Automatická vodná puška Žralok maxi

Automatická vodná puška Žralok maxi

22,3€
Bez DPH: 21%: 18,4€
Kód produktu: VPBH1610
EAN 0769503873992
Dostupnosť: Vypredané
Produkt je dočasně vyprodán.

Popis produktu

Zabudnite na namáhavé ručné pumpovanie a vstúpte do éry vodných bitiek plných vzrušenia s automatickou vodnou puškou Žralok Maxi. Tento inovatívny a výkonný model vám prinesie korunu kráľov vo svete vodných súbojov. Vďaka svojmu automatickému mechanizmu a silnej striekacej sile vám táto pištoľ zaistí bezchybný výkon a nekonečnú zábavu. Navyše ergonomický dizajn a jednoduché ovládanie zaisťujú pohodlné a bezstarostné používanie pre hráčov všetkých vekových kategórií.

Táto pištoľ je vyrobená z kvalitného materiálu ABS, čo zaručuje jej odolnosť a dlhú životnosť. Napájanie na batérie zaisťuje dlhodobú bezproblémovú prevádzku pre nekonečnú zábavu. Priestor pre batérie je úplne vodotesný, takže sa nemusíte obávať ani v najnáročnejších bitkách. Táto puška je ideálna na použitie pri bazéne, na terase, na pláži, na večierkoch, pri rodinných oslavách alebo pri akýchkoľvek outdoorových aktivitách.

Pripravte sa na neuveriteľné letné dobrodružstvo plné radosti a osvieženia s touto automatickou vodnou puškou Žralok Maxi. Buďte pripravení na vzrušujúce bitky, ktoré si budete pamätať ešte dlho.

Napájanie na batérie 2x AA (nie sú súčasťou balenia).

Nie je určené pre deti do 3 rokov.

Obsah balenia

  • vodná pištoľ

Rozmery

  • 41 x 21 cm

Vlastnosti

  • dostrel cca 6-8 metrov
  • objem zásobníka na vodu 200ml

Materiál

  • plast