Šmykľavky

Zobrazenie:
Skladom

Veľká vodná šmykľavka

12,6€

Veľká vodná šmykľavka o dĺžke 4,8 ma šírke 71 cm. Kĺzanie po bruchu po hladkom povrchu šmykľavky je nielen skvelá zábava, ale aj perfektné schladenie v horúcom dni.Príprava na použitie a umiestnenie na záhrade zaberie len pár chvíľ. Na jednej strane šmykľavky je vodná stena, zatiaľ čo malý vodný rezervoár na konci šmykľavky zaručuje úžasné špliecha..

Skladom

Veľká vodná šmykľavka dvojitá s balónikmi

21,0€

Dvojitá vodná šmykľavka o dĺžke 4,8 ma šírke 174cm. Kĺzanie po bruchu po hladkom povrchu šmykľavky je nielen skvelá zábava, ale aj perfektné schladenie v horúcom dni. Príprava na použitie a umiestnenie na záhrade zaberie len pár chvíľ. Uprostred šmýkačky je vodná stena, zatiaľ čo malý vodný rezervoár na konci šmýkačky zaručuje úžasné špliechanie, k..

Skladom

Veľká vodná šmykľavka dvojitá

16,8€

Dvojitá vodná šmykľavka o dĺžke 4,8 ma šírke 174 cm. Kĺzanie po bruchu po hladkom povrchu šmykľavky je nielen skvelá zábava, ale aj perfektné schladenie v horúcom dni.Príprava na použitie a umiestnenie na záhrade zaberie len pár chvíľ. Na jednej strane šmykľavky je vodná stena, zatiaľ čo malý vodný rezervoár na konci šmykľavky zaručuje úžasné šplie..

Skladom

Veľká vodná šmykľavka trojitá

26,5€

Troitá vodná šmykľavka o dĺžke 4,8 ma šírke 210 cm. Kĺzanie po bruchu po hladkom povrchu šmykľavky je nielen skvelá zábava, ale aj perfektné schladenie v horúcom dni.Príprava na použitie a umiestnenie na záhrade zaberie len pár chvíľ. Na oboch stranách šmykľavky je vodná stena, zatiaľ čo malý vodný rezervoár na konci šmykľavky zaručuje úžasné šplie..

Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)