Plyšová hračka Pokémon Eevee 20cm

Plyšová hračka Pokémon Eevee 20cm

11,4€
Bez DPH: 21%: 9,4€
Kód produktu: PHPL1739
EAN 0745314572231
Motív Pokémon
Dostupnosť: 10 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Zažite čaro Pokémonov s touto neodolateľnou plyšovou hračkou Eevee. S výškou 20 cm ponúka táto postavička úplne autentický pocit pre fanúšikov všetkých vekových kategórií.

Eevee, ktorého roztomilý vzhľad a priateľskú povahu si okamžite zamilujete, je jednou z najobľúbenejších postáv medzi fanúšikmi všetkých vekových kategórií. Táto plyšová hračka dokonale zachytáva Eeveeho charakteristické rysy z rozprávky Pokémon a jeho vlastnosti, ktoré ho robia tak výnimočným. Eevee je známy svojou schopnosťou vyvíjať sa do rôznych foriem podľa prostredia a okolností. Jeho všestrannosť a adaptabilita ho robí unikátnym pokémonom, ktorý vždy prekvapí a s inteligenciou a odvahou sa stavia do čela každého dobrodružstva.

Priveďte si domov obľúbeného pokémona vo forme mäkkého plyšového priateľa, ktorý vám bude verný ako na dobrodružstvách v Pokémon svete, tak aj v každodennom živote. Vďaka detailnému prevedeniu a charakteristickým rysom z rozprávky Pokémon zaručuje naša hračka skvelú zábavu. Hračka je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje trvanlivosť a bezpečnosť pre vaše dieťa. Tento plyšák sa stane skvelým spoločníkom na hranie, a tiež bude vynikajúcim dekoračným prvkom v detskej izbe.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 20 x 20 x 20 cm (v x š x d)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka