Plyšová hračka Sonic Knuckles 30cm

Plyšová hračka Sonic Knuckles 30cm

11,7€
Bez DPH: 21%: 9,7€
Kód produktu: PHBH1474
EAN 0769503872681
Motív Ježko Sonic
Dostupnosť: Vypredané
Produkt je dočasně vyprodán.

Popis produktu

Priveďte si domov neohrozeného ochrancu a dobrodruha z herného sveta Sonic the Hedgehog s touto úžasnou plyšovou hračkou Knuckles. Táto hračka verne zachytáva postavu Knuckles the Echidna, ktorý je známy pre svoju silu, odvahu a oddanosť.

S výškou 30 centimetrov je táto plyšová hračka dostatočne veľká na to, aby bola viditeľná a zároveň dostatočne kompaktná na objatie. Je vyrobená s precíznosťou a pozornosťou k detailom, čo zaisťuje, že Knuckles vyzerá veľmi reálne, ako vo filme a hre.

Táto plyšová hračka je skvelým darčekom pre zberateľov Sonic the Hedgehog memorabílií alebo pre všetkých, ktorí majú radi túto kultovú hernú sériu. Knuckles je jedným z kľúčových postáv Sonicovej party a jeho dobrodružstvo vás nadchnú. Táto plyšová hračka je skvelým darčekom pre všetkých fanúšikov Sonic the Hedgehog a zberateľov. Pridajte Knucklesa do svojej zbierky alebo ho nechajte stáť v popredí vášho herného prostredia pre nekonečnú radosť a zábavu.

Hračka je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje dlhú životnosť a radosť z hrania. Navyše bude skvelým doplnkom detskej izby aj ako dekoračný prvok.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.


Rozmery 

  • 30 x 20 x 17 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka