:
Skladom

Detský batoh s plyšákom Méďa ružový

16,8€

Veselý detský batoh s odnímateľnou plyšovou hračkou. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.  Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má mierne spevnený chrbát a jednu priehradku uzatvárateľnú na zips.Vlastnostiuško na pohodlné prenáš..

Skladom

Detský batoh Dino Príšera

12,6€

Veselý detský batoh v modrom prevedení s motívom Dinosaura. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má dve priehradky na zips a spevnený chrbát. Na boku po oboch stranách obsahuje sieťované vreck..

Skladom

Dětský batoh Zajačijk čierny

15,6€

Nádherný detský batoh s plyšovým zajačikom. Pestré farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky. Veľká priehradka uzatvárateľná na zips je vybavená vnútorným organizérom. Po bokoch sú vrecká na drobnosti alebo flašku s pitím av prednej časti je menšie vrecko na m..

Skladom

Detský batoh Dino žltý

14,7€

Veselý detský batoh v žltom prevedení s motívom Dinosaura. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má spevnený chrbát. Na boku po oboch stranách obsahuje vrecká na fľašu s pitím.Vlastnostipo..

Skladom

Detský batoh Plyšový Králiček

16,8€

Veselý plyšový detský batoh v ružovom prevedení s motívom Králička. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.  Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má jednu veľkú a jednu menšiu priehradku na zips. Ramenné popruhy sú taktiež potiahnuté plyšom.Vlast..

Skladom

Detský batoh s plyšákom Jednorožec ružový

14,7€

Veselý detský batoh v ružovom prevedení s odnímateľnou plyšovou hračkou. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.  Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má mierne spevnený chrbát a jednu priehradku uzatvárateľnú na zips.Vlastnostiuško na ..

Skladom

Detský batoh Sonic

14,7€

Veselý detský batoh v žltom prevedení s motívom Sonic. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má spevnený chrbát. Na boku po oboch stranách obsahuje vrecká na fľašu s pitím.Vlastnostipolstr..

Skladom

Detský batoh Dino modrý

15,6€

Veselý detský batoh v žltom prevedení s motívom Dinosaura. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má spevnený chrbát. Na boku po oboch stranách obsahuje vrecká na fľašu s pitím.Vlastnostipo..

Skladom

Detský batoh Prasiatko Peppa s 3D efektom

12,6€

Veselý detský batoh s 3D efektom v ružovom prevedení s motivom Prasiatka Peppy. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokovVlastnostipolstrované ramenné popruhyľahké čistenieuško na pohodlné prenášanie alebo zavesenieMateriál1..

Skladom

Detský batoh Jednorožec fialovy

10,5€

Veselý detský batoh vo fialovom prevedení s 3D motívom Jednorožca. Predná strava je tvarovaná, pevná a ľahko umývateľná. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, ktoré ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Batôžtek má jednu veľkú priehradku s vnútorným organizérom. Vhodný na výlety aj do škôlky. Batoh má polstrovaný chrbát a nast..

Skladom

Školský batoh Spiderman 3D muscle

11,8€

Detský detský batoh s motívom Spiderman v prevedení 3D. Funkčný pohodlný batoh obsahuje jednu vnútornú priehradku uzatvárateľnú na zips. Na boku je sieťované vrecko na fľašu s pitím. Vďaka nastaviteľným ramenným popruhom je nosenie batohu veľmi pohodlné. Batoh má zpevnenú prednú lesklú stranu a je vyrobený s odolným tvarovaným materiálom. Vlas..

Skladom

Detský batoh Bábika

12,6€

Veselý detský batoh v ružovom prevedení. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.  Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má mierne spevnený chrbát a jednu priehradku uzatvárateľnú na zips. Tvár a nožičky sú z plyšu.Vlastnostiuško na pohod..

Skladom

Detský batoh Macko červený

14,7€

Veselý detský batoh v červenom prevedení s motívom Macka. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.  Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má mierne spevnený chrbát a jednu priehradku uzatvárateľnú na zips a menšiu prepážku vo vnútri batohu. Na..

