Plyšová hračka Minecraft Enderman Pixel 20cm

Plyšová hračka Minecraft Enderman Pixel 20cm

10,9€
Bez DPH: 21%: 9,0€
Kód produktu: PHPL1788
EAN 0745314572781
Motív Minecraft
Dostupnosť: 30+ ks skladom
doručíme do pondelka 29.7.

Popis produktu

Objavte kúzlo Minecraftu s plyšovou hračkou Endermana. Táto verná replika prináša do vášho domova obľúbenú hernú postavu s ikonickými detailmi a charakteristickými rysmi, ktoré potešia každého fanúšika.

Enderman je zobrazený s charakteristickým čiernym telom a fialovými očami. V hre je Enderman známy svojou schopnosťou teleportácie, čo mu umožňuje rýchlo sa premiestňovať. Táto plyšová verzia však bude vždy vašim stálym a verným spoločníkom. Enderman vydáva zvláštne, éterické zvuky, ktoré pripomínajú skreslené ľudské reči, čo prispieva k jeho tajomnému dojmu. je citlivý na vodu a dážď. Pokiaľ sa dostane do kontaktu s vodou, začne utrpieť poškodenie a pokúsi sa čo najrýchlejšie teleportovať preč na suché miesto.

Vyrobený z mäkkej a jemnej plyšovej látky, hračka zaručuje príjemný dotyk a komfort. Ideálna je nielen pre zberateľov, ale aj pre hranie a dekoráciu. Kvalitné a bezpečné materiály zaisťujú dlhú životnosť a bezpečnosť pre deti. Tento plyšák je skvelým kamarátom na hranie a zároveň perfektným dekoračným doplnkom do detskej izby.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 20 x 16 x 13 cm (v x š x d)

Materiál

  • látka