Plyšová hračka  Sonic Silver 30cm

Plyšová hračka Sonic Silver 30cm

11,7€
Bez DPH: 21%: 9,7€
Kód produktu: PHBH1475
EAN 0769503872698
Motív Ježko Sonic
Dostupnosť: Vypredané
Produkt je dočasně vyprodán.

Popis produktu

Priveďte do svojho domova šarmantnú postavu zo sveta Sonic the Hedgehog s touto fantastickou plyšovou hračkou Silver Sonic. Silver the Hedgehog je známy pre svoju šedú srsť a mimoriadne telekinetické schopnosti, ktoré prinášajú dobrodružstvo do každého Sonicova príbehu.

S výškou 30 centimetrov je táto plyšová hračka Silver dostatočne veľká na to, aby bola viditeľná a zároveň dostatočne kompaktná na objatie. Je vyrobená s dôrazom na detaily a pozornosť k vernosti vzhľadu Silvera z hry a filmov.

Silver je milovanou postavou medzi fanúšikmi Sonic the Hedgehog a teraz máte príležitosť si ho priviesť do svojho domova. Táto plyšová hračka je skvelým darčekom pre zberateľov, fanúšikov série a všetkých, ktorí ocenia prítomnosť tohto charakteru vo svojej hernej zbierke. Doprajte si dobrodružstvo s Silverom a zažite zábavu zo sveta Sonic the Hedgehog.

Hračka je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje dlhú životnosť a radosť z hrania. Navyše bude skvelým doplnkom detskej izby aj ako dekoračný prvok.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.


Rozmery 

  • 30 x 20 x 17 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka