Detské kresielka

Čo môže byť lepšie ako po náročnom dni odpočívať v kresielku. Svoje pohodlie si zaslúžia aj deti. Detská kresielka sú štýlovou voľbou pre odpočinok do každej izbičky. Najmenší v nich môžu sledovať obľúbené rozprávky, väčšie deti si budú v kresielku čítať.

Zobrazenie:
Skladom

Detské kresielko piráti

27,5€

Komfortné kresielko piráti, zútulnia detskú izbu a zároveň ponúka pohodlie na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Je vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou. Poťah je vyrobený z Mikrofáze, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v pr..

Skladom

Detské kresielko vesmír

27,5€

Toto kresielko s motivmi vesmíru vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Kresielko vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30..

Skladom

Detské kresielko jednorožec

27,5€

Nádherné kresielko jednorožca a labuťou rozžiari oči každej dievčatká a vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Kresielko vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať..

Skladom

Detské kresielko jednorožec - ružové

27,5€

Jednorožec s labuťou v kombinácii s ružovou rozžiari oči každej dievčatká a vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Kresielko vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou. Poťah je vyrobený z Mikrofáze, možno ho ..

Skladom

Detské kresielko dopravné prostriedky

27,5€

Autá, bicikle, lietadlá, vlaky, lode tieto motívy ponúka detské kresielko dopravné prostriedky v kombinácii s modrou. Ideálne kresielko pre všetkých chlapcov do detskej izbičky. Detské kresielko v zaujímavej farebnej kombinácii, skrášli izbu detí a zároveň ponúka pohodlie. Je vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar. je určené na oddych, sl..

Skladom

Detské kresielko zvieratka

27,5€

Zvieratká to je obľúbený motív všetkých detí. Ideálne kresielko pre všetkých chlapcov aj dievčatá do detskej izbičky. Detské kresielko v zaujímavej farebnej kombinácii, skrášlia izbu detí a zároveň ponúka pohodlie. Je vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar. Je určené na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Kresielko je ľahké, be..

Skladom

Detské kresielko stavenisko

27,5€

Praktické a obľúbené detské kresielko, ktoré sa celkom určite bude vynímať v detskej izbičke. Kresielko vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNEN..

Skladom

Detské kresielko dopravné prostriedky - sivé

27,5€

Dopravné prostriedky - autá, vlaky, lietadlá v kombinácii so šedou zútulnia detskú izbu a zároveň ponúka pohodlie na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Kresielko vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou. Poťah je vyrobený z Mikrof..

Skladom

Detské kresielko lapač snov

27,5€

Kúzelné kresielko lapač snov vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Kresielko je ľahké vyrobené z PUR peny, ktorá ale dobre drží tvar, pohodlné, ideálne pre relaxáciu, sledovanie rozprávok. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30°C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozme..

Skladom

Detské kresielko hviezdy - mätové

27,5€

Detské kresielko v modernom dizajne navrhnuté podľa potrieb detí. Je vyrobené z PUR peny, zaistí komfort pri odpočinku, sledovaní TV alebo kreslenie. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery detského kresielka.vlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodnímateľný poťa..

Skladom

Detské kresielko hasiči

27,5€

Originálny doplnok do detskej izby pre chlapca s motívom autíčok. Kreslo je ľahké vyrobené z veľmi mäkkej hmoty, ktorá ale dobre drží tvar, pohodlné, ideálne pre relaxáciu, sledovanie rozprávok. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery detského kresielka.vlastno..

Skladom

Detské kresielko líšky

27,5€

Znamenitý doplnok do detskej izby pre dievča s motívom zvieratiek. Kresielko je ľahké vyrobené z PUR peny, ktorá ale dobre drží tvar, pohodlné, ideálne pre relaxáciu, sledovanie rozprávok. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery detského kresielka.vlastnostivho..

Skladom

Detské kresielko Panda ružová

26,7€

Kresielko Panda ružová s originálnym motívom, poteší všetky deti. Kresielko je vyrobené z PUR peny, ktorá ale dobre drží tvar. Skvelé pre odpočinok, sledovanie rozprávok, hranie hier. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30°C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery detského kresielka.vlastnostivhodné pr..

Skladom

Detské kresielko hviezdy - sivé

27,5€

Krásne kresielko s šedými hviezdami, si obľúbia každé dieťa. Pohodlné, ľahké, bezpečné bez tvrdých hrán. Vďaka svojej váhe, môže presúvať kresielko i dieťa. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery detského kresielka.vlastnostivhodné pre deti do 6 rokov odnímate..

Skladom

Detské kresielko hviezdy - veľké

27,5€

Detské kresielko v zaujímavej farebnej kombinácii, skrášlia izbu detí a zároveň ponúka pohodlie. Je vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar. Je určené na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou. Poťah je vyrobený z mikrofáze, možno ho ..

Vypredané

Detské kresielko autá

27,5€

Stále populárny motív pre všetkých chlapcov s kombináciou farebných autíčok. Ľahké kresielko, bezpečné bez ostrých hrán. Určené na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou. Poťah je vyrobený z Mikrofáze, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrit..