Skladom

Detský batoh Roztomilý jednorožec

15,6€

Veselý detský plecniak vo pestrofarebnom prevedení s motívom jednorožca. Krásne sýte farby, solídne a kvalitné spracovanie, jednoduché zapínanie - toto budú rodičia aj deti oceňovať. Vhodný ako na výlety, tak na návštevu škôlky. Batoh je vybavený jednou veľkou priehradkou s vnútorným organizérom uzatvárateľnou na zips. V prednej časti je menšia pri..

Skladom

Detský batoh s plyšákom Méďa

16,8€

Veselý detský batoh s odnímateľnou plyšovou hračkou. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.  Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má mierne spevnený chrbát a jednu priehradku uzatvárateľnú na zips. Vlastnostiuško na pohodlné prená..

Skladom

Školský batoh Minecraft

42,1€

Školský detský batoh Minecraft. Funkčný pohodlný plecniak obsahuje dve vrecká na zips. Na bokoch je jedno sieťované vrecko na fľašu s pitím. Vďaka vystuženému chrbtu a polstrovaným nastaviteľným ramenným popruhom je nosenie batohu veľmi pohodlné. Batoh je vyrobený z odolného materiálu.Vlastnostipolstrované ramenné popruhypolstrovaný chrbát&nbs..

Skladom

Detský batoh Dino Princ

12,6€

Veselý detský batoh v modrom prevedení s motívom Dinosaura. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má dve priehradky na zips a mirný spevnený chrbát. Na boku po oboch stranách obsahuje vrecká na fľaš..

Skladom

Detský batoh Dinosauri

16,8€

Detský batôžtek s motívom dinosaurov s farebnými ozdobnými prvkami. Funkčný pohodlný plecniak obsahuje priehradku s vnútorným organizérom na zips a po bokoch má umiestnené dve sieťované vrecká na fľašu s pitím. Vďaka vystuženému, profilovanému chrbtu a polstrovaným nastaviteľným ramenným popruhom je nosenie batohu veľmi pohodlné. V prednej časti je..

Skladom

Detský batoh Myška Minnie LED svietiaca

12,6€

Veselý detský batoh s LED svetelným efektom v ružovom prevedení s usmievavou Myškou Minnie. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky. Sieťované vrecko na fľašu na pitie je umiestená na bočnej strane batohu.Vhodný pre deti od 2 rokovVlastnostipolstrov..

Skladom

Detský batoh Spiderman s 3D efektom

10,5€

Veselý detský batoh s 3D efektom v modrom prevedení s motivom Spiderman. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokovVlastnostipolstrované ramenné popruhyľahké čistenieuško na pohodlné prenášanie alebo zavesenieMateriál100% pol..

Skladom

Detský batoh Spiderman Spider s 3D efektom

10,5€

Veselý detský batoh s 3D efektom v modrom prevedení s motivom Spiderman. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokov Vlastnostipolstrované ramenné popruhyľahké čistenieuško na pohodlné prenášanie alebo zavesenie..

Skladom

Detský batoh Žmurkajúca Myška Minnie

10,5€

Veselý detský batoh s motívom Myšky Minnie s veľkou mašľou v ružovom prevedení. Krásne bohaté farby, spoľahlivá a kvalitná konštrukcia, jednoduché priestranné vrecko, jednoduché uzatváranie na zips – toto rodičia aj ich potomkovia ocenia. Ideálny na výlety alebo na návštevu škôlky.Vhodný pre deti od 3 rokovVlastnostipolstrované ramenné popruhyľahké..

Skladom

Školský batoh Skateboard

16,8€

Školský batoh s motívom skateboardov. Funkčný pohodlný plecniak obsahuje štyri rôzne veľké vrecká na zips pre pohodlnú organizáciu školských potrieb. V hlavnom vrecku je priehradka na notebook. Po bokoch dve vrecká. Vďaka ergonomicky tvarovanému chrbtu a polstrovaným nastaviteľným ramenným popruhom je nosenie batohu veľmi pohodlné. Batoh je vyroben..

