Plyšová hračka Minecraft Mačka čierna 23cm

Plyšová hračka Minecraft Mačka čierna 23cm

10,6€
Bez DPH: 21%: 8,7€
Kód produktu: PHBH1688
EAN 0769503874739
Motív Minecraft
Dostupnosť: 13 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Vstúpte do sveta Minecraftu s čiernou plyšovou mačkou. Táto plyšová hračka prináša do vášho domova ikonickú postavu jedného z najobľúbenejších videoherných svetov všetkých čias.

Čierna mačka je variant mačky, ktorá sa vyskytuje náhodne vo svete. Tieto mačky sú obvykle plaché a unikajú hráči, keď sa mu priblížia. Majú charakteristickú čiernu srsť a zlaté oči. Jedna z unikátnych vlastností čiernych mačiek v Minecrafte je, že prinášajú hráčom šťastie. Keď hráč prechádza okolo čiernej mačky, má šancu na zvýšenie úspešnosti svojich akcií, ako je napríklad nájdenie vzácnych predmetov alebo úspešné lovenie rýb. Táto vlastnosť čiernych mačiek robí z nich zaujímavý herný prvok a lákavý cieľ pre hráčov, ktorí hľadajú šťastie vo svojom dobrodružstve. Celkovo sú čierne mačky sympatickými tvormi v Minecrafte, ktoré nielen dodávajú atmosféru, ale taktiež prinášajú hráčom trochu šťastia a radosti.

Hračka je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje trvanlivosť a bezpečnosť pre vaše dieťa. Tento plyšák sa stane skvelým spoločníkom na hranie, a tiež bude vynikajúcim dekoračným prvkom v detskej izbe. Skvelý darček pre zberateľov hračiek série Minecraft.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 16 x 10 x 23 cm (v x š x h)

Materiál

  • látka