Plyšová hračka Minecraft Steve Pixel 20cm

Plyšová hračka Minecraft Steve Pixel 20cm

10,1€
Bez DPH: 21%: 8,3€
Kód produktu: PHPL1790
EAN 0745314572804
Motív Minecraft
Dostupnosť: 30+ ks skladom
doručíme do pondelka 29.7.

Popis produktu

Vstúpte do sveta Minecraftu s plyšovým baby Stevom v roztomilej detskej podobe. Táto plyšová hračka prináša do vášho domova ikonickú postavu jedného z najobľúbenejších videoherných svetov všetkých čias.

Naša plyšová hračka Stevea zachytáva v jeho roztomilej podobe. Steve je vyobrazený s typickými rysmi klasického Stevea v mäkšej, hranatej a roztomilejšej verzii. Má hnedú pleť, veľké oči a nosia modré nohavice a svetlo modré tričko. Steve môže zbierať a používať rôzne nástroje, zbrane a brnenia. Dokáže tiež interagovať s okolitým svetom, stavať štruktúry a ťažiť suroviny. Hráč ovládajúci Steva si môže stanoviť rôzne ciele, ako je prežitie, stavba zložitých stavieb, preskúmavanie sveta alebo boj s bossom hry, Ender Dragonom.

Vaše dieťa si s ním bude môcť vytvoriť vlastné dobrodružstvo v Minecraftovom svete, kde sa stretne s nečakanými prekážkami a priateľmi. Hračka je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje trvanlivosť a bezpečnosť pre vaše dieťa. Tento plyšák sa stane skvelým spoločníkom na hranie, a tiež bude vynikajúcim dekoračným prvkom v detskej izbe.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 20 x 16 x 13 cm (v x š x h)

Materiál

  • látka