Plyšová hračka Minecraft Ender dragon 32cm

Plyšová hračka Minecraft Ender dragon 32cm

12,9€
Bez DPH: 21%: 10,7€
Kód produktu: PHBH1686
EAN 0769503874746
Motív Minecraft
Dostupnosť: 13 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Vstúpte do sveta Minecraftu s plyšovým Ender Dragonom. Táto plyšová hračka prináša do vášho domova ikonickú postavu jedného z najobľúbenejších videoherných svetov všetkých čias.

Drak z Endru je mohutný a nesmierne nebezpečný boss, ktorý je vrcholom výzvy pre hráčov Minecraftu. Nachádza sa v dimenzii Endra, kde je hlavným cieľom pre hráča dosiahnuť a poraziť ho. Drak je obrovský, s temne fialovými šupinami, veľkými krídlami a obrovskými žltými očami. Je schopný lietať a útočiť na hráča rôznymi spôsobmi, vrátane útokov z blízka aj z diaľky. Poraziť Draka z Endra je nielen výzvou, ale aj dôležitým cieľom pre postup v hre, ktorý im umožní cestovať medzi Endom a Overworldom. Drak z Endru je tak symbolom nielen hráčskeho umu a vytrvalosti, ale aj dôležitou súčasťou herného pokroku v Minecrafte.

Hračka je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje trvanlivosť a bezpečnosť pre vaše dieťa. Tento plyšák sa stane skvelým spoločníkom na hranie, a tiež bude vynikajúcim dekoračným prvkom v detskej izbe. Skvelý darček pre zberateľov hračiek série Minecraft.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 11 x 24 x 32 cm (v x š x h)

Materiál

  • látka