Detské pohovky

Malí aj veľkí bez rozdielu milujú leňošenie. A k tomu je doslova ako stvorená mäkká a pohodlná pohovka. Aj deti rozhodne ocenia, ak sa s vami nebudú musieť deliť o tú v obývacej izbe. Kúpte im jednoducho ich vlastné. Detské pohovky sú štýlovým a praktickým doplnkom každej detskej izbičky.

Zobrazenie:
Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka - zvieratká

40,0€

Zvieratká to je obľúbený motív všetkých detí. Pohovka je v módnych farbách šedej v kombinácii s mätovou. Nádherný doplnok do detskej izby.Prístroj vhodný na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka malej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením.UPOZORNENIE - Pozorne si prezr..

Skladom

Detská mini pohovka stavenisko

44,0€

Obľúbený motív staveniska potěší každého chlapca. Táto pohovka vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Poťah je možné sňať pomocou zi..

Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka - požiarnici

44,0€

Požiarnici, obľúbený motív všetkých chalanov ponúka mini rozkladacia pohovka. Vhodná na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery pohovky. Pohovka nie je určená pre každodenné spanie! vl..

Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka Retro Myšky

44,0€

Detská mini rozkladacia šedá pohovka v modernom prevedení, ktorú ocenia nielen deti. Táto pohovka vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV,..

Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka - lapač snov

44,0€

Zaujímavý motív mini pohovky lapač snov, praktický pomocník do detskej izby. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Poťah je možné sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNENIE - Pozorne si pre..

Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka - medvedík pretekár

44,0€

Pre všetkých chlapcov, ktorí majú radi autíčka, vytvorí pohovka pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Poťah je možné sňať pomocou zipsu a v..

Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka Listy

44,0€

Krásna farebná pohovka v modernom designe. Táto pohovka vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Poťah je možné sňať po..

Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka - hviezdy

44,0€

Mini pohovka pre najmenších s motívom hviezdičiek. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Poťah je možné sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery pohovky. Poh..

Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka Lesné zvieratká

44,0€

Zvieratká to je obľúbený motív všetkých detí. Pohovka je v módnych farbách. Nádherný doplnok do detskej izby.Prístroj vhodný na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka malej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery pohovky. Pohovka ..

Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka - víly

44,0€

Atraktívny motív mini pohovky sú rozprávkové víly, obľúbené u všetkých dievčatiek. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery pohovky. Pohovka nie je určená pre každoden..

Skladom

Detská rozkladacia mini pohovka Mačky

44,0€

Mačky to je obľúbený motív všetkých detí. Pohovka je v módnych farbách šedej v kombinácii s mätovou. Nádherný doplnok do detskej izby.Prístroj vhodný na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka malej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite ..

Vypredané

Detská mini pohovka sovy

40,0€

Ružová mini pohovka pre najmenších s motívom obľúbených sovičiek. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Poťah je možné sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30°C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmer..

Vypredané

Detská rozkladacia mini pohovka - bodky

40,0€

Šedá rozkladacia mini pohovka s bodkami v modne šedej, krásny doplnok do detskej izby pre všetky malé deti. Pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Určené na oddych, sledovanie TV.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery pohovky. Pohovka nie je určená pre každodenné spanie! vlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodnímateľný poťah so zipsom prateľ..

Vypredané

Detská rozkladacia mini pohovka - Hviezdičky

40,0€

Modrá mini pohovka pre najmenších s motívom hviezdičiek. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Poťah je možné sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery pohovk..

Vypredané

Detská rozkladacia mini pohovka - medvedík a zvieratká

40,0€

Obľúbený motív medvedíka nikdy neomrzí. Táto pohovka vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením. Určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Poťah je možné sňať pomocou zipsu a vypr..

Vypredané

Detská rozkladacia mini pohovka - sovy

40,0€

Praktická mini pohovka pre najmenších, pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením pohovky. Určená na oddych, sledovanie TVUPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery pohovky. Pohovka nie je určená pre každodenné spanie! vlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodnímateľný poťah so..

Vypredané

Detská rozkladacia mini pohovka - srdiečka

40,0€

Veľmi obľúbená mini pohovka pre najmenších, ktorá je určená na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Pohovka je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka malej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením pohovky.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery pohovky. Pohovka nie je určená pre každodenné spanie!Vlastnostivho..

Vypredané

Detská rozkladacia mini pohovka - trojuholníky

40,0€

Nadčasový motív pohovky, zútulní izbičku všetkých dievčatiek aj chalanov. Pohovka je v hodná na oddych, sledovanie TV, čítanie rozprávok. Je pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka malej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery pohovky. Pohovka nie je určená pre každodenné spa..

Vypredané

Detská rozkladacia mini pohovka sloni - šedá

40,0€

Obľúbená rozkladacia mini pohovka, pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Jednoduchá manipulácia vďaka malej váhe. Určená na oddych, sledovanie TV.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery pohovky. Pohovka nie je určená pre každodenné spanie! vlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodnímateľný poťah so zipsom prateľný na 30 °Cnosnosť 25kgMateriálj..

Vypredané

Detská rozkladacia mini pohovka sloníky

40,0€

Nádherná pohovka do detskej izby. Pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Určené na oddych, sledovanie TV.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery pohovky. Pohovka nie je určená pre každodenné spanie!vlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodnímateľný poťah so zipsom prateľný na 30 °Cnosnosť 25kgMateriáljadro pohovky z PUR penypoťah 100% polyester..

Zobrazené 1 až 20 z 20 (1 stránok)

Mäkká pohovka láka na čítanie či počúvanie a sledovanie rozprávok. Keď ju ešte doplníte množstvom vankúšikov, budú ju deti milovať. Počítajte samozrejme s tým, že najmenší nájdu oveľa viac kreatívnych spôsobov, ako ju využiť.

Robustná konštrukcia je preto viacmenej podmienkou. Zvážte, či budete vyberať medzi detskými pohovkami s rozkladacím mechanizmom. Časom rovnako u svojich potomkov budete riešiť přespávající kamarátmi a aspoň tak bude malých hostí kam uložiť. Celý princíp by mal byť jednoduchý a fyzicky zvládnuteľný i pre dieťa. Detské vyčíňanie určite zanechá nejakú tú stopu, preto je ďalej vhodný ľahko udržiavateľný poťah. Najvyššie tmavšie alebo vzorovaný, vzory pôsobí ako kvalitný "mimikry" proti škvrnám.