Stoly a stoličky

Zobrazenie:
Vypredané

Detský plastový stolček so stoličkami modrý

24,3€

Detský kvalitný plastový stolček so dvoma stoličkami v modrej prevedení. Zostava je z odolného materiálu, preto je vhodná ako do bytu tak aj na záhradu. Deti môžu stolček využívať na svoje hry, pri kreslení a rôznych ďalších činnostiach.Vhodné pre deti od 2 rokov.Vlastnosti jednoduchá údržbakvalitný odolný materiálMateriálplast Rozmerysto..

Vypredané

Detský plastový stolček so stoličkami multicolor

40,5€

Detský kvalitný plastový stolček so štyrmi stoličkami vo farebnej kombinácii. Zostava je z odolného materiálu, preto je vhodná ako do bytu tak aj na záhradu. Deti môžu stolček využívať na svoje hry, pri kreslení a rôznych ďalších činnostiach.Vhodné pre deti od 2 rokov.Vlastnosti jednoduchá údržbakvalitný odolný materiálMateriálplast Rozme..

Vypredané

Detský plastový stolček so stoličkami zelený

28,4€

Detský kvalitný plastový stolček so dvoma stoličkami v zelenom prevedení. Zostava je z odolného materiálu, preto je vhodná ako do bytu tak aj na záhradu. Deti môžu stolček využívať na svoje hry, pri kreslení a rôznych ďalších činnostiach.Vhodné pre deti od 2 rokov.Vlastnosti jednoduchá údržbakvalitný odolný materiálMateriálplast Rozmeryst..

Vypredané

Detský záhradný set - drevený

44,6€

Detský záhradný set ponúka veľa zábavy. Ideálne na umiestnenie na záhradu alebo terasu. Set skladá sa z dvoch lavíc, ktoré sú spojené so stolom.Tovar je dodávaný v demonte so všetkými súčiastkami na zostavenie.Vlastnosti jednoduchá montážvhodný na záhradu alebo terasuMateriálborovicové drevoRozmery90 x 78 x 68 cm..

Vypredané

Detský záhradný set s pieskoviskom a tabuľou

68,9€

Detský záhradný set s pieskoviskom a tabuľou, ktorý sa dá využiť ako stôl, tabuľa na kreslenie a taktiež pieskovisko. Ponúka veľa zábavy v raz. Ideálne na umiestnenie na záhradu alebo terasu. Set skladá sa z dvoch lavíc, ktoré sú spojené so stolom, pieskovej ohrady a veka s tabuľou.Kriedová tabuľa nie je vodeodolná. Chrániť pred dažďom a vlhkom.Tov..

Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)