Detské pohovky

Malí aj veľkí bez rozdielu milujú leňošenie. A k tomu je doslova ako stvorená mäkká a pohodlná pohovka. Aj deti rozhodne ocenia, ak sa s vami nebudú musieť deliť o tú v obývacej izbe. Kúpte im jednoducho ich vlastné. Detské pohovky sú štýlovým a praktickým doplnkom každej detskej izbičky.

Zobrazenie:
Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka - zvieratká

41,8€

Zvieratká to je obľúbený motív všetkých detí. Pohovka je v módnych farbách šedej v kombinácii s mätovou. Nádherný doplnok do detskej izby.Prístroj vhodný na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka malej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Vlastnostivhodné pre deti do ..

Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka Retro Myšky

41,8€

Detská mini rozkladacia šedá pohovka v modernom prevedení, ktorú ocenia nielen deti. Táto pohovka vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV,..

Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka Lesné zvieratká

41,8€

Zvieratká to je obľúbený motív všetkých detí. Pohovka je v módnych farbách. Nádherný doplnok do detskej izby.Prístroj vhodný na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka malej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením.Vlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodnímateľný poťah so zi..

Skladom

Detská mini pohovka stavenisko

41,8€

Obľúbený motív staveniska potěší každého chlapca. Táto pohovka vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Poťah je možné sňať pomocou zi..

Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka - medvedík pretekár

41,8€

Pre všetkých chlapcov, ktorí majú radi autíčka, vytvorí pohovka pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Poťah je možné sňať pomocou zipsu a v..

Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka - požiarnici

41,8€

Požiarnici, obľúbený motív všetkých chalanov ponúka mini rozkladacia pohovka. Vhodná na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Vlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodnímateľný poťah so zipsom prateľný na 30 °Cnosnosť 25kgMate..

Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka Listy

41,8€

Krásna farebná pohovka v modernom designe. Táto pohovka vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Poťah je možné sňať po..

Vypredané

Detská rozkladacia mini pohovka - Hviezdičky

41,8€

Modrá mini pohovka pre najmenších s motívom hviezdičiek. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Poťah je možné sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C. Vlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodnímateľný..

Vypredané

Detská rozkladacia mini pohovka - lapač snov

41,8€

Zaujímavý motív mini pohovky lapač snov, praktický pomocník do detskej izby. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Poťah je možné sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C. Vlastnostivhodné pre deti d..

Vypredané

Detská rozkladacia mini pohovka - víly

41,8€

Atraktívny motív mini pohovky sú rozprávkové víly, obľúbené u všetkých dievčatiek. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Vlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodnímateľný poťah so zipsom prateľný na 30 °Cnos..

Vypredané

Detská rozkladacia mini pohovka Mačky

41,8€

Mačky to je obľúbený motív všetkých detí. Pohovka je v módnych farbách šedej v kombinácii s mätovou. Nádherný doplnok do detskej izby.Prístroj vhodný na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka malej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením.Vlastnostivhodné pre deti do 6 rok..

Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)

Mäkká pohovka láka na čítanie či počúvanie a sledovanie rozprávok. Keď ju ešte doplníte množstvom vankúšikov, budú ju deti milovať. Počítajte samozrejme s tým, že najmenší nájdu oveľa viac kreatívnych spôsobov, ako ju využiť.

Robustná konštrukcia je preto viacmenej podmienkou. Zvážte, či budete vyberať medzi detskými pohovkami s rozkladacím mechanizmom. Časom rovnako u svojich potomkov budete riešiť přespávající kamarátmi a aspoň tak bude malých hostí kam uložiť. Celý princíp by mal byť jednoduchý a fyzicky zvládnuteľný i pre dieťa. Detské vyčíňanie určite zanechá nejakú tú stopu, preto je ďalej vhodný ľahko udržiavateľný poťah. Najvyššie tmavšie alebo vzorovaný, vzory pôsobí ako kvalitný "mimikry" proti škvrnám.