Materace

Zobrazenie:
Skladom

Detská matrac Classic pohánka-kokos 120x60x9 cm

40,3€

Keďže dieťa trávi v postieľke veľa času, je dôležité vybrať kvalitný matrac. Detský matrac Baby, ktorá je odolná je možné ju používať dlhú dobu. Kombinácia kvalitnej PUR peny, kokosu a pohánky, zaistí pohodlný spánok. Matrac je navrhnutá tak, aby poskytla správnu podporu chrbtice. Detský matrac Baby je obojstranná, stredne tvrdá, vzdušná so snímate..

Skladom

Detská matrac Classic s kokosom 120x60x9 cm

36,2€

Detská matrac s certifikovanou penou vystužená kokosovou vrstvou vytvára ideálny podklad pre deti v postieľke. Jadro matraca tvorené PUR penou zabezpečuje vzdušnosť.Spodná časť matraca je tvorená z lisovaného kokosového vlákna. Kokosové vlákna sú odolné proti vlhkosti, baktériám a hubám zároveň pohlcujú pot a vlhkosť.Detská matrac Classic - baby je..

Skladom

Detská matrac Classic 120x60x9 cm

32,2€

Dieťa trávi v postieľke oveľa viac času ako dospelý. Je veľmi dôležité vybrať dieťaťu kvalitný matrac.Detská matrac Classic - baby je obojstranná, stredně tvrdá, vzdušná so snímateľným poťahom na zips. Priedušný poťah z pleteniny je jemný a príjemný k pokožke vášho dieťaťa. Možno ho vyprať, a tak vaše dieťa bude spať v hygienicky čistom prostredíMa..

Vypredané

Detská matrac Clasic - Baby - Kokos 140x70cm

40,3€

Veľmi kvalitný obojstranný matrac, ktorá je z jednej strany tvorená doskou kokosového vlákna, z druhej strany PUR penou.Kokosové vlákna sú odolné proti vlhkosti, baktériám a hubám zároveň pohlcujú pot a vlhkosť.Detská matrac Clasic - baby je obojstranná, stredných tvrdá, vzdušná so snímateľným poťahom na zips. Priedušný poťah z pleteniny je jemný a..

Vypredané

Detská matrac Clasic - baby 140x70cm

39,1€

Hľadáte kvalitný matrac pre Vaše dieťa? Matrac je vyrobená z kvalitnej PUR peny, vďaka svojej konštrukcii je vhodná predovšetkým ako detský matrac.Detská matrac Clasic - baby je obojstranná, stredných tvrdá, vzdušná so snímateľným poťahom na zips. Priedušný poťah z pleteniny je jemný a príjemný k pokožke vášho dieťaťa. Možno ho vyprať, a tak vaše d..

Vypredané

Detská matrac Classic 160x80x9 cm

54,4€

Dieťa trávi v postieľke oveľa viac času ako dospelý. Je veľmi dôležité vybrať dieťaťu kvalitný matrac.Detská matrac Classic - baby je obojstranná, stredně tvrdá, vzdušná so snímateľným poťahom na zips. Priedušný poťah z pleteniny je jemný a príjemný k pokožke vášho dieťaťa. Možno ho vyprať, a tak vaše dieťa bude spať v hygienicky čistom prostredíMa..

Vypredané

Detská matrac Classic s kokosom 160x80x9 cm

60,4€

Detská matrac s certifikovanou penou vystužená kokosovou vrstvou vytvára ideálny podklad pre deti v postieľke. Jadro matraca tvorené PUR penou zabezpečuje vzdušnosť.Spodná časť matraca je tvorená z lisovaného kokosového vlákna. Kokosové vlákna sú odolné proti vlhkosti, baktériám a hubám zároveň pohlcujú pot a vlhkosť.Detská matrac Cl..

Vypredané

Detská taštičková matrac Latex - Baby - 140x70cm

92,7€

Exkluzívná detská taštičkový matrac Latex Prestige Baby, patrí medzi veľmi kvalitné detské matrace. Vďaka svojmu zloženiu latexu, pur peny a taštičkových pružín vytvára komfortné miesto pre spanie Vašich detí. Vďaka prírodnemu latexu je príjemne mäkka, pružiny zaisťujú priedušnosť matraca, vďaka svojmu zloženiu môžete matrac používať dlhú dobu. Je ..

Vypredané

Detská taštičkový matrac Latex - Baby - 120x60cm

92,7€

Medzi veľmi kvalitným matrac radíme luxusné detskú taštičkovou matrac Latex Prestige Baby. Vďaka svojmu zloženiu latexu, pur peny a taštičkových pružín vytvára komfortné miesto pre spanie Vašich detí.Matrac je vyrobená z najkvalitnejšej matracové peny, ktorá umožňuje telu dostať sa do správnej polohy počas spánku. Taštičkové pružiny zaisťujú pružno..

Vypredané

Detská taštičkový matrac Prestige - Baby - 140x70cm

62,9€

Detská taštičkový matrac Prestige Baby, je veľmi odolná, vďaka svojmu zloženiu je možné ju používať dlhú dobu. Jadro je tvorené taštičkovými pružinami v kombinácii s kvalitnou PUR penou.Detská matrac Clasic - baby je obojstranná, stredných tvrdá, vzdušná so snímateľným poťahom na zips. Priedušný poťah z pleteniny je jemný a príjemný k pokožke vášho..

Vypredané

Detský matrac Classic pohánka-kokos 160x80x9 cm

72,5€

Keďže dieťa trávi v postieľke veľa času, je dôležité vybrať kvalitný matrac. Detský matrac Baby, ktorá je odolná je možné ju používať dlhú dobu. Kombinácia kvalitnej PUR peny, kokosu a pohánky, zaistí pohodlný spánok. Matrac je navrhnutá tak, aby poskytla správnu podporu chrbtice. Detský matrac Baby je obojstranná, stredne tvrdá, vzdušná ..

Vypredané

Matrac EcoLight 200x80cm

52,4€

Matrac EcoLight vyrobená z kvalitnej pur peny. Okrem trvanlivosti polyuretánová pena má schopnosť rýchlo sa prispôsobiť hmotnosti a tvaru tela. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istí, že váš spánok bude pohodlný a komfortný.Matrac EcoLight je obojstranná, stredných tvrdá, vzdušná so snímateľným poťahom na zips. Priedušný poťah je jemný a príjemný k..

Vypredané

Matrac Ecolight 200x90cm

56,4€

Obojstranný matrac EcoLight je navrhnutá tak aby poskytla správnu podporu chrbtice. Vrobena z kvalitnej pur peny.Okrem trvanlivosti polyuretánová pena má schopnosť rýchlo sa prispôsobiť hmotnosti a tvaru tela. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istí, že váš spánok bude pohodlný a komfortný.Matrac EcoLight je obojstranná, stredných tvrdá, vzdušná so ..

Zobrazené 1 až 13 z 13 (1 stránok)