Barbie

Vítame vás vo svete Barbie, kde sa splietajú sny a realita, a kde každá bábika rozpráva svoj jedinečný príbeh. Kategórie Barbie na našom e-shope vám prináša široký výber bábik, oblečenia a príslušenstva, ktoré prenášajú deti do rozprávkového sveta módy, priateľstva a dobrodružstva.
Preskúmajte náš sortiment bábik Barbie, kde nájdete nielen klasické bábiky Barbie, ale aj limitované edície spojené s obľúbenými filmami, udalosťami či tematickými kolekciami. Každá bábika prináša do detského sveta jedinečný charakter a inšpiruje k tvorbe vlastných príbehov.
Nezabudnite sa pozrieť na našu pestrú ponuku módnych oblečenia a príslušenstva pre bábiky Barbie. Od večerných šiat až po športové outfity, naše oblečenie umožňuje deťom vyjadriť kreativitu a zmysel pre štýl. S našimi bábikami Barbie sa každý deň môže stať módnou prehliadkou.
Pozývame vás na objavovanie fascinujúceho sveta Barbie, kde sa napĺňajú sny a kde každá bábika predstavuje jedinečný príbeh. Prezrite si našu ponuku, inšpirujte sa a prineste radosť a zábavu do detského sveta. Barbie - vytvárajte príbehy, žite so štýlom.

Zobrazenie:
Skladom

Bábika Barbie Malibu camping 29cm

17,6€

Otvorte bránu do dobrodružstva s bábikou Barbie Malibu od renomovanej značky Mattel. Táto skvelá sada nielenže poskytuje deťom možnosť vytvárať si vlastné príbehy a dobrodružstvá pri každom výlete s bábikou Barbie. Hračka je vyrobená z bezpečného a kvalitného materiálu s ohľadom na zdravie a pohodu vašich najmenších.Bábika Barbie Malibu, hlavná hrd..

Skladom

Bábika Barbie šatníková skriňa s šijacími doplnkami 29cm

21,6€

Vitajte v kúzelnom svete Barbie, kde kreativita a móda spolu tancujú. Naša šatníková skriňa s šijacími doplnkami pre bábiku Barbie prináša neobmedzené možnosti módnej tvorby pre malé návrhárky.S touto úžasnou sadou na šitie oblečkov pre bábiky Barbie sa deti môžu stať skutočnými módnymi návrhárkami. Obsahuje všetko, čo je potrebné na vytvorenie štý..

Skladom

Bábika My first Barbie s králikom 30cm

18,8€

Vitajte vo svete nekonečnej zábavy s bábikou Moja prvá Barbie, vytvorená pre najmenších nadšencov bábik. Táto špeciálna edícia od renomovanej spoločnosti Mattel prináša do detských rúk kúzlo prvej bábiky Barbie.Bábika Barbie je väčšia ako štandardné bábiky, čo umožňuje malým rúčkam jednoduchšiu manipuláciu. S jej dlhými vlasmi a modrými očami zaujm..

Skladom

Bábika Barbie Dream rozprávkové oblečky 30cm

27,5€

Vstúpte do rozprávkového sveta Barbie Dreamtopia s našou obľúbenou obliekačkou. Táto bábika privádza do života kúzelnú krajinu Dreamtopia, kde sa snúbi krása, tajomstvo a dobrodružstvo.Barbie Dreamtopia má tmavšiu pleť, krásne hnedé oči a dlhé ružovo-fialové vlasy, ktoré jej dodávajú rozprávkový vzhľad. S touto bábikou je zaručený zážitok plný mági..

Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)