Plyšová hračka Minecraft Zombie Steve Pixel 20cm

Plyšová hračka Minecraft Zombie Steve Pixel 20cm

9,7€
Bez DPH: 21%: 8,0€
Kód produktu: PHPL1789
EAN 0745314572798
Motív Minecraft
Dostupnosť: 30+ ks skladom
doručíme do pondelka 29.7.

Popis produktu

Vstúpte do sveta Minecraftu s plyšovým baby zombie Stevom v roztomilej hranatej mäkkej detskej podobe. Táto hračka prináša do vášho domova ikonickú postavičku z jedného z najobľúbenejších videoherných svetov.

Naša plyšová hračka Stevea v jeho zombii podobe je stvárnená s humorom a roztomilosťou. Vaše dieťa si s ňou môže vytvoriť vlastné dobrodružstvo v Minecraftovom svete, kde narazí na nečakané prekážky aj nových priateľov. Zombie Steve má typický zelený odtieň pokožky, tmavé oči a často nosia rovnaké modré nohavice a svetlo modré tričko ako klasický Steve. Zombie Steve je citlivý na slnečné svetlo. Keď je vystavený priamemu slnečnému žiareniu, začne horieť a utrpí poškodenie, kým nie je úplne zničený. Zombie Steve je zaujímavým a nebezpečným variantom klasického Stevea, ktorý pridáva do hry ďalšiu vrstvu výzvy a napätia.

Hračka je vyrobená z vysoko kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje jej dlhú životnosť a bezpečnosť pre vaše dieťa. Tento plyšák bude skvelým spoločníkom na hranie a zároveň pôsobivým dekoračným prvkom v detskej izbe. Dieťa môže využiť vlastnosti tejto postavičky z minecraftového prostredia a vytvoriť originálnu hru s použitím vlastnej fantázie a svojho plyšového kamaráta.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 20 x 16 x 13 cm (v x š x h)

Materiál

  • látka