Automatická vodná puška Storm turbo 50cm

Automatická vodná puška Storm turbo 50cm

35,3€
Bez DPH: 21%: 29,2€
Kód produktu: VPBH1748
EAN 0745314572316
Dostupnosť: 6 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Vstúpte do sveta vodných bitiek s našou automatickou vodnou puškou StormTurbo s dĺžkou 50 cm a zabudnite na ručné pumpovanie. Tento inovatívny a výkonný model vám zaistí, že sa stanete neporaziteľným kráľom vodných súbojov. S automatickým mechanizmom a silným prúdom vody táto pištoľ poskytuje maximálny výkon a nekonečnú zábavu. Ergonomický dizajn a jednoduché ovládanie zaisťujú, že si hranie užijú hráči všetkých vekových kategórií.

StormTurbo je vyrobená z odolného ABS materiálu, ktorý zaručuje jej dlhú životnosť. Pištoľ je vybavená nabíjacím káblom USB a dobíjacou lítiovou batériou, čo umožňuje jednoduché a rýchle dobíjanie cez USB nabíjačku, powerbanku alebo počítač. Vodotesný priestor pre batérie znamená, že sa nemusíte obávať ani v tých najintenzívnejších bitkách. Ideálne na použitie pri bazéne, na terase, na pláži, pri večierkoch, rodinných zábavách alebo akýchkoľvek outdoorových aktivitách.

Pripravte sa na fantastické letné dobrodružstvo plné osvieženia s automatickou vodnou pištoľou StormTurbo. Jej výkonný vodný prúd a jednoduché ovládanie premení každú vodnú bitku na nezabudnuteľný zážitok.

Nie je určené pre deti do 3 rokov.

Obsah balenia

  • vodná pištoľ
  • nabíjacia batéria s USB nabíjačkou

Rozmery

  • 50 x 18 x 5 cm

Vlastnosti

  • dostrel 8-10 metrov
  • objem zásobníka na vodu 600ml

Materiál

  • plast