Plyšová hračka Bing Flop 25cm

Plyšová hračka Bing Flop 25cm

9,3€
Bez DPH: 21%: 7,7€
Kód produktu: PHPL1729
EAN 0745314572187
Motív Bing
Dostupnosť: 7 ks skladom
doručíme do pondelka 29.7.

Popis produktu

Plyšová hračka Flop je vhodná pre všetkých malých aj veľkých fanúšikov obľúbeného seriálu Bing. Je ideálny pre deti, ktoré milujú dobrodružstvo a priateľstvo, ktoré Bing a jeho kamaráti zdieľajú. Vďaka svojmu roztomilému vzhľadu a mäkkému materiálu je tiež skvelým spoločníkom pre deti pri hraní a objatí. Plyšová hračka Flop je tiež skvelým darčekom pre všetkých fanúšikov seriálu Bing.

Flop je zviera, ktoré pripomína králika, a pôsobí ako otec či starší priateľ hlavnej postavy Binga. Flop je obvykle múdry a trpezlivý, čo sa prejavuje vo chvíľach, kedy vedie Binga skrze jeho každodenné dobrodružstvo a učí ho dôležitým životným lekciám. Flop je láskyplný a vždy sa snaží podporiť Binga vo všetkom, čo robí. Je to priateľ, na ktorého sa Bing môže vždy spoľahnúť.

Jeho mäkký materiál a detailné prevedenie urobia dojem na malých aj veľkých fanúšikov. Hračka je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, čo zaisťuje trvanlivosť a bezpečnosť pre vaše dieťa. Bude sa skvele vynímať v detskej izbe aj ako dekoračný prvok.

Flop je pripravený sprevádzať vaše dieťa na dobrodružstvo plná radosti a smiechu.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 25 x 13 x 8 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka