Materace

Zobrazenie:
1-3 týždne

Detská matrac Clasic - Baby - Kokos 120x60cm

37,3€

Detská matrac s certifikovanou penou vystužená kokosovou vrstvou vytvára ideálny podklad pre deti v postieľke. Jadro matraca tvorené PUR penou zabezpečuje vzdušnosť.Spodná časť matraca je tvorená z lisovaného kokosového vlákna. Kokosové vlákna sú odolné proti vlhkosti, baktériám a hubám zároveň pohlcujú pot a vlhkosť.Detská matrac Classic - baby je..

1-3 týždne

Detská matrac Clasic - Baby - Kokos 140x70cm

38,4€

Veľmi kvalitný obojstranný matrac, ktorá je z jednej strany tvorená doskou kokosového vlákna, z druhej strany PUR penou.Kokosové vlákna sú odolné proti vlhkosti, baktériám a hubám zároveň pohlcujú pot a vlhkosť.Detská matrac Clasic - baby je obojstranná, stredných tvrdá, vzdušná so snímateľným poťahom na zips. Priedušný poťah z pleteniny je jemný a..

1-3 týždne

Detská matrac Clasic - baby 140x70cm

37,3€

Hľadáte kvalitný matrac pre Vaše dieťa? Matrac je vyrobená z kvalitnej PUR peny, vďaka svojej konštrukcii je vhodná predovšetkým ako detský matrac.Detská matrac Clasic - baby je obojstranná, stredných tvrdá, vzdušná so snímateľným poťahom na zips. Priedušný poťah z pleteniny je jemný a príjemný k pokožke vášho dieťaťa. Možno ho vyprať, a tak vaše d..

1-3 týždne

Detská matrac Classic - baby 120x60cm

33,0€

Dieťa trávi v postieľke oveľa viac času ako dospelý. Je veľmi dôležité vybrať dieťaťu kvalitný matrac.Detská matrac Classic - baby je obojstranná, stredných tvrdá, vzdušná so snímateľným poťahom na zips. Priedušný poťah z pleteniny je jemný a príjemný k pokožke vášho dieťaťa. Možno ho vyprať, a tak vaše dieťa bude spať v hygienicky čistom prostredí..

1-3 týždne

Detská taštičková matrac Latex - Baby - 140x70cm

88,4€

Exkluzívná detská taštičkový matrac Latex Prestige Baby, patrí medzi veľmi kvalitné detské matrace. Vďaka svojmu zloženiu latexu, pur peny a taštičkových pružín vytvára komfortné miesto pre spanie Vašich detí. Vďaka prírodnemu latexu je príjemne mäkka, pružiny zaisťujú priedušnosť matraca, vďaka svojmu zloženiu môžete matrac používať dlhú dobu. Je ..

1-3 týždne

Detská taštičková matrac Prestige - Baby - 120x60cm

51,9€

Keďže dieťa trávi v postieľke veľa času, je dôležité vybrať kvalitný matrac. Detská taštičkový matrac Prestige Baby, ktorá je veľmi odolná je možné ju používať dlhú dobu. Jadro je tvorené taštičkovými pružinami v kombinácii s kvalitnou PUR penou. Navrhnutá tak aby poskytli správnu podporu chrbtice.Detská matrac Clasic - baby je obojstranná, stredný..

1-3 týždne

Detská taštičkový matrac Latex - Baby - 120x60cm

88,4€

Medzi veľmi kvalitným matrac radíme luxusné detskú taštičkovou matrac Latex Prestige Baby. Vďaka svojmu zloženiu latexu, pur peny a taštičkových pružín vytvára komfortné miesto pre spanie Vašich detí.Matrac je vyrobená z najkvalitnejšej matracové peny, ktorá umožňuje telu dostať sa do správnej polohy počas spánku. Taštičkové pružiny zaisťujú pružno..

1-3 týždne

Detská taštičkový matrac Prestige - Baby - 140x70cm

59,9€

Detská taštičkový matrac Prestige Baby, je veľmi odolná, vďaka svojmu zloženiu je možné ju používať dlhú dobu. Jadro je tvorené taštičkovými pružinami v kombinácii s kvalitnou PUR penou.Detská matrac Clasic - baby je obojstranná, stredných tvrdá, vzdušná so snímateľným poťahom na zips. Priedušný poťah z pleteniny je jemný a príjemný k pokožke vášho..

1-3 týždne

Matrac EcoLight 200x80cm

49,9€

Matrac EcoLight vyrobená z kvalitnej pur peny. Okrem trvanlivosti polyuretánová pena má schopnosť rýchlo sa prispôsobiť hmotnosti a tvaru tela. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istí, že váš spánok bude pohodlný a komfortný.Matrac EcoLight je obojstranná, stredných tvrdá, vzdušná so snímateľným poťahom na zips. Priedušný poťah je jemný a príjemný k..

1-3 týždne

Matrac Ecolight 200x90cm

53,8€

Obojstranný matrac EcoLight je navrhnutá tak aby poskytla správnu podporu chrbtice. Vrobena z kvalitnej pur peny.Okrem trvanlivosti polyuretánová pena má schopnosť rýchlo sa prispôsobiť hmotnosti a tvaru tela. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istí, že váš spánok bude pohodlný a komfortný.Matrac EcoLight je obojstranná, stredných tvrdá, vzdušná so ..

Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)