Plyšová hračka Minecraft Steve diamantový 21cm

Plyšová hračka Minecraft Steve diamantový 21cm

10,5€
Bez DPH: 21%: 8,7€
Kód produktu: PHBH1476
EAN 0769503872704
Motív Minecraft
Dostupnosť: 8 ks skladom
doručíme do pondelka 29.7.

Popis produktu

Vstúpte do sveta Minecraftu s plyšovým Stevom. Táto plyšová hračka prináša do vášho domova ikonickú postavu z jedného z najobľúbenejších videoherných svetov všetkých čias.

Steve (Steeve) je známy svojou dobrodružnou povahou a schopnosťou stvoriť takmer čokoľvek pomocou kociek. Hračka zachytáva všetky detaily tejto postavy, vrátane charakteristického vzhľadu. Vaše dieťa si s ním bude môcť vytvoriť vlastné dobrodružstvo v Minecraftovom svete a preskúmať jeho nekonečné možnosti.

Jeho diamantové brnenie poskytuje vynikajúcu ochranu a odolnosť v boji. Je to známa a cenená zbroj, ktorá mu umožňuje prežiť náročné situácie a bojovať proti silným nepriateľom. Meč v jeho rukách je jeho hlavným bojovým nástrojom, ktorým sa dokáže efektívne brániť proti hordám nepriateľov a ničiť rôzne stvorenia.

Hračka je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje trvanlivosť a bezpečnosť pre vaše dieťa. Steeve sa stane skvelým spoločníkom na hranie, a tiež bude vynikajúcim dekoračným prvkom v detskej izbe.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 21 x 12 x 11 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka