Plyšová hračka Minecraft Pavúk 26cm

Plyšová hračka Minecraft Pavúk 26cm

9,0€
Bez DPH: 21%: 7,4€
Kód produktu: PHBH1477
EAN 0769503872711
Motív Minecraft
Dostupnosť: 8 ks skladom
doručíme do útorka 28.5.

Popis produktu

Preskúmajte svet Minecraftu s týmto realistickým pavúkom, ktorý prináša do vašej zbierky zábavného herného vybavenia napínavý rozmer. Pavúk, tak známy z Minecraftu, je presne spracovaný do každého detailu, aby preniesol do reality jeho charakteristický vzhľad. Tento pavúk je vernou replikou obľúbeného moba z tohto herného sveta a prináša do vášho domova dávku dobrodružstva a zábavy, ktorú si môžete užiť mimo hry.

Pavúk z Minecraftu je herný mob
(mobilná entita) z tohto populárneho sveta, ktorý je známy svojím výskytom v jaskyniach a temných priestoroch. Tento pavúk vyzerá ako jeho herný náprotivok, má osem nôh a charakteristickú čiernu farbu s červenými očami.

Tento pavúk je ideálnym doplnkom aj mäkkým plyšovým kamarátom pre fanúšikov Minecraftu alebo zberateľov, ktorí chcú pridať do svojej zbierky herných suvenírov autentický a vizuálne verný artefakt. Svojou realistickou podobou prináša do domova atmosféru sveta Minecraftu a môže byť skvelým darčekom pre nadšencov tejto hry. Ako súčasť herného sveta je pavúk symbolom dobrodružstva a nepredvídateľnosti.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 10 x 26 x 22 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka