Plyšová hračka Minecraft Jaskynný pavúk 26cm

Plyšová hračka Minecraft Jaskynný pavúk 26cm

10,5€
Bez DPH: 21%: 8,7€
Kód produktu: PHBH1497
EAN 0769503872919
Motív Minecraft
Dostupnosť: 19 ks skladom
doručíme do pondelka 24.6.

Popis produktu

Preskúmajte svet Minecraftu s týmto realistickým jaskynným pavúkom, ktorý prináša do vašej zbierky zábavného herného vybavenia napínavý rozmer. Pavúk, tak známy z Minecraftu, je presne spracovaný do každého detailu, aby preniesol do reality jeho charakteristický vzhľad. Tento modrý pavúk je vernou replikou z herného sveta a prináša do vášho domova dávku dobrodružstva a zábavy, ktorú si môžete užiť mimo hry.

Jaskynný pavúk z Minecraftu je od normálneho pavúka veľmi odlišný a oveľa vzácnejší. Jaskynného pavúka nespomaľujú pavučiny a je oveľa rýchlejšia ako normálne pavúky. Táto plyšová hračka však proti svojim vlastnostiam vo svete Minecraftu pôsobí roztomilo a vďaka mäkkému materiálu a krásnej výraznej modrej farbe je pekným plyšákom na hranie aj k spánku.

Tento modrý pavúk je ideálnym doplnkom aj mäkkým plyšovým kamarátom pre fanúšikov Minecraftu alebo zberateľov, ktorí chcú pridať do svojej zbierky herných suvenírov autentický a vizuálne verný artefakt. Svojou realistickou podobou prináša do domova atmosféru sveta Minecraftu a môže byť skvelým darčekom pre nadšencov tejto hry. Ako súčasť herného sveta je pavúk symbolom dobrodružstva a nepredvídateľnosti.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.


Rozmery 

  • 8 x 26 x 22 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka