Plyšová hračka Pokémon Detektív Pikachu 22cm

Plyšová hračka Pokémon Detektív Pikachu 22cm

11,4€
Bez DPH: 21%: 9,4€
Kód produktu: PHPL1741
EAN 0745314572224
Motív Pokémon
Dostupnosť: 10 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Zažite čaro Pokémonov s touto neodolateľnou plyšovou hračkou detektíva Pikachu. S výškou 28 cm ponúka táto živá a veselo žltá postavička úplne autentický pocit pre fanúšikov všetkých vekových kategórií.

Detektív Pikachu je jednou z najobľúbenejších postáv vo svete Pokémonov vďaka svojmu unikátnemu spojeniu roztomilosti a vtipnej osobnosti. Vo filme Detektív Pikachu sa Pikachu ukazuje ako hovoriaci Pokémon s brilantnou mysľou a detektívnymi schopnosťami. Na rozdiel od bežného Pikachu, ktorý komunikoval iba pomocou svojho mena, tento Pikachu má hlboký hlas a ostrý zmysel pre humor. Vďaka svojim bleskovým útokom a detektívnym schopnostiam dokáže Pikachu prekonať mnoho prekážok a rozpliesť zložité situácie. Jeho inteligencia, rýchle myslenie a odvaha sú kľúčovými prvkami, ktoré z neho robia tak obľúbenú postavu.

Priveďte si domov obľúbeného pokémona vo forme mäkkého plyšového priateľa, ktorý vám bude verný ako na dobrodružstvách v Pokémon svete, tak aj v každodennom živote. Vďaka detailnému prevedeniu a charakteristickým rysom z rozprávky Pokémon zaručuje naša hračka skvelú zábavu a pocity nostalgie.

Hračka je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje trvanlivosť a bezpečnosť pre vaše dieťa. Tento plyšák sa stane skvelým spoločníkom na hranie, a tiež bude vynikajúcim dekoračným prvkom v detskej izbe.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 22 x 14 x 12 cm (v x š x d)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka