Veľká sada balónikov na girlande béžovo-hnedá 112 ks

Veľká sada balónikov na girlande béžovo-hnedá 112 ks

17,4€
Bez DPH: 21%: 14,4€
Kód produktu: OPBH1444
EAN 0769503872384
Dostupnosť: 6 ks skladom
doručíme do pondelka 24.6.

Popis produktu

Táto moderná párty balónová girlanda v béžovo-hnedých farbách s pumpičkou, vytvorí originálnu dekoráciu. Poslúži výborne ako výzdoba pre detské narodeniny, oslavy, výročia, na príležitosť narodenia dieťatka a mnohým iným udalostiam.

Balóny aj celé girlandy je možné spájať, balóniky nafukovať héliom alebo vzduchom. Na dekoráciu môžete pridať aj ďalšie prvky ako sú fotografie, hračky alebo upomienkové karty.

Girlandu vytvoríte pomocou 5m dlhého balónovej stuhy, vďaka ktorému budú balóniky držať tvar. Pomocou obojstranne lepiacich koliesok, dotvoríte detaily girlandy k dokonalému vzhľadu. Stuha aj lepiace kolieska sú súčasťou balenia. Samotnú dekoráciu je možné pripevniť na stojan na balóny, či jednoducho nalepiť na stenu. Je možné ju použiť ako v interiéri, tak aj v exteriéri, za priaznivých podmienok. Fotografie sú ilustračné - slúžia ako náhľad, ako by mohla girlanda vyzerať. Stvárnenie kompozície záleží už iba na Vás, či sa necháte návrhom inšpirovať, alebo použijete vlastnú fantáziu a vytvoríte si originálnu zostavu podľa Vašich predstáv. Podrobný popis počtu a farieb balónikov nájdete nižšie v popise.

Nie je určené pre deti do 3 rokov

Obsah balenia

  • 30x balónik 30,5 cm
  • 30x balónik 25 cm
  • 50x balónik 12,5 cm
  • 5m balónová stuha
  • lepiace kolieska na balóniki