Šmykľavky

Vitajte v našej kategórii šmykľaviek, kde nájdete široký výber zábavných a bezpečných šmykľaviek pre deti všetkých vekových kategórií. Šmykľavky sú skvelým spôsobom, ako deťom priniesť radosť, pohyb a dobrodružstvo do ich každodenného života. Naše šmykľavky sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov, ktoré sú odolné a vyhovujú najvyšším štandardom bezpečnosti. Ponúkame rôzne tvary, veľkosti a štýly šmykľaviek, takže si môžete vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu priestoru a vkusu vašich detí. Šmykľavky sú skvelým nástrojom pre rozvoj fyzických zručností a koordinácie detí. Zároveň poskytujú hodiny zábavy a smiechu. Väčšina našich šmykľaviek sa dá ľahko a rýchlo zmontovať, čo uľahčuje ich použitie doma alebo na záhrade. Šmykľavka je skvelým doplnkom pre každú detskú ihrisko alebo záhradu a prinesie dlhodobú radosť deťom. Šmykľavky sú jedným z najobľúbenejších herných prvkov medzi deťmi. Ponúknite svojim deťom možnosť objavovať svet šmykľaviek a zažiť nekonečnú zábavu a dobrodružstvo. S našimi šmykľavkami budú vaše deti aktívne, šťastné a zdravé.

Zobrazenie:
Skladom

Veľká vodná šmykľavka

20,8€

Veľká vodná šmykľavka o dĺžke 4,8 ma šírke 71 cm. Kĺzanie po bruchu po hladkom povrchu šmykľavky je nielen skvelá zábava, ale aj perfektné schladenie v horúcom dni.Príprava na použitie a umiestnenie na záhrade zaberie len pár chvíľ. Na jednej strane šmykľavky je vodná stena, zatiaľ čo malý vodný rezervoár na konci šmykľavky zaručuje úžasné špliecha..

Skladom

Veľká vodná šmykľavka dvojitá

31,4€

Dvojitá vodná šmykľavka o dĺžke 4,8 ma šírke 174 cm. Kĺzanie po bruchu po hladkom povrchu šmykľavky je nielen skvelá zábava, ale aj perfektné schladenie v horúcom dni.Príprava na použitie a umiestnenie na záhrade zaberie len pár chvíľ. Na jednej strane šmykľavky je vodná stena, zatiaľ čo malý vodný rezervoár na konci šmykľavky zaručuje úžasné šplie..

Skladom

Veľká vodná šmykľavka trojitá

39,3€

Troitá vodná šmykľavka o dĺžke 4,8 ma šírke 210 cm. Kĺzanie po bruchu po hladkom povrchu šmykľavky je nielen skvelá zábava, ale aj perfektné schladenie v horúcom dni.Príprava na použitie a umiestnenie na záhrade zaberie len pár chvíľ. Na oboch stranách šmykľavky je vodná stena, zatiaľ čo malý vodný rezervoár na konci šmykľavky zaručuje úžasné šplie..

Skladom

Veľká vodná šmykľavka dvojitá s balónikmi

19,6€

Dvojitá vodná šmykľavka o dĺžke 4,8 ma šírke 174cm. Kĺzanie po bruchu po hladkom povrchu šmykľavky je nielen skvelá zábava, ale aj perfektné schladenie v horúcom dni. Príprava na použitie a umiestnenie na záhrade zaberie len pár chvíľ. Uprostred šmýkačky je vodná stena, zatiaľ čo malý vodný rezervoár na konci šmýkačky zaručuje úžasné špliechanie, k..

Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)