Skladom

Školský batoh Unicorn modrý

12,6€

Školský detský batoh s motívom Jednorožca. Funkčný pohodlný plecniak obsahuje dve vnútorné priehradky na zips, po bokoch dve sieťované vrecká na fľašu s pitím. Vďaka vystuženému, profilovanému chrbtu a polstrovanému nastaviteľnému ramennému popruhu je nosenie batohu veľmi pohodlné. Batoh je vyrobený z odolného materiálu. Vlastnostipolstrované ..

Skladom

Školská aktovka Jednorožec Magical

31,6€

Školská detská aktovka s motívom Jednorožca v 3D plastickom prevedení. Vhodná pre prvý stupeň základnej školy. Funkčná pohodlná aktovka disponuje veľkým vnútorným vreckom na zips, ktorého súčasťou sú organizéry, takže sa zošity a knihy skvele zmestia. Z prednej strany batohu je menšie vrecko na zips a po bokoch dve vrecká stiahnuté gumou na fľašu s..

Skladom

Školská aktovka Jednorožec srdiečka

30,7€

Školská detská aktovka s motívom Jednorožca. Vhodná pre prvý stupeň Základnej školy. Funkčná pohodlná aktovka disponuje veľkým vnútorným vreckom na zips, ktorého súčasťou je organizér, takže sa zošity a knihy skvele zmestia. Z vonkajšej strany je menšie vrecko na zips, po bokoch dve vrecká jedno na zips a druhé sieťované na fľašu s pitím Vďaka ergo..

Skladom

Detský batoh Myška Minnie s mašľou

16,8€

Veselý detský batoh s 3D mašľou v ružovom prevedení s usmievavou Myškou Minnie. Nádherné pastelové farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokovVlastnostipolstrované ramenné popruhyľahké čistenieuško na pohodlné prenášanie aleb..

Skladom

Detský batoh Tlapková Patrola záchranárovi s 3D efektom

13,9€

Veselý detský batoh s 3D efektom v modrom prevedení s motivom Tlapkovej Patroly. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokovVlastnostipolstrované ramenné popruhyľahké čistenieuško na pohodlné prenášanie alebo zavesen..

Skladom

Školská aktovka Psík

12,2€

Školská detská aktovka s motivom Psíka. Vhodná pre prvý stupeň Základnej školy. Funkční pohodlná aktovka disponuje veľkým vnútorným vreckom na zips, ktorého súčasťou je organizér, takže sa zošity a knihy skvele zmestia. Ďalej obsahuje priehľadné vrecko na vizitku dieťaťa. Z vonkajšej strany je menšie vrecko a po bokoch dve vrecká na ..

Skladom

Detský batoh Dino Princezná

14,7€

Veselý detský batoh v ružovom prevedení s motívom Dinosaura. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky.Vhodný pre deti od 2 rokov. Batoh má spevnený chrbát. Na boku po oboch stranách obsahuje vrecká na fľašu s pitím.Vlastnostipolst..

Skladom

Detský batoh Elsa

14,3€

Nežný detský batoh v pastelovom prevedení s motívom Elsy z Ľadového Kráľovstva. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky. Predná strana je spevnená, takže chráni obsah batôžka a je ľahko umývateľná.Vhodný pre deti od 2 rokovVlastnostinastaviteľn..

Skladom

Detský batoh Mickey Mouse

16,8€

Krásny detský plecniak v modrom prevedení s motívom veselého Mickeyho Mouse. Nádherné farby, pevné a kvalitné prevedenie, ľahké zapínanie, to je to, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Vhodný na výlety aj do škôlky. Batoh je vybavený väčším a menším úložným vreckom a na boku po oboch stranách obsahuje vrecká na fľašu s pitím.Vlastnostipolstrovan..

Zobrazené 1 až 32 z 149 (5 stránok)