Plyšová hračka Minecraft Fantom 22cm

Plyšová hračka Minecraft Fantom 22cm

9,8€
Bez DPH: 21%: 8,1€
Kód produktu: PHBH1687
EAN 0769503874722
Motív Minecraft
Dostupnosť: 3 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Vstúpte do sveta Minecraftu s modrým Fantómom. Táto plyšová hračka prináša do vášho domova inovatívnu postavu jedného z najobľúbenejších videoherných svetov všetkých čias.

Je to vzdušný nepriateľ, ktorý sa objavuje nad vodnými biomami v noci alebo za dažďa. Modrý fantóm je charakteristický svojim telom, ktoré pripomína oko, s modrými krídlami a očami. Tento nepriateľ útočí na hráčov, ktorí spia, a spôsobuje im postupné strácanie životov, čo sa nazýva "nespavosť". Pokiaľ hráč nezaspí dostatočne často, modrí fantómovia sa budú objavovať častejšie a útoky budú častejšie a silnejšie. Proti fantómom sa hráči môžu brániť tým, že zaspávajú v posteliach, čo je jediný spôsob, ako sa im ubrániť.

Tento plyšový Fantom je však napriek svojej minecraftovej povahe mäkký, hebký a priateľský a môže byť nápomocný pre ľahšie zaspávanie vašich detí. Hračka je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje trvanlivosť a bezpečnosť pre vaše dieťa. Tento plyšák sa stane skvelým spoločníkom na hranie, a tiež bude vynikajúcim dekoračným prvkom v detskej izbe. Skvelý darček pre zberateľov hračiek série Minecraft.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 10 x 22 x 22 cm (v x š x h)

Materiál

  • látka