Vypredané

Detské kresielko bodky

27,5€

Nádherné, pohodlné kresielko z PUR peny, krásny doplnok do detskej izby v modernom šedom dizajne. Vďaka svojej nízkej váhe, môže kresielko presúvať aj Vaše dieťa. Poťah je vyrobený z Mikrofáze, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery detského kresielka.vlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodn..

Vypredané

Detské kresielko farební sloni

27,5€

Kresielko farební sloni. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Určené na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Poťah je vyrobený z Mikrofáze, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery detského kresielka. vlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodnímateľný poťah so zipsom prateľný..

Vypredané

Detské kresielko malé sovy

27,5€

Nadčasový motív kresielka, zútulní izbičku všetkých dievčatiek aj chalanov. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Určené na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery detského kresielka. vlastnostivhodné pre ..

Vypredané

Detské kresielko medvedík a zvieratká

27,5€

Všetkými deťmi obľúbený motív medvedíka nikdy neomrzí. Toto kresielko vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok.Kresielko vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať po..

Vypredané

Detské kresielko medvedík pretekár

27,5€

Veselý motív medvedíka pretekára osvieži detskú izbu a zároveň ponúka pohodlie na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Obľúbený predovšetkým u chalanov, ktorí majú radi autíčka. Kresielko vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou. Po..

Vypredané

Detské kresielko Myška

27,5€

Krásne detské kresielko v modernom čiernobielom prevedení, ktoré sa určite nestratí v žiadnom izbičke. Kresielko vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C...

Vypredané

Detské kresielko panda

27,5€

Kresielko Panda s originálnym motívom, poteší všetky deti. Kresielko je vyrobené z PUR peny, ktorá ale dobre drží tvar. Skvelé pre odpočinok, sledovanie rozprávok, hranie hier. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery detského kresielka.vlastnostivhodné pre deti..

Vypredané

Detské kresielko plameniaky

27,5€

Ako zútulniť detskú izbičku? Znamenité riešenie ponúka detské kresielko plameniaky. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Určené na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30°C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery detského kresielka.vlastnostivhodn..

Vypredané

Detské kresielko slon - sivé

27,5€

Nádherné kresielko do detskej izby. Pohodlné, ľahké, bezpečnej bez ostrých hrán. Určené na oddych, sledovanie TV. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 ° C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery detského kresielkavlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodnímateľný poťah so zipsom prateľný na 30 °Cnosnosť..

Vypredané

Detské kresielko slony

27,5€

Nádherné kresielko do detskej izby. Pohodlné, ľahké, bezpečnej bez ostrých hrán. Určené na oddych, sledovanie TV. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 ° C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery detského kresielkavlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodnímateľný poťah so zipsom prateľný na 30 °Cnosnosť..

Vypredané

Detské kresielko srdce

27,5€

Červené kresielko s bielymi srdiečkami je nielen krásnym, ale aj praktickým doplnkom detskej izby. Ľahké kresielko, bezpečné bez ostrých hrán. Určené na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou. Poťah je vyrobený z Mikrofáze, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNENI..

Vypredané

Detské kresielko srdiečka - šedé

27,5€

Pohodlné detské kresielko v obľúbenej šedej farbe so srdiečkami. Je veľmi pohodlné, ľahké, bezpečné bez tvrdých hrán. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C. UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery detského kresielka.vlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodnímateľný poťah so zipsom prateľný na 30 °Cno..

Vypredané

Detské kresielko trojuholníky

27,5€

Hľadáte zaujímavý doplnok do detskej izby? Detské kresielko v atraktívnej farebnej kombinácii, skrášlia izbu detí a zároveň ponúka pohodlie. Ľahké kresielko, bezpečné bez ostrých hrán. Určené na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou. Poťah je vyrobený z Mikrofáze, možno ho sňať pomocou zi..

Vypredané

Detské kresielko víly

27,5€

Detské kresielko z PUR peny, pohodlné, ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Komfortné miesto na odpočinok pre Vaše dieťa. Jednoduchá manipulácia. Poťah je vyrobený z mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.UPOZORNENIE - Pozorne si prezrite rozmery detského kresielka.vlastnostivhodné pre deti do 6 rokovodnímateľný poťah so zi..

Zobrazené 1 až 30 z 30 (1 stránok)

Manipulovať s kreslom vzhľadom k jeho ľahkej konštrukcii zvládnu aj práve ich malí majitelia. A k tomu chlapci aj dievčatá ocenia, ako štýlovo kresielka vyzerajú. Prizvite určite poradným hlasom dieťatko k výberu konkrétneho kúsku a nechajte ho vybrať si motív alebo farbu poťahu podľa vlastného vkusu.

Pre rodičov by pri výbere mala byť dôležitá najmä kvalitná konštrukcia. Tá sa väčšinou vyrába z kovu, polyuretánovej peny, ale aj z dreva či plastu. Podobne je podstatná odolnosť poťahového materiálu. Stretnúť sa môžete s textilným aj koženkovým. Určite je výhodou, ak sa dá poťah zložiť a vyprať. Samozrejmosťou je bezpečnosť, akýkoľvek detský nábytok, kresielka nevynímajúc, by mal byť bez ostrých hrán.