Plyšová hračka Pokémon Pikachu bleskový 28cm

Plyšová hračka Pokémon Pikachu bleskový 28cm

11,4€
Bez DPH: 21%: 9,4€
Kód produktu: PHPL1736
EAN 0745314572217
Motív Pokémon
Dostupnosť: 18 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Zažite čaro Pokémonov s touto neodolateľnou plyšovou hračkou bleskový Pikachu. S výškou 28 cm ponúka táto živá a veselo žltá postavička úplne autentický pocit pre fanúšikov všetkých vekových kategórií.

Pikachu vystihuje jeho priateľstvo a odanosť. Je lojálny k trénerovi Ashovi a je ochotný riskovať všetko, aby ho ochránil. Jeho milý priateľský výraz a šibalské oči ukazujú na jeho hravú a veselú povahu. S čiernymi detailmi na ušiach, krku a chvoste, vyzerá autenticky a presne podľa svojho animovaného náprotivku. Tento Pokémon je známy svojim bleskovým útokom, ktorý je jedným z jeho najsilnejších a najrýchlejších ťahov. Bleskový útok umožňuje Pokémonovi uvoľniť silný výboj elektriny, ktorý môže paralyzovať alebo vážne poškodiť súpera.

Priveďte si domov obľúbeného pokémona vo forme mäkkého plyšového priateľa, ktorý vám bude verný ako na dobrodružstvách v Pokémon svete, tak aj v každodennom živote. Vďaka detailnému prevedeniu a charakteristickým rysom z rozprávky Pokémon zaručuje naša hračka skvelú zábavu a pocity nostalgie.

Hračka je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje trvanlivosť a bezpečnosť pre vaše dieťa. Tento plyšák sa stane skvelým spoločníkom na hranie, a tiež bude vynikajúcim dekoračným prvkom v detskej izbe.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 28 x 22 x 13 cm (v x š x d)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka