Plyšová hračka Pokémon Charizard 34cm

Plyšová hračka Pokémon Charizard 34cm

16,9€
Bez DPH: 21%: 13,9€
Kód produktu: PHPL1742
EAN 0745314572255
Motív Pokémon
Dostupnosť: 9 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Tento plyšový Pokémon Charizard je dokonalým darčekom pre každého fanúšika Pokémonov. S výškou 34 cm je ideálnou veľkosťou na objímanie a hranie. Plyšák je vyrobený z mäkkého a kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a bezpečnosť. Charizard má pestré farby, ktoré zahŕňajú typickú oranžovú a žltú, presne ako v seriáli. Detailné spracovanie a autentický design dodávajú tejto hračke realistický vzhľad, vďaka ktorému bude skvelým prírastkom do každej zbierky Pokémonov. Perfektný pre deti i dospelých, ktorí chcú mať svojho obľúbeného Pokémona stále pri sebe.

Charizard je jeden z najznámejších Pokémonov, obzvlášť medzi fanúšikmi prvej generácie. Ide o vývoj z Charmeleona a je finálnou formou Charmandera. Je to silný a nezávislý Pokémon, ktorý sa nebojí čeliť výzvam. Jeho povaha môže byť tvrdohlavá a niekedy sa prejavuje ako neochotný počúvať svojich trénerov, ak si nezíska ich rešpekt. Avšak, akonáhle si tréner získa jeho lojalitu, Charizard sa stáva verným a spoľahlivým spoločníkom.

V boji je Charizard impozantný súper vďaka svojej schopnosti kombinovať útoky ohňa s letovými manévrami. Má silné útoky ako sú Plameňomet, Drvič a Oheň v smrti, ktoré ho robia jedným z najobľúbenejších výberov pre bojové súťaže. Hračka má dominantné krídla v zelenohnedej farbe, ktoré je možné ohýbať a modelovať podľa potreby, aby čo najviac vyhovovali hre aj vzhľadu impozantného Pokémona.

Priveďte si domov obľúbeného pokémona vo forme mäkkého plyšového priateľa, ktorý vám bude verný ako na dobrodružstvách v Pokémon svete, tak aj v každodennom živote. Vďaka detailnému prevedeniu a charakteristickým rysom z rozprávky Pokémon zaručuje naša hračka skvelú zábavu. Tento plyšák sa stane skvelým spoločníkom na hranie, a tiež bude vynikajúcim dekoračným prvkom v detskej izbe.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 34 x 27 x 30 cm (v x š x d)

Materiál

  • látka