Detské stany a domčeky

Vitajte v našej kategórii stany a domčeky na hranie, kde môžete objaviť široký výber produktov, ktoré rozvíjajú kreativitu a prinášajú do detského sveta dobrodružstvo a zábavu. Naše stany a domčeky sú navrhnuté tak, aby deťom umožnili vytvoriť si vlastný úkryt alebo vyraziť na fantastické cesty pri hre. Deti si s nimi môžu vytvárať svoje vlastné svety a príbehy, kde sa môžu stať čokoľvek, čo si predstavia. Všetky naše produkty sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov, ktoré vydržia aj náročné hry a dobrodružstvo. Ponúkame rôzne veľkosti, tvary a štýly stanov a domčekov, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám vašich detí. Naše produkty sú vhodné na hranie ako vonku, tak vo vnútri. Ideálne pre záhradné dobrodružstvo, kempovanie v obývacej izbe alebo dokonca ako miesto na čítanie a odpočinok. Pomôžte svojim deťom rozvinúť svoju predstavivosť a dobrodružný duch s našimi stanmi a domčekmi na hranie. Tieto produkty nielenže poskytujú hodiny zábavy, ale taktiež podporujú dôležité zručnosti a pamäťové vzory, ktoré deti budú mať pre celý život.

Zobrazenie:
Skladom

Detský hrací stan Kosmos

14,2€

Detský hrací stan v dizajne Kosmos je ideálny pre dobrodružstvo vo vnútri aj vonku a stane sa obľúbeným hracím miestom. Možno ho jednoducho zostaviť aj rozložiť pomocou plastových trubiek, ktoré tvoria konštrukciu stanu. Stan má otvor z oboch strán, aby bol v prípade potreby priechodný.Vhodné pre deti od 2 rokov.Vlastnostiľahko zostaviteľnývhodný p..

Vypredané

Detský hrací altánok Hviezdy

14,2€

Detský hrací altánok v krásnych v ružových odtieňoch s motívom hviezd je ideálny pre rozprávkové dobrodružstvo vo vnútri aj vonku. Altánok má okrúhly tvar okrúhly s vrcholom do špičky. Otvory sú po celom obvode, ideálne pre odpočinok s prehľadom o celej miestnosti. Stavbička sa stane obľúbeným hracím rozprávkovým miestom pre každé dievčatko. Možno ..

Vypredané

Detský hrací domček Jednorožec s dúhou

15,0€

Detský hrací domček v krásnych pastelových farbách s motívom Jednorožca s dúhou je ideálny pre dobrodružstvo vo vnútri aj vonku. Stane sa obľúbeným hracím miestom pre každé dievčatko. Možno ho jednoducho zostaviť aj rozložiť pomocou plastových trubiek, ktoré tvoria konštrukciu stanu. Stan má otvor z prednej strany, a tak zaisťuje súkromie pre hrani..

Vypredané

Detský hrací domček Policajná stanica

14,2€

Detský hrací domček s motívom policajnej stanice pre dobrodružstvo vo vnútri aj vonku. Stane sa obľúbeným hracím miestom pre každého hrdinu. Možno ho jednoducho zostaviť aj rozložiť pomocou plastových trubiek, ktoré tvoria konštrukciu stanu. Stan má otvor z oboch strán, vďaka čomu je priechodný. Kvalitné materiály a jednoduchá montáž zaručujú dlhú ..

Vypredané

Detský hrací domček Ružový palác

14,2€

Detský hrací domček v krásnych ružových farbách je ideálny pre dobrodružstvo vo vnútri aj vonku. Stane sa obľúbeným hracím miestom pre každé dievčatko. Možno ho jednoducho zostaviť aj rozložiť pomocou plastových trubiek, ktoré tvoria konštrukciu stanu. Stan má otvor z prednej strany, a tak zaisťuje súkromie pre hranie. Kvalitné materiály a jednoduc..

Vypredané

Detský hrací domček Ružový pestrý

15,0€

Detský hrací domček v krásnych ružových sýtych farbách, vyzdobený veselými pestrými potlačami, je ideálny pre dobrodružstvo vo vnútri aj vonku. Stane sa obľúbeným hracím miestom pre každé dievčatko. Možno ho jednoducho zostaviť aj rozložiť pomocou plastových trubiek, ktoré tvoria konštrukciu stanu. Domček má otvor z prednej strany, vytvorený p..

Vypredané

Detský hrací stan Jednorožec

18,2€

Detský hrací stan v krásnych ružových odtieňoch s motívom Jednorožca je ideálny pre dobrodružstvo vo vnútri aj vonku. Tvar je guľatý s vrcholom do špičky. Stane sa obľúbeným hracím rozprávkovým miestom pre každé dievčatko. Možno ho jednoducho zostaviť aj rozložiť pomocou plastových trubiek, ktoré tvoria konštrukciu stanu. Stan má otvor z prednej st..

Vypredané

Detský hrací stan Piráti

16,2€

Detský hrací stan pre chlapčenské dobrodružstvo s motívom pirátov je ideálny na použitie vo vnútri aj vonku. Farby sú sýte a pestré. Tvar je guľatý s vrcholom do špičky, na ktorom je umiestnená vlajka. Stane sa obľúbeným hracím rozprávkovým miestom pre každého dobrodruha. Možno ho jednoducho zostaviť aj rozložiť pomocou plastových trubiek, ktoré tv..

Vypredané

Detský hrací stan Tlapková Patrola

16,2€

Detský hrací stan je ideálny pre dobrodružstvo vnútri aj vonku. Je obľúbeným hracom miestom. Možno ho ľahko zostaviť aj rozložiť.Vhodné pre deti od 2 rokov.Vlastnostiľahko zostaviteľnývhodný pre vnútorné i vonkajšie použitieRozmery90 x 75 x 75 cm..

Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)