Prenosné tlačiarne

Prenosné tlačiarne sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú tlačiť kdekoľvek a kedykoľvek. Tieto tlačiarne sú kompaktné, ľahké a ľahko prenosné, čo ich robí perfektnou voľbou pre mobilných profesionálov, študentov alebo každého, kto potrebuje tlačiť dokumenty mimo kancelárske prostredie. Bez ohľadu na to, či ste obchodný cestovateľ, študent alebo fotograf, alebo si chcete niečo vytlačiť len pre zábavu a pobavenie, prenosná tlačiareň vám poskytne flexibilitu a pohodlie pri tlači kdekoľvek budete potrebovať.

Zobrazenie:
Skladom

Náhradná rolka samolepiaceho termopapiera do prenosnej tlačiarne 5ks

8,1€

Kvalitný samolepiaci termálny papier, určený do prenosných bluetooth tlačiarní.Zabudnite na nekonečné starosti s náhradou atramentu. Tento vysoko kvalitný termálny papier ponúka čisté a jasné výtlačky bez potreby atramentu. S tepelne citlivým povrchom, ktorý je hladký, priehľadný a odolný voči vode, vlhkosti aj poškriabaniu, získate vždy dokonalý v..

Skladom

Náhradná rolka termopapiera do prenosnej tlačiarne 5ks

8,1€

Kvalitný termálny papier, určený do prenosných bluetooth tlačiarní.Zabudnite na nekonečné starosti s náhradou atramentu. Tieto termopapiere vynikajú vďaka použitiu vysoko kvalitného a pevného papiera, ktorý je nielen bezpečný, ale aj hladký. Jeho odolnosť a pevnosť zabraňujú nechceným poškodeniam, čo vedie k rýchlej a ostrej tlači bez kompromisov.M..

Skladom

Prenosná bluetooth termotlačiareň Mačička modrá C9

28,3€

Buďte pripravení na tlač kdekoľvek ste s našou prenosnou chytrou mini tlačiarňou Mačička.Táto štýlová a kompaktná tlačiareň vám umožní jednoducho tlačiť dokumenty, obrázky a dokonca aj etikety, či už ste doma, v práci alebo na cestách. S technológiou termotlače a vrátane 1 rolky termopapiera získate okamžité výsledky bez nutnosti použitia atramentu..

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)