Plyšová hračka Pokémon Squirtle 24cm

Plyšová hračka Pokémon Squirtle 24cm

11,4€
Bez DPH: 21%: 9,4€
Kód produktu: PHPL1738
EAN 0745314572248
Motív Pokémon
Dostupnosť: 24 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Táto plyšová hračka Pokémon Squirtle je dokonalým spoločníkom pre všetkých fanúšikov Pokémonov. S výškou 20 cm je perfektnou veľkosťou na objímanie a hranie. Squirtle je vyrobený z mäkkého, kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Hračka má pestré farby – modrú pre telo, svetlo hnedú pre pancier a bielu pre bruško – ktoré dodávajú Squirtleovi autentický vzhľad. Jeho milý výraz a výrazné oči zaručujú, že si ho obľúbia deti aj dospelí.

Squirtle je vodný Pokémon známy svojou vernosťou, odvahou a hravou povahou. Vzhľadom pripomína malú modrú korytnačku s veľkými, výraznými očami a okrúhlym chvostom. Jeho pancier je svetlo hnedý s bielymi okrajmi, čo mu poskytuje ochranu pred útokmi nepriateľov. Jednou z kľúčových vlastností Squirtlea je jeho schopnosť striekať vodu z úst s veľkou silou. Je tiež známy svojou schopnosťou stiahnuť sa do svojho panciera, čo ho chráni pred útokmi a umožňuje mu strategicky plánovať svoje pohyby v boji. Squirtle je milý a priateľský Pokémon, ktorý si ľahko získava srdcia svojich trénerov. Jeho hravá povaha a oddanosť robí z neho obľúbeného spoločníka nielen v bitkách, ale aj mimo nich. Jeho lojalita a ochota pomáhať svojim priateľom ho robí nezabudnuteľným členom každého tímu Pokémonov.

Priveďte si domov obľúbeného pokémona vo forme mäkkého plyšového priateľa, ktorý vám bude verný ako na dobrodružstvách v Pokémon svete, tak aj v každodennom živote. Vďaka detailnému prevedeniu a charakteristickým rysom z rozprávky Pokémon zaručuje naša hračka skvelú zábavu. Tento plyšák sa stane skvelým spoločníkom na hranie, a tiež bude vynikajúcim dekoračným prvkom v detskej izbe.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 24 x 18 x 14 cm (v x š x d)

Materiál

  • látka