Plyšová hračka Pokémon Jigglypuff 16cm

Plyšová hračka Pokémon Jigglypuff 16cm

11,4€
Bez DPH: 21%: 9,4€
Kód produktu: PHPL1740
EAN 0745314572194
Motív Pokémon
Dostupnosť: 10 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Zažite čaro Pokémonov s touto neodolateľnou plyšovou hračkou Jigglypuff.

Jigglypuff je Pokémon, ktorý je známy svojim roztomilým vzhľadom a jedinečnými schopnosťami. Tento malý, okrúhly Pokémon má ružovú farbu, veľké zelené oči a špicaté uši. Jigglypuff má mäkký, nafúknutý vzhľad, ktorý pripomína balón, čo prispieva k jeho roztomilosti. Jednou z najvýraznejších vlastností Jigglypuffa je jeho schopnosť spievať uspávajúci pieseň. Jigglypuff používa svoj mikrofón k spevu melódie, ktorá dokáže uspať nielen ostatných Pokémonov, ale aj ľudí. Táto schopnosť je často využívaná v boji, kde Jigglypuff uspí protivníkmi a získa tak výhodu. Jigglypuff je veľmi priateľský a hravý Pokémon, ktorý miluje spoločnosť a interakciu s ostatnými. Jeho lojalita a oddanosť svojim trénerom sú obdivuhodné, čo z neho robí obľúbeného spoločníka v Pokémonových hrách, seriáloch a filmoch.

Celkovo je Jigglypuff známy svojou sladkou povahou, jedinečnými schopnosťami a roztomilým vzhľadom, čo z neho robí jedného z najpopulárnejších Pokémonov.

Bude verným priateľom v dobrodružstvách v Pokémon svete, aj v každodennom živote. Vďaka detailnému prevedeniu a charakteristickým rysom z rozprávky Pokémon zaručuje naša hračka skvelú zábavu. Hračka je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje trvanlivosť a bezpečnosť pre vaše dieťa. Tento plyšák sa stane skvelým spoločníkom na hranie, a tiež bude vynikajúcim dekoračným prvkom v detskej izbe.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 16 x 16 x 16 cm (v x š x d)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka